Hamburgernica u Kraljevu

Mali Leskovac ima i pored vatrogasnog, gde je pre bila carinska prodavnica. A koliko se sećam, ok je i Tina, u prolazu iza Jugoslavije, odmah pored 42-ke. Mada, nedostaje mi od svega toga jedino banjalučki ćevap u svežoj pazarskoj lepinji patosari natopljenoj masnoćom sa roštilja pa odozgo jedna porcija sira i kajmaka... Ali dozvoliću da prigovor savesti prevlada nad životinjskim instinktima i zadovoljiću se grilovanom piletinom.
 
Mada, nedostaje mi od svega toga jedino banjalučki ćevap u svežoj pazarskoj lepinji patosari natopljenoj masnoćom sa roštilja pa odozgo jedna porcija sira i kajmaka...

Dal' si ti normalna,malopre sam jeo a cim procitah ovo,opet sam ogladneo :mrgreen: :D:D:D

E,da,Boro Pazarski cevap,na uglu Karadjordjeve i Skopljanske,iznad Tenka sa leve strane ima dobro meso sa rostilja... ;)
I Kaca,probaj Banjalucku klopicu,dobra je :)
 
Dal' si ti normalna,malopre sam jeo a cim procitah ovo,opet sam ogladneo :mrgreen: :D:D:D

E,da,Boro Pazarski cevap,na uglu Karadjordjeve i Skopljanske,iznad Tenka sa leve strane ima dobro meso sa rostilja... ;)
I Kaca,probaj Banjalucku klopicu,dobra je :)

Koji ti je to Boro? Tu preko puta je pre bila Tina, sad je iza Jugoslavije a u tom delu je otvoren još jedan Perper. Mada je lisnato iz Perpera neprevaziđeno. I da, Tici pokreće dostavu i iz lokala u Hajduk Veljkovoj, onog preko puta Rajfajzena.

I dal' si TI normalan, koliko si "gradiva" na forumu propustio, pa ja iz iskustva pišem, šta mi nedostaje otkako mi je žao svinja i krava pa ih ne jedem! :rtfm:
 
I dal' si TI normalan, koliko si "gradiva" na forumu propustio, pa ja iz iskustva pišem, šta mi nedostaje otkako mi je žao svinja i krava pa ih ne jedem! :rtfm:

Znam ja to,nego komentarisem kako mi je posla voda na usta od samog tog opisa Banjaluckog cevapa ... ;)

A Boro je onde na raskrsnici,,prekoputa gde je nekad bila Tina pa iznad jedno 50m,gde ima onaj obucar... i jos par onih lokala...
 
Kad' reče slatko,je l' zna neko gde još ima "Indijanaca" kao nekada u poslastičarnici koja se nalazila na samom uglu ulica Vojvode Putnika i Jug Bogdanove...:sad2:
Jes' da je bilo poodavno,ali nadam se da se neko seća,a bila i "Emona" na suprotnoj strani isto u Vojvode Putnika...:per:

Ima kod mene, u "poslastičarnici" preko puta Findomestic banke, 35 dinara komad (al' samo take-away), šne je savršen, božanstven ali imam utisak da u biskvit stavljaju mast. Šteta.:neutral:

Kod Zlatica su najbolji cevapi... Ali to nije hamburgernica :)

Kod Zlatića nešto najbolje?! Da li? :confused: Ej, da, u Fastu je roštilj dno dna ali zato Fast sendvič.... :zaljubljena: Moje dete i ja se najedemo ljudski od jednog malog, ona jede onu pečenicu, ostalo delimo.
 
Ima kod mene, u "poslastičarnici" preko puta Findomestic banke, 35 dinara komad (al' samo take-away), šne je savršen, božanstven ali imam utisak da u biskvit stavljaju mast. Šteta.:neutral:



Kod Zlatića nešto najbolje?! Da li? :confused: Ej, da, u Fastu je roštilj dno dna ali zato Fast sendvič.... :zaljubljena: Moje dete i ja se najedemo ljudski od jednog malog, ona jede onu pečenicu, ostalo delimo.

Gde je uopste taj Fast?????
 

Back
Top