Ko je najveca muzicka zvezda svih vremana?Po meni je MADONNA

Sviiii bivsi clanovi Guns n` Roses, tako da
Axl Rose ( oh bozeeee kako je on srk srk :D ), Slash
( takodje :D :D ), Duff ( PUF KAKO ON DOBRO SAD IZGLEDA, ima genijalan glas ), Matt ( genijalan bubnjar ), Adler (majku ti sto si otkazao koncert u BGu??? ), Izzy ( e taj covek mnogo dobro vozi skejt ), Gilby ( e njega mi je zao zaista, jadan covek sta je sve pretrpeo ), Dizzy ( e kakve klavijature covece ) i naravno Tracey i Roberta sa bandom... Kakvi muzicari, kakav sklop ljudi moji!!!
 
New Rose:
Sviiii bivsi clanovi Guns n` Roses, tako da
Axl Rose ( oh bozeeee kako je on srk srk :D ), Slash
( takodje :D :D ), Duff ( PUF KAKO ON DOBRO SAD IZGLEDA, ima genijalan glas ), Matt ( genijalan bubnjar ), Adler (majku ti sto si otkazao koncert u BGu??? ), Izzy ( e taj covek mnogo dobro vozi skejt ), Gilby ( e njega mi je zao zaista, jadan covek sta je sve pretrpeo ), Dizzy ( e kakve klavijature covece ) i naravno Tracey i Roberta sa bandom... Kakvi muzicari, kakav sklop ljudi moji!!!
Gunsi su stvarno legende!
 
Dita:
New Rose:
Sviiii bivsi clanovi Guns n` Roses, tako da
Axl Rose ( oh bozeeee kako je on srk srk :D ), Slash
( takodje :D :D ), Duff ( PUF KAKO ON DOBRO SAD IZGLEDA, ima genijalan glas ), Matt ( genijalan bubnjar ), Adler (majku ti sto si otkazao koncert u BGu??? ), Izzy ( e taj covek mnogo dobro vozi skejt ), Gilby ( e njega mi je zao zaista, jadan covek sta je sve pretrpeo ), Dizzy ( e kakve klavijature covece ) i naravno Tracey i Roberta sa bandom... Kakvi muzicari, kakav sklop ljudi moji!!!
Gunsi su stvarno legende!

nego sta! :wink: :wink:
 
A tek Helloween sto su legende i to kakav sklop,pogotovo ova danasnja postava.Andi Deris,unikatni pevac koji nikada nije pokusavao da kopira prethodne Helloween pevace,pa ona matori Weiki koji je uspeo da sacuva band tolike godine,a tek njegove tapping slow harmonie,pa onda novopridosli clanovi Sasha Gerstner,covek koji sa svojih 26 godina moze da drzi lekcije mnogo straijim kolegama,kako je samouveren sa svojom gitarom,a jos se i ribe tako lepe za njega,pa Stefan Scwarzmann za bubnjevima,covek koji je prosao tolike stvari i svirao sa toliko dobrih i legendarnih ljudi,i na kraju Markus Grosskopf koji svojim razarajucim bass deonicama i konstantim sviranjem zaista baca Duffa u senku.
E to su legende,ljudi koji znaju i da sviraju,a ne samo da lepo izgledaju i da voze skejt.
 
Da nije malo mnogo recji "SVIH VREMENA" ? Ipak ja znam samo za moje vreme ali nekako ne smem da napishem jer sve nekako nisam sigurna. Ako napishem samo jedno, shta da radim sa ostalima? Ima ih toliko mnogo... Within Temptation, Nightwish, Kurt Cobain, RIBLJA CHORBA, Sonata Arctica, Blind Guardian, Deep Purple, AZRA, i toliko starog Ex yu rocka, King Diamond,... Ma ne znam. Jednostavno ne mogu nikog da izdvojim. :?
 
Dont_Break_The_Oath:
A tek Helloween sto su legende i to kakav sklop,pogotovo ova danasnja postava.Andi Deris,unikatni pevac koji nikada nije pokusavao da kopira prethodne Helloween pevace,pa ona matori Weiki koji je uspeo da sacuva band tolike godine,a tek njegove tapping slow harmonie,pa onda novopridosli clanovi Sasha Gerstner,covek koji sa svojih 26 godina moze da drzi lekcije mnogo straijim kolegama,kako je samouveren sa svojom gitarom,a jos se i ribe tako lepe za njega,pa Stefan Scwarzmann za bubnjevima,covek koji je prosao tolike stvari i svirao sa toliko dobrih i legendarnih ljudi,i na kraju Markus Grosskopf koji svojim razarajucim bass deonicama i konstantim sviranjem zaista baca Duffa u senku.
E to su legende,ljudi koji znaju i da sviraju,a ne samo da lepo izgledaju i da voze skejt.

:P Ne moras sve da tako shvatas, bukvalisto! To je samo jos nesto pored njihovih muzickih sposobnosti koje zaista cenim, ali posto ti ocigledno bas ne volis Gunse, ma ne vredi uopste raspravljati, ne volis ih pa sta. Nije se svet prestao okretati :wink: A da, inace, sta ti tu meni nesto kao
ZNAJU I DA SVIRAJU A NE SAMO DA LEPO IZGLEDAJU I DA VOZE SKEJT. - zasto I DA SVIRAJU?
I da inace, dobar bend se sastoji iz gomile ljudi koji dobro sviraju, koji su toliko dobri da mogu i sami da stvore genijalnost, a zajedno pravi prasak, ljudi koji funkcionisu samo u grupi moraju da se snadju i sami ponekad, ne postoji uvek tu neko da pridrzava.
Ne diraj mi Duffa breeee! :wink: :D
 
Gothic Girl Mortisha:
Bah.... izvinite... Ali moram da kazem da MRZIM BRITNI SPIRS! Mrzim je! Mrzim je! Mrzim je! (Zato shto je lazljiva kuchka, mala drolja, prljava krava, izveshtachena do totala, lazljiva, lazljiva lazljiva fenserica...) Izvinite ali to je bilo jache od mene. Morala sam. :oops:

Samo naprijed... i ja bih napisala isto ali ti si me preduhitrila-u stvari rekla si i svoje (a ujedno i moje misljenej o Spearsici) tako da je sve OK... :D POzzz :wink:

P. S. A kad je u pitanju moja najveca muzicka zvijezda... kod mene su u pitanju u stvari najvece muzicke zvijezde... opet i opet (znam da smaram, tako da mi ne morate u kasnijim postovima to stavljati do znanja, hehe) LINKIN PARK!!! OOOBOOOZAAAVAAAM IIIH!!!
 

Back
Top