Власт у Србији омаловажава геноцид над Србима у БиХ

Teodosije

Domaćin
Banovan
Poruka
4.932
Najviše Srba stradalo je u iznenadnim gerilskim upadima muslimanskih vojnika u sela: paljene su kuće, stanovništvo je ubijano, među njima i deca. Najveći masakri zabeleženi su od sredine juna 1992. po selima fočanske Jabuke, gde su kuće pljačkane i potom paljene zajedno sa leševima u njima.

Početkom septembra, u selu Poljice, na putu Kalinovik-Miljevina, grupa Muslimana masakrirala je 14 meštana, članova porodica Jovanović, Đorem, Elez i Mijanović, među kojima i jednu tromesečnu bebu. Dvadesetak dana kasnije u mestu Papratna Njiva, takođe na putu Kalinovik-Miljevina, iz zasede je napadnut konvoj i ubijeno je 40 Srba.

Najveći zločin izvršen je na Nikoljdan, 19. decembra 1992. godine, kada su naoružane muslimanske formacije iz Goražda izvršile masakr nad srpskim stanovništvom u desetak zaselaka Gornje Jošanice. Tada je ubijeno 56 ljudi, među njima 19 žena i troje dece, ranjeno ih je 11.
Свакодневно нам "демократе" урлају лажи о "геноциду" у Сребреници, притим игноришући чињенице да није било геноцида и не пристајање да се заштити херој Ибран Мустафић који је написао књигу у којој је описао шта је видео а то је да је геноцид почињен једино над Србима у и око Сребренице! http://www.glassrpske.com/vijest/14/feljton/7040/cir/PLANIRANI-HAOS.html

Јако су активни "демократи" у пљувању по Србима. Где је урлање и пљување "демократа" по потурицама који су поклали Српске момке, девојке, старце и децу у Фочи и над осталим Србима у БиХ?

Пар бедних изјава председника Тадића да су Срби страдали је патетично мало у односу на његово и осталих "демократа" константно урлање и пљување по ВРС што су побили оне који су клали све Српско у и око Сребренице уз помоћ запада.
 
Poslednja izmena:
Па европска власт заборавила да је у Србији...


Jok nego šta ih zabole za Srbiju i srpski narod kada su njihove matične zemlje u okruženju:roll:

Šta misliš zašto izgiboše od izvinjavanja i klanjanja zlikovcima u komšiluku koji su nas do juče klali i ubijali k'o zveri...ma...da ne kažem:roll::dash:
 
Jok nego šta ih zabole za Srbiju i srpski narod kada su njihove matične zemlje u okruženju:roll:

Šta misliš zašto izgiboše od izvinjavanja i klanjanja zlikovcima u komšiluku koji su nas do juče klali i ubijali k'o zveri...ma...da ne kažem:roll::dash:

Живо ме интересује само које ће будале гласати за ДС и СПС на следећим изборима...тим људима треба укинути право да гласају..
:rtfm:
 
A da, zaboravih...i ne samo vlast u Srbiji da omalovažava srpske žrtve i grobove znane i neznane , ubijene i zaklane srpske dece , žena i nejači nego i pojedinci iz RS , što mi je do "juče" bilo za nepoverovati dok ne ispratih škrabanje jednog ovdašnjeg malog zelenog...to je tek za povraćanje...bljak:thumbdown::bljak:

Који су ти?
 
Живо ме интересује само које ће будале гласати за ДС и СПС на следећим изборима...тим људима треба укинути право да гласају..
:rtfm:

Za ove ja znam ko će glasati : sami za sebe i šačica , pardon...šaketina pacova iz administracije kojima se tresu gaće da će ( daj Bože) ostati na ulici:D

Mene živo zanima koji su ti bolidi koji mogu da glasaju za prevratnički , plaćenički , kriminalni ološ, sektu sns
...to me živo interesuje?:eek::dash::dontunderstand:

p.s. Zašto smajli koji povraća nije na prvoj strani?:evil:
 

Back
Top