Пример застрашивања Срба на Космету
Prikazujem rezultate 1 do 16 od 16

Tema: Пример застрашивања Срба на Космету

Primećen član
    Učlanjen
    26.11.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    42

Podrazumevano Пример застрашивања Срба на Космету

napadnuta srpkinja prebačena na institut za sudsku medicinu
    Politika - Četvrtak, 10. decembar 2009. 15:01

PRIŠTINA - Zlatka Perić, napadnuta u svojoj kući u jednom od zaseoka sela Slivovo, nedaleko od Prištine, danas je prebačena je na Institut za sudsku medicinu u Prištini, kako bi bio utvrđen stepen povreda i proverene sumnje da je silovana.

Po nalogu tužioca Perićeva (53) je iz bolnice u Gračanici prebačena u Prištinu, na dalji pregled, kazali su Tanjugu lekari bolničkog centra i naveli da je u napadu zadobila povrede glave. Perićeva je sinoć primljena na odeljenju ginekologije Kliničko-bolničkog centra u Gračanici, a slučaj je prijavljen Kosovskoj policiji. Perićeva je, naveli su u policiji, prepoznala napadača a radi se o Besimu Gašiju iz susednog sela Mramor.

Policija je to potvrdila i dodala da je Gaši u bekstvu.

To je drugi slučaj fizičkog maltretiranja Srpkinja na Kosovu i Metohiji u poslenja tri dana.

U prethodnom, fizički je nasrnuto na D.V. (44) iz Zrenjanina, za koju se sumnja da je silovana kod Prizrena. Ona je slučaj silovanja prijavila policiji u nedelju, navodeći da ju je silovao vozač kojeg je zamolila da je preveze do Prizrena.

Vozač je, prema navodima D.V. zaustavio vozilo u selu Vranić kod Prizrena i nasrnuo na nju. Nakon toga dovezao je do grada gde je i ostavio, a zatim pobegao u nepoznatom pravcu, saopštila je policija. D.V. je upamtila broj registarskih tablica vozila kojim je upravljao napadač. Policija traga za njim

Извињавам се што опет отварам ову тему али ону стару нисам мого да пронађем.
    Дакле ево прошло је већ 40-так дана од овог инцидента и ја бих поставио питање пре свега адему да ли је овај Бесима Гаши пронађен и приведен.
    Ово је класичан доказ како се врши застрашивање Срба, овде су многи тврдили да се ради о обичном манијаку са чиме сам се и ја сложио али сам и тада рекао да ће "Косовске" власти овај злочин искористити за застрашивање Срба што се и обистинило.
    Дакле имамо силовану Српкињу имамо и препознатог нападача али до данас није ухваћен, наравно неки ће рећи па и у Србији не ухвате све силоватеље само те људе бих питао који је проценат зллочинаца ухваћен на Косову.

Buduća legenda adem_ks (avatar)
    Učlanjen
    07.01.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Пример застрашивања Срба на Космету

citam vest. pogledam datum, pre skoro dva meseca. ne razumem zasto sada otvaras ovu temu. mislim ipak je proslo dosta rvemena.
    inace kada sam ukucao ime zlatke peric na google nikakve info o njoj, osim da je tada napadnuta. interesovalo me sta se kasnije desavalo, kakve je izjave davala i sl.
    i da dodam, nikada nisam cuo niti za nju niti za tog gasija

Aktivan član
    Učlanjen
    18.12.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    53

Thumbs down Re: Пример застрашивања Срба на Космету

Citat Original postavio spreman Pogledaj poruku
    napadnuta srpkinja prebačena na institut za sudsku medicinu
    Politika - Četvrtak, 10. decembar 2009. 15:01

PRIŠTINA - Zlatka Perić, napadnuta u svojoj kući u jednom od zaseoka sela Slivovo, nedaleko od Prištine, danas je prebačena je na Institut za sudsku medicinu u Prištini, kako bi bio utvrđen stepen povreda i proverene sumnje da je silovana.

Po nalogu tužioca Perićeva (53) je iz bolnice u Gračanici prebačena u Prištinu, na dalji pregled, kazali su Tanjugu lekari bolničkog centra i naveli da je u napadu zadobila povrede glave. Perićeva je sinoć primljena na odeljenju ginekologije Kliničko-bolničkog centra u Gračanici, a slučaj je prijavljen Kosovskoj policiji. Perićeva je, naveli su u policiji, prepoznala napadača a radi se o Besimu Gašiju iz susednog sela Mramor.

Policija je to potvrdila i dodala da je Gaši u bekstvu.

To je drugi slučaj fizičkog maltretiranja Srpkinja na Kosovu i Metohiji u poslenja tri dana.

U prethodnom, fizički je nasrnuto na D.V. (44) iz Zrenjanina, za koju se sumnja da je silovana kod Prizrena. Ona je slučaj silovanja prijavila policiji u nedelju, navodeći da ju je silovao vozač kojeg je zamolila da je preveze do Prizrena.

Vozač je, prema navodima D.V. zaustavio vozilo u selu Vranić kod Prizrena i nasrnuo na nju. Nakon toga dovezao je do grada gde je i ostavio, a zatim pobegao u nepoznatom pravcu, saopštila je policija. D.V. je upamtila broj registarskih tablica vozila kojim je upravljao napadač. Policija traga za njim

Извињавам се што опет отварам ову тему али ону стару нисам мого да пронађем.
    Дакле ево прошло је већ 40-так дана од овог инцидента и ја бих поставио питање пре свега адему да ли је овај Бесима Гаши пронађен и приведен.
    Ово је класичан доказ како се врши застрашивање Срба, овде су многи тврдили да се ради о обичном манијаку са чиме сам се и ја сложио али сам и тада рекао да ће "Косовске" власти овај злочин искористити за застрашивање Срба што се и обистинило.
    Дакле имамо силовану Српкињу имамо и препознатог нападача али до данас није ухваћен, наравно неки ће рећи па и у Србији не ухвате све силоватеље само те људе бих питао који је проценат зллочинаца ухваћен на Косову.
    O ovome je bilo premalo, gotovo nista se nije culo u Srpskim medijima, da je bar zaklana uz silovanje, pa da bude zastupljenije....

Strasno je ono sto se desava na Kosovu, prosto neverovatno, niko ne reaguje....

Citat Original postavio adem_ks Pogledaj poruku
    citam vest. pogledam datum, pre skoro dva meseca. ne razumem zasto sada otvaras ovu temu. mislim ipak je proslo dosta rvemena.
    inace kada sam ukucao ime zlatke peric na google nikakve info o njoj, osim da je tada napadnuta. interesovalo me sta se kasnije desavalo, kakve je izjave davala i sl.
    A, evo i primera diskriminacije...

Pa sta ako "nema nista o njoj na netu"???

Kakve izjave kad se jedva i za ovo culo, a i ne verujem da je bila "raspolozena" za ikakvu izjavu posle silovanja!??

Pa dobro, to sto nije poznati terorista kao npr. oni sto sad sede u Vladi KS ne znaci da nije divljacki pripadnik plemena i silovatelj..

Učlanjen
    07.01.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Mikica_KS Pogledaj poruku
    O ovome je bilo premalo, gotovo nista se nije culo u Srpskim medijima, da je bar zaklana uz silovanje, pa da bude zastupljenije....

Strasno je ono sto se desava na Kosovu, prosto neverovatno, niko ne reaguje....

A, evo i primera diskriminacije...

Pa sta ako "nema nista o njoj na netu"???

Kakve izjave kad se jedva i za ovo culo, a i ne verujem da je bila "raspolozena" za ikakvu izjavu posle silovanja!??

Pa dobro, to sto nije poznati terorista kao npr. oni sto sad sede u Vladi KS ne znaci da nije divljacki pripadnik plemena i silovatelj.
    .
    strasno je to na sta je sve spreman pojedinac radi ostvarenja svojih ciljeva

Buduća legenda Jacob (avatar)
    Učlanjen
    20.10.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    688

strasno je to na sta je sve spreman pojedinac radi ostvarenja svojih ciljeva
    Ne projektuj,mislim da je bio ironican
    Tek kad ti komarac sleti na jaja, shvatis da se nesporazumi mogu resiti nenasilnim putem

Stara legenda BLAJBI (avatar)
    Učlanjen
    23.04.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    57
    Reputaciona moć
    2449

Citat Original postavio Jacob Pogledaj poruku

Samo ironija? Hm....
    "Dva najbolja prijatelja u zivotu su ti ogledalo i senka: ogledalo te nikada ne laze, a senka nikada ne napusta!"

Učlanjen
    07.01.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    0

ti mislis da je bio. ja jok, ipak sam odavno na ofrumu, i cesto su se cule slicne "zelje" samo da se ima razloga za....

Legenda
    Učlanjen
    03.04.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Sve i da je bio ironican, nema prava na takvu "ironiju" kad se radi o ovakvim stvarima. Bio je vise nego neukusan i morbidan.
    Kakvo glupo zapazanje...!

Veoma poznat slavka69 (avatar)
    Učlanjen
    07.02.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    154

Ja sm iz Zrenjanina,ali prvi put cujem da je neka zena silovana iz Zrenjanina.
    Žene ne znaju da poštuju, nego da vole.

Veoma poznat Džek svih zanata (avatar)
    Učlanjen
    28.03.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    32
    Reputaciona moć
    317

Znaci, silovanje zena i ubijanje maloletne dece.... oprobani recepti sipackog terorizma.

Jel oni imaju ikakvog herc-a, imalo junastva, obraza?
    Nesto se oni quresaju sa nekim besama, osvetama, ovo ono a u srzi su najobicnije kukavice.
    Moj Kung Fu je jači od tvog Kung Fua!

Primećen član cikabosko (avatar)
    Učlanjen
    16.07.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    38

Iskusan strawbbery_city (avatar)
    Učlanjen
    28.10.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    98

Citat Original postavio Sal Pogledaj poruku
    Znaci, silovanje zena i ubijanje maloletne dece.... oprobani recepti sipackog terorizma.

Jel oni imaju ikakvog herc-a, imalo junastva, obraza?
    Nesto se oni quresaju sa nekim besama, osvetama, ovo ono a u srzi su najobicnije kukavice.
    ja bih to opisao kao picketine

Veoma poznat Džek svih zanata (avatar)
    Učlanjen
    28.03.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    32
    Reputaciona moć
    317

To mi je prvo palo na um, ali vec i previse C vitamina imam....
    Moj Kung Fu je jači od tvog Kung Fua!

Veoma poznat slavka69 (avatar)
    Učlanjen
    07.02.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    154

A jel ima neka vest o zeni iz Zrenjanina?
    Žene ne znaju da poštuju, nego da vole.

Primećen član
    Učlanjen
    26.11.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    42

Тема о силовању ове Српкиње је већ била отворена пре два месеца само нисам могао да је пронађем.
    Зашто отварам ову тему, то је барам врло просто и после два месеца силоватељ није ухваћен иако је препознат и ја мислим да су "косовске" власти овај инцидент одлично искористиле да наставе са застраживањем Срба.
    Да ли би ти живео негде где је могуће да ти силују жену а да за то нико не одговар?
    Да ли икоме треба јачи доказ да види какву дискриминацију доживаљавају Срби на Космету?

Primećen član
    Učlanjen
    26.11.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    42

Citat Original postavio slavka69 Pogledaj poruku
    A jel ima neka vest o zeni iz Zrenjanina?
    Какве везе има жена из Зрењанина са овом темом?
    НЕ спамуј тему.

Slične teme

1. Odgovora: 27
    Poslednja poruka: 25.11.2008., 12:02
  2. Odgovora: 50
    Poslednja poruka: 26.06.2008., 12:20
  3. СРБИЈА КАО ПРИМЕР
    Autor Koschei.Besmertnii u forumu Politika
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 17.10.2007., 02:19
  4. Odgovora: 21
    Poslednja poruka: 13.12.2006., 01:03