NBA dresovi u Bg-u?

Wade 94

Primećen član
Poruka
837
Ja se izvinjavam sto otvaram posebnu temu,ali stvarno ne mogu da nadjem slicnu......Mogli biste da otvorite temu "Servisne informacije i oglasi",al ajde.....
Naime,zanima me gde bih mogao da uzmem NBA dres u Beogradu,a da to bude,u uzem centru grada,da ne idem po NBG-u itd.....
Kada dobije odgovor,moderatori mogu da izbrisu temu.....Hvala
 
E svratio sam pre neki dan u jednu radnju u kg-u u kojoj se prodaju dresovi......Pa ono je sramota!!!!Prodaju dres Ray Allen-a,Seattle Super Sonics,34......Pa covek je iz tog kluba otisao pre 5 godina.....A ostali dresovi su sljasteci i nemaju veze sa dresovima u kojima se sada igraju utakmice u NBA...Pa htedoh da pitam da li je i u BG-u takva situacija,ili da trazim negde da kupim preko neta....Jel moguce da ni u Uscu i Delta city-u ne moze da se nadje originalan dres?????
 
Poslednja izmena:
na uscu u reeboku je bilo majica sa NBA licencom ali nisu bili dresovi (premda mi se cini da sam video lakers trenerku)

Ove sezone nisam pratio NBA pa ne znam ko je oficijalni sponzor dresova ... ali ces sigurno naci poneki dres u radnji te marke u Beogradu.
Proveri i sport impuls kao i djak sport jer su to multibrand radnje i moguce je da imaju.

evo ti adrese pa ih nazovi i pitaj :)

http://www.djaksport.com/

http://sportimpuls.deltasport.com/

Inace kod nas su prepumpane cene tih proizvoda.
Savet je da nadjes nekog u inostranstvu i poruci preko neta a on neka ti donese kad dodje ovde..mozes ekstra jeftino da prodjes kad krenu sa rasprodajom na kraju sezone (ja sam tako NFL stvari nabavljao vrlo povoljno :) )
 
Nema ljudi nigde u BG-u nba dresova. To znam jer to i mene zanima a zivim u BG u i redovno obilazim sportske radnje. Bilo je pre 3 godine u championu nba replica dresova sada ni to nema. Slaba potraznja valjda.
Inace adidas pravi nba dresove od prosle godine.
 
Nema ljudi nigde u BG-u nba dresova. To znam jer to i mene zanima a zivim u BG u i redovno obilazim sportske radnje. Bilo je pre 3 godine u championu nba replica dresova sada ni to nema. Slaba potraznja valjda.
Inace adidas pravi nba dresove od prosle godine.

Jel ima trenutno u vasim adidasima dresova????/znam da oni prave dresove bostonu,a bas me oni i zanimaju....U kg-u postoji adidas,ali nemaju dresove...
 
Pa naravno da se ne nose jer su vrlo neprijatni za nosenje..to su obicne "museme"
plastika..sami sportisti ispod njih nose pamucne majice da bi upijale znoj..
Dresovi su sinteticki pravljeni od specijalnih materijala da bi bili izdrzljivi (tesko se cepali u "duelima") ali bas iz tog razloga nisu za nosenje po ulici..
 

Back
Top