Poslije 'eksa

gost 113085

Elita
Poruka
17.207
Shta radite poslije 'eksa? Okrenete se na drugu stranu i zaspite? Zapalite cigaretu,popijete pivo? Mazite se? Pricate? Ili platite i odete kuci? z:mrgreen:


ako je tema bila,shta me briga,kakvih sve tema ima ova je josh i dobra z:mrgreen:
 
volim da leskarim i da se mazim, u sustina sam velika maza inace, pa jos kad me spice hormoni posle eksa predem ki mace i ocu da se mazim :mace:

muskarcima nije bas uvek do mazenja ...pa u tom slucaju onda leskarim i razvlacim se po krevetu...ako leskari pored mene (a ne mazimo se) onda dremamo ako ustane taman vise prostora :mrgreen:
 
Ja zapalim cigaretu,otvorim pivo,upalim TV...ako ima neki fudbal,vrh!

co'ek mi kaze da sam mushko....

i drugi slucaj,zapalim cigaretu,ispushim,okrenem se na drugu stranu i zaspim...

bash sam romanticna,zar ne? z:mrgreen:
 
A to je?
Vidish meni je normalno da zapalim cigaretu,popijem neshto,gledam tv ili spavam...a co'ek mi kaze da sam mu prva djevojka s takvim tripom,da su se sve ostale mazile,pricale,planirale buducnost i shta ja znam...

pa i ja volim tv da gledam posle...milina...moze i zajedno ako oce da se razvlaci po krevetu...al prvo mora malo da mi prostruju udar hormona pa da se samo razvlacim po krevetu, dremam i/ili mazim...onda palim tv i blenam...

sto se tv-a tice ja sam ko muzjak...daj mi daljinski i ne diraj me ujedam :lol:
bas smo se lepo raspodelili, on vise voli da drnda komp ja da blenem u tv :lol:...ne samo posle sexa nego i inace mislim
 
odmah posle, izigravam mumiju....kad dodjem sebi najvise volim da se ususkam, lupim neku smesnu glupost da se oboje nasmejemo i blazeno zahrcem....znam i da odem do kuhinje i potrazim nesto slatko.....a mrzim kad moram da odem da se plahnem....:(
 
Pa njemu je to posao, pun elana posle Metlice
moderiše po forumu :lol:

:zcepanje:
ako taman daljinac samo za mene :heart:

dal vise banuje pre il posle :think::zcepanje:

u zaboravih zdranje, to dodje kad se sve slozi u organizmu... tad oboje jurcamo ka frizideru... :zcepanje: mrsave svinje

nego pomestu sokove i piva...jes vala stvarno dobro dodje nesto gazirano osvezavajuce posle :lol:

ma svacega tu ima al se uglavnom vrti oko lencarenja u bilo kom obliku i zdranja necega :lol:
 

Back
Top