Sanjao sam da sam Denzel

Richard Parker

Primećen član
Poruka
567
Probudih se pre par minuta, sanjao sam da sam Denzel Vasington. Zapravo...
denzel_washington.jpg

Kao Denzel prati misteriozni slucaj patuljastih, minijaturnih ljudi-demona, ali ne znamo da su demoni do pred kraj price, koji se pojavljuju po njegovom susedstvu.
Ti majusani se pojave, ucine nesto neobjasnjivo pa nestanu i Denzel ispituje, posecuje neki bar, ja jos uvek nisam ovde Denzel, ja sam cetvrti zid.
Cela radnja... isparava iz mog secanja dok pisem ovo, kao sto snovi obicno i rade. Ali, na kraju Denzel, njegova zena iz rl i njegovo dete, cerkica-sin (postajalo bi neko drugo dete, kroz san) njegova zena je imala najzutije zube, hrana zaglavljena izmedju, dok prica nesto jednoj crnkinji na sofi.
Ova crnkinja je isto neka glumica... znao sam ko je dok sam sanjao, ali sada se ne secam, i ona se stvorila niotkuda i ima nesto sa Denzelom. Denzel je sve vreme tu,
seta se naokolo. Ova crnkinja skida odecu sa sebe i otkriva da je potpuno naga, onda skace na Denzela i obuhvata ga svojim telom. Ja potajno sve vreme znam da je
ona zapravo ljud-demon koji se samo uvecao, jer oni to mogu znate.
Njih dvoje se otetura u mrak hodnika i onda.. nista. Ne vidim nista, ali znam da je demon u Denzelu sad. Ljudi-demoni tako uzimaju tela, prodru u tebe.
Ja sam sada novi Denzel, ali scena se menja uz povike Denzelove zene i promenljivog deteta.
Odjednom sam u kuhinji, kao kamera koja snima scenu, i tamo je jos jedan ljud-demon koji se uvecao, ne vidim ga isprva ali odraz nekog ogledala u pozadini kuhinje koja je kao u restoranu ono, vrata ih dele od dela za musterije, vidim da je to glavni lik iz filma 'Primer', ne onaj sto pomalo lici na Xande-a iz O Clone, vec valjda onaj sto je i rezirao i producirao Primer. Ovaj desno.
6a00e554e798488833010536c670ea970c-800wi

Smeje se osmehom/grimasom Christian-a Bale-a iz Americkog Psihoa (koji nisam ni gledao) i onda ulaze neka komsijska deca, i sve prestaje, budim se.
http://3.***************/_a1DPrk94JW8/SkLOhiWgudI/AAAAAAAAAXQ/AnF0ZnwPaOA/s400/christian-bale-pulls-an-american-psycho.jpg
Primer sam gledao pre mesec dana, ali Fallen nisam bar dve godine, a tu je i deo iz Gingerdead man (minijaturni ljudi demoni), koji sam gledao pre par meseci ili je iz Evil Dead triologije koju sam pregledao iz cuga pre pola godine.
Jeste li i vi sanjali nesto filmski cudno?
 

Back
Top