Neprezaljena ili izgubljena stvar..

Killer Loop ranac su mi ukrali kad sam bila na KiM, digla sam celu frku medju onim militarcima i njihovim nadleznima, ali su me Srbi podsetili da ono sto na Kosovu nestane, tesko se ikad nadje. Tako je i bilo, jos ga nisam prezalila, a nisam uspela da nadjem ni slican.:(

I tesko sam prebolela jedno predivno uradjeno ogromno plisano slonce u kombinezonu sa sve alatkama i cvikama i puno dzepova za koje pre nekih petnaestak godina nisam imala para, a u trenutku kad sam ih imala, rekli su mi da je prodato prethodnog dana.
 
Ono sto moze da se kupi za lovu nije za zaljenje.. :mrgreen:

Nije uvek tako jednostavno,neku stvar si dobio od neke drage osobe(pa te to uvek asocira na nju) ili si nesto kupio u nekom odredjenom trenutku u zivotu pa te ta stvar uvek podseca na neki lep trenutak...
Ja imam recimo neke prelepe sitnice koje su mi ostale od pokojne majke i bilo bi mi jako tesko da ostanem bez njih...
 
Ja nisam izgubila nikad nesto strasno bitno.
Ali kad god sam nekome pozajmila nesto sto mnogo volim (ogrlicu, narukvicu..) to je izgubljeno.
Od kad mi je drugarica izgubila ogrlicu koju mi je kupio brat na ekskurziji (privezak je bio od magme iz Vezuva) nikad vise nikom nista ne pozajmljujem sto mi mnogo znaci.

:sad2::sad2::sad2: sad sam se podsetila te ogrlice.. :(
 
aaa, jedne ovakve sam zaboravila napolju na zici kada sam se pakovala :(

Toe_socks-1.jpg
 
Da li vam se desilo da ste izgubili/le svoj omiljeni komad odece ili mozda ne mozete da prezalite neku stvar koja vam se dopala a niste imali novca da je kupite?.. :dash:
Милион пута. :(
Тако су ми пре неколико година побегле панталоне са змија-принтом, и ни дан данас не могу да их прежалим :(
 
Jednom sam verovali ili ne uništio ne komad moje odeće, već TANGE moje devojke koje je ona zaboravila kod mene, posle jedne lude noći, i krio sam ih 2 godine, već smo i raskinuli, i onda sam jednom u trenutku nervoze, njima obrisao ptičju sekundarnu telesnu tečnost sa haube moje corse....
 
Kupila sam neku majicu proslog leta, mnogo lepa, teget, cekala sam dve nedelje da stigne u mojoj velicini, donela je kuci, oprala i odnela napolje da se sushi.
I onda je kreten od mog psa skakao oko nje, ali bas nje, dok je nije skinuo sa zice i izgrizao toilko da nisam mogla vise da je prepoznam. :poludeo:
Isla sam posle opet u tu radnju da kupim istu,ali naravno, nije bilo vise.
Eto, to nikada necu prezaliti.
 

Back
Top