Da li je dovoljno...

A ti si ih pokazivao otvoreno ? Ako jesi, kako je ona reagovala na to ? Da se nije uplasila, pa ucinila neke korake, koji su doveli da kod tebe nestanu takva osecanja ?

A mozda si ti posle nekog vremena zakljucio da oba nije osoba koju bi ti pozeleo kao majku svoje dece ?

To jos ne znaci da ne mozete imati uspesnu vezu, ali...
 
Pokusaj da budes malo objektivniji, koliko god ti dozvoljava onaj leprsavi deo tebe, pokusaj da zamislis kako bi se ona ponasala u nekim vaznim zivotnim situacijama i iskusenjima, pokusaj mozda i da porazgovaras sa njom na tu temu, pa se mozda iznenadis...

Komunikacija je cudo... Sve dok ne iscrpis i poslednje oruzje, ne odustaj...
 
Anonymous:
Da li je dovoljno za raskid, kada prestameš da sanjaš da si sa tom osobom u budućnosti (mislim na ono kada se istope sni o porodičnoj idili)?
Veza je bila OK ovih 13-est meseci
.

Moje mishljenje je da si iskreno malo poranio sa "porodichnom idilom"...
Od preuranjenih osecaja veza ume da postane ironija.Zashto? Zato shto od velikih ochekivanja obichno nastane gungula...Treba biti realan
 
nije to jos dovoljno za raskid, kazes veza je bila ok sve ovo vreme. ne znam koliko imate godina ti i ona, ni to nije ne bitno, mozda je u vasim godinama 13 meseci malo za misli o "porodicnoj idili". u svakom slucaju dok ima osecanja, ima i nade. a i komunikacija je cudo sto neko gore rece. mislim da treba da sacekas jos neko vreme :)
 
ma necekaj ni jednu jedinu sekundicu nego pravo kod nje na vrata reci joj kako kod tebe stoje stvari i daj malo napredujte na polju komunikacije, mislim da nema smisla cekati jer ako se sad ne ispricate situcija ce se kad tad ponoviti...
 
Anonymous:
Da li je dovoljno za raskid, kada prestameš da sanjaš da si sa tom osobom u budućnosti (mislim na ono kada se istope sni o porodičnoj idili)?
Veza je bila OK ovih 13-est meseci
.
nije dovoljno-to su sanjarenja devojko-zivi svoj zivot svakog dana-a ne sta ce biti za 50godina---
a 13 meseci nije nista
 
Lepo je kad se razumete
Aj i ja da pitam nesto
Ja sam izasao iz jedne veze, pre nekog (duzeg) vremena
I dalje smatram da nema buducnosti sa njom, ali
Mi je seks bio WOOOOHOOOO sa njom
I nesto sa drugim devojčicama nije vise toliko WOO.. ma znate na sta mislim
Pocinjem da mislim da vise i nece biti toliko ... you know... WOOOOO..
Ima li komentara, predloga, i sl...
 
Meni se desavalo da mi sa nekim sex bude WOOHOOO neko vreme, recimo dok sam zaljubljena u tu osobu a onda kad je malo bolje upoznam i ohladim se, znaci ne predje odnos u sledecu fazu, vise nebude woohoo... Mozda te druge devojcice teze izazivaju osecaj zaljubljenosti kod tebe?
 
Pa ako ti zelis porodicu,a mislis da sa tom osobom ne mozes da je zasnujes itd. onda ti ne preostaje nista drugo nego raskid pa trazi dalje,al pak ako ti jos ne zelis porodicu a sa tom osobom se slazes na svim ostalim poljima,zasto onda prekidati nesto sto jos uvek lepo funkcionise??
 
...stvari su nekad mnogo komplikovanije nego sto se cine...
...@MC Milan...da i u mojoj prosloj vezi je sex bio sve bolji i bolji vremenom...ne znam kako ce biti sada...ali jedno znam...ako si spreman za vezu i ako si dovoljno cist sam sa sobom sex ce vremenom postajati sve bolji i bolji ...
@ cvele kv...nisam sigurna kome si se obratio...ali u mom slucaju veza iako je bila duga (4 godine)...nije bilo price o braku i deci...ja imam stav da ipak pre odluke o tako ozbiljnim stvarima treba videti prvo kako se slazes sa nekim u zajednickom zivotu...a posto oboje studiramo to i nije bas moguce...pored 1001 faktora koji je uticao na raskid...mada to vise nije ni bitno...
...po mom misljenju glupo je odrzavati vezu ako sa tom osobom ne mozes zamisliti zajednicku buducnost..pa cak i po cenu da je ne bude...veza onda nema smisla...
 
Maaaa jeste, ali ja i dalje smatram da nema buducnosti
I nece ni biti, sigurno
Ali seks... joooj...
Mozda je razlog tomu što ga nisam imao neko vreme :roll:
Svejedno, čist sam sa sobom, želim novu vezu, imao sam od onda veze, ali ni primaći.
Nekako, seks je... dobar. Ali samo dobar.
Nemam pojma...
Sad sam u periodu apstinencije, pa mi nije toliko strašno
Ali ako (bolje "kada") bude seksa nanovo, imam blagi utisak da će biti isto...
 
@ bliss
Obratio sam se onom ko je postavio temu mislim da je Anonim.
Ok slazem se sa tobom sto se tice tvoje veze,al sve zavisi sta ocekujes od veze,tj. od zivota uopste,ako ste u fazonu da se samo zezate onda moze da veza traje i ako nema perspektivu,vazno je da je vama lepo.
 

Back
Top