Kaspersky razlike u verzijama

Probao sam KAV 2010 ali mi dosta koči računar prilikom otvaranja aplikacija,a 7 mislim da mi radi mnogo lakše i da manje mulja po sistemu.

Nisi jedini koji je tog ubjedjenja.
Koristim sam samo Kaspersky...najbolje me sluzila 7-ca.
Radila je kao satic,dok su 8-ca i 9-ka znatno usporavale racunar.
Da napomenemo onu KOBNU gresku 8-ce sa nekontrolisanim gubitkom RAM-a prilikom SCANN-a RAR-ovanih baza.
I sada imam osjecaj da cak i 9-ka mnogo teze SCANN-ira RAR-ovane baze od 7-ce.

7-ca mi je ostala u najljpsem sjecanju :).
 
Dali neko zna kako se kontroliše rootkit scan u KIS 2010. Iako sam sve vrste skeniranja postavio na manual primetio sam da rootkit scan radi nezavisno od podešavanja i za sada nisam uspeo da uvidim neku pravilnost u vremenima pokretanja. Ono što je sigurno je da se rootkit scan sam pokreće kada se KIS prvi put instalira što može poprilično da utiče na performanse računara i internet saobraćaja.
 
Dali neko zna kako se kontroliše rootkit scan u KIS 2010. Iako sam sve vrste skeniranja postavio na manual primetio sam da rootkit scan radi nezavisno od podešavanja i za sada nisam uspeo da uvidim neku pravilnost u vremenima pokretanja. Ono što je sigurno je da se rootkit scan sam pokreće kada se KIS prvi put instalira što može poprilično da utiče na performanse računara i internet saobraćaja.

Ne moze da se postimava.
Rotkit ostaje u KIS-u tako kako je.
 
Новијим верзијама унапређује се административни део програма као и саме полисе, свакако се олакшава и сама употреба програма.
Осим тога, доласком новијих верзија смањује се оптерећење и загушење самога програма и система на коме је имплементиран исти.
Исто тако, треба напоменути, доласком новијих верзија унапређује и сама база за разне малициозне кодове и њихово лакше уклањање.
 

Back
Top