Najk Sindrom :D

Oko mene sviiii su optereceni najkom :dontunderstand:
Da li ste i vi?Ja nisam,ofkours :mrgreen:

jooj pricaj mi o tome, nznm za ostale ali u mom kraju 90% njih nosi air ljaks, i cak se takmice ko je dao vise para za njih,iako su njih 50% likovi koji nemaju za leba, ali za air ljaks i sergio tershu i shushkavac mora da se ima... :dash:
Sto se mene tice uopste nisam opterecen time, i uvek kupim kada mi se nesto svidi, a ne da bi mogo da se setam sa time po kraju i pokazujem etiketu vicuci: "aa vidi, sergio a sta ces sad?" :roll:
 
Nisam.
Mislim da je to ok sportska marka, ali da je glupo nositi je stalno, i kad se ne bavite fizičkim aktivnostima.
Normalno je da svaka šuša hoće iste patike, takvo je vreme sad.

Ižvakano već...
 
zanimljivo da nikada nisam imala nike tike:)
niti bilo sta te marke
puma, adidas, convers i cat su mi ok
i na prvom mestu cika martins:):)
preterano mi je davati tolike pare za tike, garderobu i sl. samo da bi mogao da se hvalis pred drugima, glup je to trip
ima mnogo lepsih i udobnijih, a i jeftinijih patika od maxerica i sl.
 
zanimljivo da nikada nisam imala nike tike:)
niti bilo sta te marke
puma, adidas, convers i cat su mi ok
i na prvom mestu cika martins:):)
preterano mi je davati tolike pare za tike, garderobu i sl. samo da bi mogao da se hvalis pred drugima, glup je to trip
ima mnogo lepsih i udobnijih, a i jeftinijih patika od maxerica i sl.

da,da....a nema mi nista odvratnije,kad vidim nekog decka u rozoj majci,farmericama uz telo skroz i maxericama sa onim cirkonima...uzaaas....jos kad nabiju naocare na nos i izigravaju neke frajere......grrrrr....
 
da,da....a nema mi nista odvratnije,kad vidim nekog decka u rozoj majci,farmericama uz telo skroz i maxericama sa onim cirkonima...uzaaas....jos kad nabiju naocare na nos i izigravaju neke frajere......grrrrr....

Ja nosim samo 'air max' i 'kappa' trenerke,
i oko vrata meni vise zlatne lanchuge uee,
ja vizim samo porshe, mercedes i BMW eee,
i furam samo ribe zeshce budzene,
na stolu stoji viski dvanes' godina star,
ja mrzim pedere i nikad necu dati chmar,
u teretani sam od jutra to je normalna stvar,
kad puste Veru Matovic ja pravim dar-mar,
jer brate gotivno je kad si k'o Pachino Al,
i kad od oruzja imas ceo arsenal,
i ne daju mi utoku d' unesem na bal,
ma plachipichko jedna - sa'ce cujes rafal...
:worth::mrgreen:
 
Ja nosim samo 'air max' i 'kappa' trenerke,
i oko vrata meni vise zlatne lanchuge uee,
ja vizim samo porshe, mercedes i BMW eee,
i furam samo ribe zeshce budzene,
na stolu stoji viski dvanes' godina star,
ja mrzim pedere i nikad necu dati chmar,
u teretani sam od jutra to je normalna stvar,
kad puste Veru Matovic ja pravim dar-mar,
jer brate gotivno je kad si k'o Pachino Al,
i kad od oruzja imas ceo arsenal,
i ne daju mi utoku d' unesem na bal,
ma plachipichko jedna - sa'ce cujes rafal...
:worth::mrgreen:

:eek: :dash:
 
kod mene u razredu se vecina takmici ko ima noviji model air max patika :hahaha: ,Ono sto ,,fenseri,, ne kontaju,jeste da su te patike napravljene za skejtere.Vecina potom kaze da puno s.erem :whistling: ,da je to cisti srpski proizvod :rotf: .Ja imam air max,ali model iz 90ih,i zadovoljan sam s tim :D
 
kod mene u razredu se vecina takmici ko ima noviji model air max patika :hahaha: ,Ono sto ,,fenseri,, ne kontaju,jeste da su te patike napravljene za skejtere.Vecina potom kaze da puno s.erem :whistling: ,da je to cisti srpski proizvod :rotf: .Ja imam air max,ali model iz 90ih,i zadovoljan sam s tim :D

ajde sad za kaznu opali sebi 2 samara da budes svestan kakvu si glupost odvalio :huh:

nike najbolje 'tike in the world, jednostavno puno su iznad drugih marki i nosim ih zato sto mi se 'djaju a ne da bi bio u fazonu :D
 
Poslednja izmena:

Back
Top