internet caffe ili igraonica

E ljudi treba mi mala pomoc. Imam u planu da otvorim internet caffe ili igraonicu a laik sam po pitanju nekih stvari, pa bi mi puno znacila pomoc onih koji nesto znaju o tome.
Recimo sa kojom delatnoscu (sifrom) se registruje internet caffe a sa kojom igrainica i da li postoje, a verujem da da, neke zakonske zezalice. Lokal je nekih 100-150 metara od osnovne skole.
 
razmisli na sledeci nacin:

u igraonicu dolaze klinci da se ispucaju i dernjaju se, lupaju, i t.d.

u caffe dolaze klinci koji ce da vise po internetu, i ponasaju se kultivisanije nego prethodni

racunari u caffe-u duze traju nego u igraonici - nisu ti potrebne besne graficke i sl. a tastature se redje lome :)
sa druge strane, poseta igraonica je verovatno veca

napravi ti neku kombinaciju, i uzivaj...
 
E a jeste videli kod vuka u prolazu sve jedna do druge igraonica..ko pre 20 godina ruglo ne znam ko tim klincima daje da idu tamo..mracno smrdljivo zapusteno

ajde ne lupaj :roll: ja sam kao klinac negde od 2004-2006 proveo tamo vise vremena nego u skoli(:mrgreen:) kao i svi moji vrsnjaci i uopste nije ruglo kao sto ti kazes jer recimo tamo ti je najbolja igraonica na Balkanu KGB i skroz je fensi :D ...udji slobodno pa ces i sam da vidis.Inace da se razumemo dole tim igraonicama nije nikada bilo nekih problema i da je sad neko pravio gluposti...posto rade 24h dnevno i zbog puno klinaca stalno svaki dan po nekoliko puta dnevno imas patrolu policije koja tamo patrolila 24h dnevno i ulazi u igraonice da baci pogled :)

i ako imas dete bolje da ti klinac se druzi tamo u igraonici sa vrsnjacima igrajuci igrice i nista ne moze lose da mu se desi nego da se opija po nekim rupama i da ne znas gde je i ostale gluposti ;)


btw. tema za igraonice ne znam jer su one bile popularne pre nekih 5 god i vise kada nije toliko ljudi imalo net kod nas za razliku od sada kada svi od kuce isto to igraju smo igrali u igraonicama preko net-a ;) znao sam tada preko 10 igraonica od toga samo 3-4 u mom kraju koje su se zatvorile a ostale sada one najvece i par lokalnih po krajevima.
 
Poslednja izmena:
ajde ne lupaj :roll: ja sam kao klinac negde od 2004-2006 proveo tamo vise vremena nego u skoli(:mrgreen:) kao i svi moji vrsnjaci i uopste nije ruglo kao sto ti kazes jer recimo tamo ti je najbolja igraonica na Balkanu KGB i skroz je fensi :D ...udji slobodno pa ces i sam da vidis.Inace da se razumemo dole tim igraonicama nije nikada bilo nekih problema i da je sad neko pravio gluposti...posto rade 24h dnevno i zbog puno klinaca stalno svaki dan po nekoliko puta dnevno imas patrolu policije koja tamo patrolila 24h dnevno i ulazi u igraonice da baci pogled :)

i ako imas dete bolje da ti klinac se druzi tamo u igraonici sa vrsnjacima igrajuci igrice i nista ne moze lose da mu se desi nego da se opija po nekim rupama i da ne znas gde je i ostale gluposti ;)


btw. tema za igraonice ne znam jer su one bile popularne pre nekih 5 god i vise kada nije toliko ljudi imalo net kod nas za razliku od sada kada svi od kuce isto to igraju smo igrali u igraonicama preko net-a ;) znao sam tada preko 10 igraonica od toga samo 3-4 u mom kraju koje su se zatvorile a ostale sada one najvece i par lokalnih po krajevima.

2004 и 2006 година је давно доба. Сада живимо у 2010 години, што значи да је прошао век трајања том послу. То је посао на издисају, и не бих саветовала губљење времена са тим, постављачу ове теме....

Гледај нешто озбиљније радити...дакле, није добро ни једно ни друго, (ни играоница, ни интернет кафе), нађи бољу пословну идеју....
 
ajde ne lupaj :roll: ja sam kao klinac negde od 2004-2006 proveo tamo vise vremena nego u skoli(:mrgreen:) kao i svi moji vrsnjaci i uopste nije ruglo kao sto ti kazes jer recimo tamo ti je najbolja igraonica na Balkanu KGB i skroz je fensi :D ...udji slobodno pa ces i sam da vidis.Inace da se razumemo dole tim igraonicama nije nikada bilo nekih problema i da je sad neko pravio gluposti...posto rade 24h dnevno i zbog puno klinaca stalno svaki dan po nekoliko puta dnevno imas patrolu policije koja tamo patrolila 24h dnevno i ulazi u igraonice da baci pogled :)

i ako imas dete bolje da ti klinac se druzi tamo u igraonici sa vrsnjacima igrajuci igrice i nista ne moze lose da mu se desi nego da se opija po nekim rupama i da ne znas gde je i ostale gluposti ;)


btw. tema za igraonice ne znam jer su one bile popularne pre nekih 5 god i vise kada nije toliko ljudi imalo net kod nas za razliku od sada kada svi od kuce isto to igraju smo igrali u igraonicama preko net-a ;) znao sam tada preko 10 igraonica od toga samo 3-4 u mom kraju koje su se zatvorile a ostale sada one najvece i par lokalnih po krajevima.

Zato i prolazi murija zato sto je sve sam klosar koji bezi s casova..uopste me ne zanima unutra kako je ako je sam prilaz mrachan upishan ghetto
 
2004 и 2006 година је давно доба. Сада живимо у 2010 години, што значи да је прошао век трајања том послу. То је посао на издисају, и не бих саветовала губљење времена са тим, постављачу ове теме....

Гледај нешто озбиљније радити...дакле, није добро ни једно ни друго, (ни играоница, ни интернет кафе), нађи бољу пословну идеју....

pa to sam i ja rekao da je taj bum igraonica prosao pre neke 3 god i da je do tada propalo milion malih igronica a samo su najvece ostale u gradu.

Zato i prolazi murija zato sto je sve sam klosar koji bezi s casova..uopste me ne zanima unutra kako je ako je sam prilaz mrachan upishan ghetto

mrzi me da se raspravljam sa tobom :roll: pricas napamet tome za razliku od mene recimo koji sam upucen dosta u to i proveo sam dosta vremena kao klinac po raznim igraonicama po gradu (nekih 10ak puta sam igrao i od 22h uvece od 7 ujutro) i nikada za 5 god nisam video da se desila neka glupost tamo.

jeste imas u balkanskoj igraonicu "forum" gde redovno beze sa casova iz Tesle da bi igrali cs tamo :mrgreen: a najjace je kada dodju panduri njih 3-4 u grupi (mladji likovi oko 25) god i igraju cs tamo ili bleje na face-u a kada ih zovu iz stanice preko motorole da pitaju gde su oni kazu "na terenu smo stanje redovno" :hahaha::hahaha:

btw. nije mracno kao sto ti kazes nego su neonke dole kada se udje a u igraonicama je zamraceno svetlo zbog lepseg dozivljaja kada igras :) i ja kuci leti navucem roletne iako je dan jer mi je lespe kada je zamraceno :D
 
Poslednja izmena:
:lol:a znaci zato izgleda tako lose..kako pricam napamet ako sam video svojim ocima..sablasno izgleda i nije bas za preporuku kao mesto gde bih poslao svoju decu..retko ko zaluta tuda u prolazu..da ne ulazimo u sustinu kreativnosti..bolje bilijar da naucite;)
 

Back
Top