BUDjENjE

CHE GUEVARA E.

Početnik
Poruka
22
Imam problem velikih razmera.Jutarnje budjenje.Kako cuti sat.Nikako mi nije jasno kako ljudi naviju sat u svojoj glavi i bude se,recimo,tacno u 5.Ja nemogu da se probudim ni sa satom.Ima li tome leka?
 
Poslednja izmena:
Истрипуј себе пре него што заспиш, да ће бити смак света ако не устанеш. Ја сам се након једног кашњења будила 30 пута у току сваке ноћи једно 2 месеца, деловало је z:mrgreen:
 
Ja imam problem da imam strah od ranog budjenja,postoji li ovo??? :D

Kad sam radio,uvjek sam panicio uvece,idem da zaspem u 8ipo-9 da se naspavam dovoljno ali u toku nocu sam se buduo po 10 puta da gledam kolko sati i koliko jos ima do budjenja :( i obavezno se dignem 40-45min prije sata :(

A sad kad ne idem na posao, budim se u 7-7ipo bez ikakve muke :(
 
Ja imam nesto slicno, posebno ako legnem kasno... Verovatno zato sto mi je od malena san vazan i slabo funkcionisem ako spavam manje od 8-9 sati. AKo treba da ustanem u 8 a legnem recimo u 2, prvo cu dva sata da se nerviram sto znam da cu biti neispavana sutra, sto nisam legla ranije, onda cu da zaspim i svaki cas da se budim s pitanjem "Koliko li imam jos?" ali necu gledat na sat da se ne iznerviram jos vise. Ludo :lol:
 
Imam problem velikih razmera.Jutarnje budjenje.Kako cuti sat.Nikako mi nije jasno kako ljudi naviju sat u svojoj glavi i bude se,recimo,tacno u 5.Ja nemogu da se probudim ni sa satom.Ima li tome leka?

Mislim da ne!Mene gotovo nista ne moze da probudi......sat ili alarm na telefonu ako navijem nesvesno ustanem i ugasim,i opet legnem......jedino moze neko od ukucana da me probudi, ako sam sam kuci taj dan ne idem u skolu :mrgreen: hahah......ali obicno su tu pa me bude dobrih sat vremena....tako da ako treba da krenem u skolu ili praksu u 7h ujutru otprilike oko 5 i 15 h me zovu prvi put a tek dok pocnem da se spremam....nema dana da ne zakasnim negde......:(
 
Nemam problem da ustanem kada se probudim,ali je problem sto ga necujem ma koliko jako da zvoni ili sa ma kojom melodijom.Jednostavno ga necujem,kao da podsvesno zelim da ga ignorisem.
...kad sam ja isla u osnovnu stalno mi je bio cd u playeru koji me kao trebao probuditi... uvek sam se budila pre nego sto se ukljuci kad idem u skolu ali subotom i nedeljom ga uopste ne cujem ...tata ulazio da ga iskljuci posto je bio navijen do max. i kaze gleda me i ne moze da se nacudi kako me ne probudi...i jos kaze da se smeskam u snu dok svira :)
 
Мене буди мобилни телефон. И увек га навијем бар 20 минута пре него што требам да устанем., па му то дође једно два-три snooz-a док се не расаним.:D
Не памтим кад сам устала чим ми зазвони сат/телефон.
Числим да је то, чак, немогуће.
 
Мене буди мобилни телефон. И увек га навијем бар 20 минута пре него што требам да устанем., па му то дође једно два-три snooz-a док се не расаним.:D
Не памтим кад сам устала чим ми зазвони сат/телефон.
Числим да је то, чак, немогуће.

Takodje. namesten pola sata pre nego sto treba da ustanem. A budim se kao Surda.

Samo mi fale karirana pidzama i mrezica na glavi :lol::lol:
 
Takodje. namesten pola sata pre nego sto treba da ustanem. A budim se kao Surda.

Samo mi fale karirana pidzama i mrezica na glavi :lol::lol:
:rotf:

Да,да...него, мени је најслађи онај осећај кад сконтам да имам још читавих 20 минута да се развлачим по кревету.:mrgreen:
Тад ми је најлепше.
 
То се стручно зове "лењост". Нисам знао да велики број корисника пати од те бољке.
Дође ми да отворим Агенцију за буђење по кућама...:mrgreen:

to vec postoji,,,,osim ako pored telefonskog poziva nemas jos neki nacin budjenja u svom asortimanu :zper:
 

Back
Top