internet caffe ili igraonica
Prikazujem rezultate 1 do 11 od 11

Tema: internet caffe ili igraonica

Nov član
    Učlanjen
    23.01.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano internet caffe ili igraonica

sta je bolje

Nov član
    Učlanjen
    23.01.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: internet caffe ili igraonica

E ljudi treba mi mala pomoc. Imam u planu da otvorim internet caffe ili igraonicu a laik sam po pitanju nekih stvari, pa bi mi puno znacila pomoc onih koji nesto znaju o tome.
    Recimo sa kojom delatnoscu (sifrom) se registruje internet caffe a sa kojom igrainica i da li postoje, a verujem da da, neke zakonske zezalice. Lokal je nekih 100-150 metara od osnovne skole.

Peruzzi nije na forumu
    је дошао тихо и ушао у легенду...
    Domaćin Peruzzi (avatar)
    Učlanjen
    03.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    92

razmisli na sledeci nacin:

u igraonicu dolaze klinci da se ispucaju i dernjaju se, lupaju, i t.d.

u caffe dolaze klinci koji ce da vise po internetu, i ponasaju se kultivisanije nego prethodni

racunari u caffe-u duze traju nego u igraonici - nisu ti potrebne besne graficke i sl. a tastature se redje lome
    sa druge strane, poseta igraonica je verovatno veca

napravi ti neku kombinaciju, i uzivaj...

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    5971

I ja mislim zar za igraonicu ne trebas nabavljati nove igre?a i zavisi gde se nalazi prostor..dobro je ako je neki centar..gde dolaze stranci i oni kojima treba hitno net sta ti ja znam+mozes ubaciti skeniranje i stampanje..snimanje
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Elita
    Učlanjen
    06.05.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    11
    Reputaciona moć
    0

Kolko ja vidim oko sebe, to je preživela usluga.

Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    5971

E a jeste videli kod vuka u prolazu sve jedna do druge igraonica..ko pre 20 godina ruglo ne znam ko tim klincima daje da idu tamo..mracno smrdljivo zapusteno
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Poznat GhettoBeograd (avatar)
    Učlanjen
    17.11.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    109

Citat Original postavio georgejune Pogledaj poruku
    E a jeste videli kod vuka u prolazu sve jedna do druge igraonica..ko pre 20 godina ruglo ne znam ko tim klincima daje da idu tamo..mracno smrdljivo zapusteno
    ajde ne lupaj ja sam kao klinac negde od 2004-2006 proveo tamo vise vremena nego u skoli() kao i svi moji vrsnjaci i uopste nije ruglo kao sto ti kazes jer recimo tamo ti je najbolja igraonica na Balkanu KGB i skroz je fensi ...udji slobodno pa ces i sam da vidis.Inace da se razumemo dole tim igraonicama nije nikada bilo nekih problema i da je sad neko pravio gluposti...posto rade 24h dnevno i zbog puno klinaca stalno svaki dan po nekoliko puta dnevno imas patrolu policije koja tamo patrolila 24h dnevno i ulazi u igraonice da baci pogled

i ako imas dete bolje da ti klinac se druzi tamo u igraonici sa vrsnjacima igrajuci igrice i nista ne moze lose da mu se desi nego da se opija po nekim rupama i da ne znas gde je i ostale gluposti

btw. tema za igraonice ne znam jer su one bile popularne pre nekih 5 god i vise kada nije toliko ljudi imalo net kod nas za razliku od sada kada svi od kuce isto to igraju smo igrali u igraonicama preko net-a znao sam tada preko 10 igraonica od toga samo 3-4 u mom kraju koje su se zatvorile a ostale sada one najvece i par lokalnih po krajevima.
    Poslednji put ažurirao/la GhettoBeograd : 28.01.2010. u 08:18
    Ne znam ko te je slagao da kidas

Domaćin Ilinoida (avatar)
    Učlanjen
    09.10.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    19
    Reputaciona moć
    85

Citat Original postavio GhettoBeograd Pogledaj poruku
    ajde ne lupaj ja sam kao klinac negde od 2004-2006 proveo tamo vise vremena nego u skoli() kao i svi moji vrsnjaci i uopste nije ruglo kao sto ti kazes jer recimo tamo ti je najbolja igraonica na Balkanu KGB i skroz je fensi ...udji slobodno pa ces i sam da vidis.Inace da se razumemo dole tim igraonicama nije nikada bilo nekih problema i da je sad neko pravio gluposti...posto rade 24h dnevno i zbog puno klinaca stalno svaki dan po nekoliko puta dnevno imas patrolu policije koja tamo patrolila 24h dnevno i ulazi u igraonice da baci pogled

i ako imas dete bolje da ti klinac se druzi tamo u igraonici sa vrsnjacima igrajuci igrice i nista ne moze lose da mu se desi nego da se opija po nekim rupama i da ne znas gde je i ostale gluposti

btw. tema za igraonice ne znam jer su one bile popularne pre nekih 5 god i vise kada nije toliko ljudi imalo net kod nas za razliku od sada kada svi od kuce isto to igraju smo igrali u igraonicama preko net-a znao sam tada preko 10 igraonica od toga samo 3-4 u mom kraju koje su se zatvorile a ostale sada one najvece i par lokalnih po krajevima.
    2004 и 2006 година је давно доба. Сада живимо у 2010 години, што значи да је прошао век трајања том послу. То је посао на издисају, и не бих саветовала губљење времена са тим, постављачу ове теме....

Гледај нешто озбиљније радити...дакле, није добро ни једно ни друго, (ни играоница, ни интернет кафе), нађи бољу пословну идеју....
    Косово је срце Србије

Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    5971

Citat Original postavio GhettoBeograd Pogledaj poruku

Zato i prolazi murija zato sto je sve sam klosar koji bezi s casova..uopste me ne zanima unutra kako je ako je sam prilaz mrachan upishan ghetto

Poznat GhettoBeograd (avatar)
    Učlanjen
    17.11.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    109

Citat Original postavio Ilinoida Pogledaj poruku
    2004 и 2006 година је давно доба. Сада живимо у 2010 години, што значи да је прошао век трајања том послу. То је посао на издисају, и не бих саветовала губљење времена са тим, постављачу ове теме....

Гледај нешто озбиљније радити...дакле, није добро ни једно ни друго, (ни играоница, ни интернет кафе), нађи бољу пословну идеју....
    pa to sam i ja rekao da je taj bum igraonica prosao pre neke 3 god i da je do tada propalo milion malih igronica a samo su najvece ostale u gradu.

Citat Original postavio georgejune Pogledaj poruku
    Zato i prolazi murija zato sto je sve sam klosar koji bezi s casova..uopste me ne zanima unutra kako je ako je sam prilaz mrachan upishan ghetto
    mrzi me da se raspravljam sa tobom pricas napamet tome za razliku od mene recimo koji sam upucen dosta u to i proveo sam dosta vremena kao klinac po raznim igraonicama po gradu (nekih 10ak puta sam igrao i od 22h uvece od 7 ujutro) i nikada za 5 god nisam video da se desila neka glupost tamo.

jeste imas u balkanskoj igraonicu "forum" gde redovno beze sa casova iz Tesle da bi igrali cs tamo a najjace je kada dodju panduri njih 3-4 u grupi (mladji likovi oko 25) god i igraju cs tamo ili bleje na face-u a kada ih zovu iz stanice preko motorole da pitaju gde su oni kazu "na terenu smo stanje redovno"

btw. nije mracno kao sto ti kazes nego su neonke dole kada se udje a u igraonicama je zamraceno svetlo zbog lepseg dozivljaja kada igras i ja kuci leti navucem roletne iako je dan jer mi je lespe kada je zamraceno
    Poslednji put ažurirao/la GhettoBeograd : 31.01.2010. u 10:07
    Ne znam ko te je slagao da kidas

Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    5971

a znaci zato izgleda tako lose..kako pricam napamet ako sam video svojim ocima..sablasno izgleda i nije bas za preporuku kao mesto gde bih poslao svoju decu..retko ko zaluta tuda u prolazu..da ne ulazimo u sustinu kreativnosti..bolje bilijar da naucite

Slične teme

1. Internet caffe u Novom Sadu???
    Autor planinac u forumu Srbija
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 21.11.2009., 11:55
  2. Internet caffe
    Autor sexy lady2005 u forumu Beograd
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 24.07.2009., 11:05
  3. Internet igraonica
    Autor cleaner u forumu Preduzetništvo i radni odnosi
    Odgovora: 12