Predstavnik UN:samo 700 ubijenih mudzahedina u Srebrenici!
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 66

Tema: Predstavnik UN:samo 700 ubijenih mudzahedina u Srebrenici!

Ističe se
    Učlanjen
    05.03.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Predstavnik UN:samo 700 ubijenih mudzahedina u Srebrenici!

"Srebrenica se mora posmatrati u kontekstu ovih događaja. Da je stvarno bilo masakra, a izgleda da je realno govoriti o 700 žrtava , onda je to ratni zločin i počinioci bi trebalo da budu smatrani za odgovorne. Ali,razlika između 700 i uobičajeno pominjanih osam hiljada nije brojčana ,ona je politička" -zaključuje Korvin, nekadašnji koordinator za civilna pitanja i izaslanik specijalnog predstavnika generalnog sekretara UN u BiH.
    Korvin je od 1994. do proljeća 1995. godine bio na istom položaju za region Istočne Slavonije i Hrvatske.
    http://www.kurir-info.rs/aktuelne-vesti/2008-09-03/u-srebrenici-ubijeno-srba-koliko-i-muslimana

Veoma poznat Mitternachtsträumer (avatar)
    Učlanjen
    28.02.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    171

Podrazumevano Re: Predstavnik UN:samo 700 ubijenih mudzahedina u Srebrenici!

Ma sve to stoji, ali problem je šta uvek dušu otvori neki bivši. Bivši pomoćnik, bivši izaslanik, bivši kancelar, bivša majčina.

Ne bi li prošla koja godina, pa da se taj i još mnogi zločini preispitaju. Da se tačno forenzički i logički utvrdi šta se desilo, šta je moguće, šta nemoguće, pa da se onda vuku zaključci za istoriju.
    gialla come er sole
    rossa come er core mio

Gazija nije na forumu
    Nije bitno sa koje si strane drug,ako im i danas verujes, onda si lud
    Iskusan Gazija (avatar)
    Učlanjen
    01.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    98

Ma jasta, sad samo 700 , ne bi me iznenadilo da pocnete da tvrdite da je ubije 7 , ljudi i da su pola od njih izvrsili samoubistvo

Iskusan MuskoSamBre (avatar)
    Učlanjen
    25.11.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    86

Kako vreme bude prolazilo istina o Srebrenici ce se sve vise otkrivati i videce se da ova sadasnja verzija istine ima vrlo malo dodirnih tacaka sa pravom istinom.

I zato svaku eventualnu rezoluciju koju bi donela skupstina Srbije pod pritiskom Borisa Tadica i njegovih naredbodavaca treba smatrati veleizdajom srpskih nacionalnih interesa!

Jednostavno treba reci ono sto i jeste...jos je rano za takve rezolucije posto,malo,malo pa se otkrije nesto novo...neki novi streljani koji je jos uvek ziv,neki tadasnji zvanicnik iznese neke do sada skrivane podatke...treba sacekati 10-20 godina i onda cemo biti mngo blize istini nego sto smo sad !
    SEKA mozda i nije, ali B@TA se ukakio...uzmite Perfeks, lakse se brise...Perfeks, podvuceno zutim!

Lesandar nije na forumu
    An Unexpected Force Which Suddenly Appears and Resolves the Matter
    Elita Lesandar (avatar)
    Učlanjen
    27.08.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    429

Citat Original postavio Gazija Pogledaj poruku
    Ma jasta, sad samo 700 , ne bi me iznenadilo da pocnete da tvrdite da je ubije 7 , ljudi i da su pola od njih izvrsili samoubistvo
    Gazija, pazi na rečnik.
    "Velika seoba Slovena" i autohtonost Albanaca na Balkanu su lice i naličje iste "medalje" .

Domaćin _Krang_ (avatar)
    Učlanjen
    07.11.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    70

Bilo mnogo Crnogoraca tamo a oni lenji majku im njihovu

Veoma poznat Ériu (avatar)
    Učlanjen
    18.02.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1361

nemoj tako, muslimani su vecite zrtve srpskog terora bas i ko siroti albanci kojima pokusavamo da otmemo novostecenu slobodu i narusimo mladu,iako jaku multietnicnost
    ...sweet little angel you should have run...

Domaćin Serdar Scepan Radojevic (avatar)
    Učlanjen
    19.07.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    66

i jedan ubijen je zlocin a kamoli 50 ili 200 ili 1000 ili 40000 ili 100000000.
    ali broj igra veliku ulogu radi istine, jer ako su lagali u vezi brojeva streljanih u Srebrenici lagali su i o drugima stvarima.
    "… Tamo gdje odzvanja naša riječ, gdje se još glagolja i gdje se još, kao stari zlatnik, obrće naša riječ, znaj čedo moje, da je to naša država bez obzira na to ko u njoj vlada…“

Veoma poznat Eric Draven (avatar)
    Učlanjen
    31.08.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    44
    Reputaciona moć
    165

Koji mi?Citas ili laprdas?

Veoma poznat
    Učlanjen
    07.12.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ma i nek je 7000 ali treba utvrditi koliko njih je skinulo uniformu i obuklo levis 501 i opralo svoje krvave ruke pa posle : ,,Ej ba,mi smo civili,, Pa ne ide to tako kolega,no očigledno je samo jedno,pravda je zadovoljena.

Veoma poznat T-Zex (avatar)
    Učlanjen
    12.09.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    225

Pola od 7 je 3,5 Guzija
    sve dok ne oboriš majmune, brate, neće umeti da te shvate...

Poznat old-mne (avatar)
    Učlanjen
    08.12.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    111

Ma ne, na kraju ce ispas' da su i ove mudze bili porijeklom iz Rakovice i Ljiga pa prema tome nikom nista...

Buduća legenda Derer (avatar)
    Učlanjen
    03.08.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    18
    Reputaciona moć
    754

taj korvin mora da je neki shesheljev vadikal
    ALL THESE WORLDS ARE YOURS EXCEPT EUROPA. ATTEMPT NO LANDINGS THERE.

Ističe se
    Učlanjen
    05.03.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

- Broj ubijenih muslimana u Srebrenici, najvjerovatnije, ne prelazi broj ubijenih Srba koji su stradali u tom regionu prethodnih godina u napadima muslimanskog ratnog komandanta Nasera Orića - tvrdi Amerikanac Filip Korvin, koji je bio najviši zvaničnik UN u BiH od proljeća do ljeta 1995. godine.
    "Događaji 11. jula 1995. u Srebrenici dio su šire tragedije i ne smiju biti izdvojeni iz tog konteksta. Oni koji to čine očigledno imaju namjeru da izvrnu stvari na štetu jedne od zaraćenih strana. To što se desilo u Srebrenici nije bio masakr Srba počinjen prema Muslimanima, već niz krvavih napada i kontranapada tokom tri godine i eskalacije u 1995. godini"- rekao je Korvin u intervjuu za njemački list "Junge velt".

Učlanjen
    19.07.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    66

pa nadjeno je valjda oko 400 poveza, a ukupno streljanih oko 1900.

http://www.srebrenica-project.com/sr/
    "… Tamo gdje odzvanja naša riječ, gdje se još glagolja i gdje se još, kao stari zlatnik, obrće naša riječ, znaj čedo moje, da je to naša država bez obzira na to ko u njoj vlada…“

Elita Konstantin Veliki (avatar)
    Učlanjen
    14.12.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    308

Pa ostali su umreli pre masakra.

Ili od VRS ili prirodom smrcu tokom rata i pre rata.

Ostali su zivi i zdravi citavi hvala bogu

Ističe se
    Učlanjen
    05.03.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

БРОЈ ЖРТАВА У СРЕБРЕНИЦИ УВЕЋАН У ХАШКИМ ИЗВЈЕШТАЈИМА
    Истраживања проведена на 13 локалитета на којим су пронађене масовне гробнице показују да је број жртава страдалих у Сребреници јула 1995. године мањи од 2 000,тврди Љубиша Симић, стручни сарадник невладине организације "Историјски пројекат Сребреница".
    Говорећи на јавној трибини у вези са најновијим бројем часописа "Двери", посвећеним догађајима у Сребреници,Симић је истакао да су ова истраживања показала да има 1 919 десних и 1 923 комада лијеве бутне кости, иако према тврдњама стручњака Хашког трибунала , на овим локацијама,има 3500 извјештаја.
    "Ову форензичку студију жељели смо да направимо да бисмо дошли до закључка колико је заправу ту тијела ",рекао је Симић, чији предмет истраживања су били форензички извјештаји стручњака Хашког трибунала у Сребреници и око ње .
    Он је рекао да је анализа урађена на основу броја бутних костију , с обзиром на то да увијек не постоји могућност да на основу једног извјештаја дође до закључка , јер су тијела због процеса распадања некомплетна .
    "Један форензички извјештај не може се поистовјетити са једним тијелом , зашто што више од 1 700, садрже само неколико костију, понекад чак и мање од пет, а зна се да људски организам састоји од 200 и више костију. Није тешко закључити колико је овај материјал валидан ", оцијенио је Симић.
    Он је рекао да многи други извјештаји имају низ недостатака , због чега и покушава да број жртава представи далеко реалнијим,него што су то неки медији или организације , као и Хашки трибунал, покушали да прикажу.
    Симић каже да се на терену бавио и прављењем документације о српским селима на подручју Скелана , Братунца и Сребренице, да је већина била уништена током рата, и да данас изгледају далеко страшније , јер је већина празна.

Buduća legenda 27E (avatar)
    Učlanjen
    09.02.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    8
    Reputaciona moć
    661

Citat Original postavio T-Zex Pogledaj poruku
    Pola od 7 je 3,5 Guzija
    fantastican ti je ovaj post, meni bi promaklo

nemam repu, dodjem ti
    dokle god pucaju puske na ljubinom grobu nemci nece proci,
    a kad prestanu znajte da na ljubinom gobu nema vise zivih proletera

Primećen član Kyle Broflovski (avatar)
    Učlanjen
    09.12.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    38

Citat Original postavio tomcat318 Pogledaj poruku
    "Srebrenica se mora posmatrati u kontekstu ovih događaja. Da je stvarno bilo masakra, a izgleda da je realno govoriti o 700 žrtava , onda je to ratni zločin i počinioci bi trebalo da budu smatrani za odgovorne. Ali,razlika između 700 i uobičajeno pominjanih osam hiljada nije brojčana ,ona je politička" -zaključuje Korvin, nekadašnji koordinator za civilna pitanja i izaslanik specijalnog predstavnika generalnog sekretara UN u BiH.
    Korvin je od 1994. do proljeća 1995. godine bio na istom položaju za region Istočne Slavonije i Hrvatske.
    http://www.kurir-info.rs/aktuelne-vesti/2008-09-03/u-srebrenici-ubijeno-srba-koliko-i-muslimana

Сада се сетили правде!
    Don't look so stricken. The first shot will kill you

Zainteresovan član
    Učlanjen
    21.07.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    0

Eee, da sam se ja pitao bilo bi njih mrtvih u Srebrenici ne 700 nego 70000000000000000000000

Buduća legenda Lacibg (avatar)
    Učlanjen
    31.08.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    372

A i Markale Srbi odradili, a ?
    Ljepo"ce, ljepo"ce probud' se
    Nemerem, nemerem zaćarana sam!

Aktivan član lena986 (avatar)
    Učlanjen
    16.11.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    41

Mene ne bi cudilo da se za destak godina taj broj popne na osamdeset hiljada jer svake godine,ma svakog meseca raste,raste,raste.....stvorili ste mit ot te Srebrenice toliki da mi je vise muka...sta biste tek radili da je poubijano civila koliko je u Jasenovcu.
    Lud je samo onaj cija se ludost ne poklapa sa ludoscu vecine!
    Beckett

Buduća legenda Lacibg (avatar)
    Učlanjen
    31.08.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    372

Za streljanje navedenih je slučaj poznat : odrađen za 2. miliona maraka. Ekipa gde je bilo više bivše braće nego Srba ...
    Ljepo"ce, ljepo"ce probud' se
    Nemerem, nemerem zaćarana sam!

Učlanjen
    19.07.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    66

Citat Original postavio Lacibg Pogledaj poruku
    Za streljanje navedenih je slučaj poznat : odrađen za 2. miliona maraka. Ekipa gde je bilo više bivše braće nego Srba ...
    Hrvat Drazen Erdemovic & Co.

Buduća legenda tehduduk (avatar)
    Učlanjen
    11.07.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    805

Citat Original postavio lena986 Pogledaj poruku
    Mene ne bi cudilo da se za destak godina taj broj popne na osamdeset hiljada jer svake godine,ma svakog meseca raste,raste,raste.....stvorili ste mit ot te Srebrenice toliki da mi je vise muka...sta biste tek radili da je poubijano civila koliko je u Jasenovcu.
    eee....
    blu je plavo, blu je ime
    http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=dDBxALfkzM0

Slične teme

1. Hoolbruke specijalni predstavnik SAD-a za Afganistan i Pakistan
    Autor Mitternachtsträumer u forumu Politika
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 23.01.2009., 00:54
  2. Snimak zločina mudžahedina
    Autor Karlito Brigante u forumu Politika
    Odgovora: 23
    Poslednja poruka: 18.09.2007., 22:36