Uticaj mesecevih mena na psihu pojedinaca i odraz istih na njihove politicke stavove

MuskoSamBre

Iskusan
Poruka
5.530
Dakle moja nedoumica je vrlo jasno definisana.S obzirom na ponasanje nasih politicara i njihove cesto besmislene i prevrtljive izjave i stavove koji se nekad menjaju iz dana u dan a ponekad cak i iz sata u sat,zapitao sam se sta je uzrok takvoj nedoslednosti...sta mislte da li su mozda u pitanju mesceve mene ili je ipak nesto drugo !

Slicne primere imamo i ovde na forumu kod pojedinih forumasa,koji verovatno pod uticajem mena deluju kao da su odlepili,ne bih bas da ih imenujem jer pojedinacna prozivka nije dozvoljena ali prepoznace se oni i sami,a mnogi od njih ce verovatno i u meni videti eventualnu zrtvu gore pomenutih mena !

Sta hocu sa ovom temom...nista osim da vidim koliko smo osim kritikovanja drugih spremni i sposobni i za samokritiku,ili svi mi mislimo da smo savrseni,da smo najpametniji,da su u odnosu na nas svi tupi, glupi i tako to !

Znaci da pojednostavim...sta zamerate sebi kada je vas forumaski zivot u pitanju,a posebno vase pisanje i ponasanje na pdf Politika I da li su za to krive meseceve mene ili nesto drugo ?

Ne mozete kritikovati druge jer to nije dozvoljeno pravilnikom ali mozete komentarisati njihove stavove i njihove poglede na sopstvenu licnost,kao sto i oni mogu komentarisati vase !

Evo ja cu u sledecem postu da raspalim po sebi...pa sta bude,bice !
 
Uh,bem ti sto je tesko biti samokritican z:) evo sve pokusavam sebi da nadjem neku manu i taman kad pomislim da sam je nasao,onaj egoista sto mi se krije u malom mozgu se razdere...cekaj breee,nije ti to mana,nisi valjda poludeo to da napises z:shock: da mi je samo znati,kako da ga ucutkam z:mrgreen:

Sad cu da drmnem par rakija pa da ga napijem i onda lepo da se izsamokritikujem na miru z:lol:
 
He,evo posle prve rakije...malo se utisao egoistaz:)

Ovako...kada je pdf politika u pitanju,najvise zameram sebi na netolerantnosti prema vecini forumasa koji se izjasnjavaju kao Hrvati i u opste prema Hrvatskoj i njenoj politici prema Srbima i Srbiji i jos vecoj netolerantnosti prema onima koji se izjasnjavaju kao Srbi a imaju iste stavove kao da su Hrvati...e sad posto se radi o konstantnoj netoleranciji,ne bih bas mogao da okrivim meseceve mene za to vec moj licni utisak da sam njihovim ponasanjem kroz istoriju a i sadasnjost jednostavno nateran da zauzmem takav stav !

nastavice se...
 
Doktore, ja sebi ne zameram ništa, jedino primetim da sam često vrlo uviđavna prema onima koji tu pristojnost ne da ne poštuju nego uglavnom i popljuju....a ja, čestita, ni da ih prijavim:andjeo:...ma ništa, sve mislim, vratiće se to njima...kad tad:zelenko:
Na moje stavove ne utiču nikakva psihostimulativna sredstva, tako, da ako primetite određeno "ludilo" u nekom postu, znajte da je to nastalo isključivo pri čistoj svesti i zdravoj pameti, a uzrokovano jedino životom u regionu večitih političkih i društvenih turbulencija... i savršeno stabilna ličnost bi već popi.zdelaz:mrgreen:
 
Najvise zameram sto sam se evo uz prvu jutarnju kafu uvatila foruma,hebem ti forum,
..........a sto puta sam rekla necu

I ja isto...

Al' kad sam već na forumu, sebi zameram par stvari.

Prvo, što često prećutim, odnosno ne kritikujem loše postove onih koji su politički na istoj strani sa mnom.
Kažem često...ne uvek... Najsvežiji primer http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=12579037&postcount=397
To zato što znam da se moj drug Tihi na mene neće naljutiti. z:lol:

Druga stvar koju sebi zameram jeste što neke koji to zaslužuju ne oteram direkt u tri lepe ****** materine, nego se nešto tu s njima navlačim, objašnjavajući budalama ono što oni ne mogu da shvate ili što je najgore neće da shvate. A, ne oteram ih, jer ne volim da mi zbog budala lepe kazne.
 
He,evo posle prve rakije...malo se utisao egoistaz:)

Ovako...kada je pdf politika u pitanju,najvise zameram sebi na netolerantnosti prema vecini forumasa koji se izjasnjavaju kao Hrvati i u opste prema Hrvatskoj i njenoj politici prema Srbima i Srbiji i jos vecoj netolerantnosti prema onima koji se izjasnjavaju kao Srbi a imaju iste stavove kao da su Hrvati...e sad posto se radi o konstantnoj netoleranciji,ne bih bas mogao da okrivim meseceve mene za to vec moj licni utisak da sam njihovim ponasanjem kroz istoriju a i sadasnjost jednostavno nateran da zauzmem takav stav !

nastavice se...

Samokritika? Ok, evo... primijetio sam da previse civilizirano razgovaram sa Srbima u zadnje vrijeme z:( neko ce jos pomisliti da ste to zasluzili z:cry:


Moram jos dosta raditi na sebi da bih to ispravio i zauzeo odgovarajuci stav prema vama. z:mrgreen:
 
He,evo posle prve rakije...malo se utisao egoistaz:)

Ovako...kada je pdf politika u pitanju,najvise zameram sebi na netolerantnosti prema vecini forumasa koji se izjasnjavaju kao Hrvati i u opste prema Hrvatskoj i njenoj politici prema Srbima i Srbiji i jos vecoj netolerantnosti prema onima koji se izjasnjavaju kao Srbi a imaju iste stavove kao da su Hrvati...e sad posto se radi o konstantnoj netoleranciji,ne bih bas mogao da okrivim meseceve mene za to vec moj licni utisak da sam njihovim ponasanjem kroz istoriju a i sadasnjost jednostavno nateran da zauzmem takav stav !

nastavice se...

Ja sebi na tolerantnosti koja me često skupo košta z:cry:z:mrgreen:

Da li je moguce da niko vise nema petlju za samokritiku z:cry:


Imam petlju al' nemam zamerke...na sebe :zstidljivko:z:girl:

z:dm:
 
I ja isto...

Al' kad sam već na forumu, sebi zameram par stvari.

Prvo, što često prećutim, odnosno ne kritikujem loše postove onih koji su politički na istoj strani sa mnom.
Kažem često...ne uvek... Najsvežiji primer http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=12579037&postcount=397
To zato što znam da se moj drug Tihi na mene neće naljutiti. z:lol:

Druga stvar koju sebi zameram jeste što neke koji to zaslužuju ne oteram direkt u tri lepe ****** materine, nego se nešto tu s njima navlačim, objašnjavajući budalama ono što oni ne mogu da shvate ili što je najgore neće da shvate. A, ne oteram ih, jer ne volim da mi zbog budala lepe kazne.

Super, ista sam k'o ti , mada kad mi se otkači živac ne gledam ko piše već šta je napisao i tada ...pa kolektivno se obruše ( ko god )z:lol:

p.s. Otkada si se presvuk'o , sve si mi opet simpatičniji z:hm:

...a nemaš više ni vaspitnuz:mrgreen:
 
I ja isto...

Al' kad sam već na forumu, sebi zameram par stvari.

Prvo, što često prećutim, odnosno ne kritikujem loše postove onih koji su politički na istoj strani sa mnom.
Kažem često...ne uvek... Najsvežiji primer http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=12579037&postcount=397
To zato što znam da se moj drug Tihi na mene neće naljutiti. z:lol:

Druga stvar koju sebi zameram jeste što neke koji to zaslužuju ne oteram direkt u tri lepe ****** materine, nego se nešto tu s njima navlačim, objašnjavajući budalama ono što oni ne mogu da shvate ili što je najgore neće da shvate. A, ne oteram ih, jer ne volim da mi zbog budala lepe kazne.

A sta mislis da mi u ocima onih za koje mislimo da su budale,ne izgledamo isto kao oni u nasim !
 

Back
Top