konfuzija

dijete.sunca

Početnik
Poruka
10
zdravo svima... bila bih zahvalna ako bi neko bacio pogled na moju nataln kartu i tranzite...
potpuna dezorijentisanost i konfuzija kojima sam završila prethodnu, nikad goru godinu, se nastavila i u ovoj, uprkos nekim tumačenjima o uspjehu kako na poslu tako i u ljubavi.
konkretno me najviše interesuje sfera u vezi sa poslom/napredovnjem/novcem...


transit.gif
 
Poslednja izmena:
Pa sad je veliko pitanje ASC-ta,ako si rodjena koji minut ranije onda je asc u strelcu.
Pl se vec eko vreme vrti oko JU,koji je ujedno i vl.3. i 12.polja,pri tom je PL pravio 180 sa tvojim MO, a na vrhu 3.polja UR,pa nije ni cudo sto si prolazila kroz konfuzije,zapravo,pre bih to nazvala jako stresnim stanjem.
Bas me zanima sta ti se desavalo poslednjih godinu dana.
SA je protekle 2,2 i po god. prelazio preko VE,pa ti sigurno nisu cvetale ruze ni u poslu ni u ljubavi.
U narednom periodu ti ne bih preporucila dizanje kredita,pozajmica i sl,vodi racuna o tome,da se ne desi da posle ne mozes da vratis ili da te neko prevari.

Mogla bi nam reci nesto o tome cime se bavis,da bi videli u kom smeru da te posavetujemo.
 
u prethodnoj godini, sredinom sam napustila posao kojim sam se bavila nekih 10ak godina (više povezanih organizacija)...
i sada imam honorarni posao koji nije dovoljan za ono što mi treba negdje u potpunosti.
prošla cijela godina je bila haotična, puna stresa na svim poljima, nervoze, raznih sukoba... od porodice pa do posla... imam osjećaj da se to negdje nastavlja i dalje.

ovo za novac sam i sama skontala djelimično. trenutno sam u situaciji koja mi nameće brzu reakciju i odluke i to mi se ne dopada...
završavam fakultet (IIIća godina, inače je ovo drugi koji sam upisala nakon prava koje sam napustila) i bavim se odnosima sa javnošću.
problemi u kući su izraženi... zapravo eskaliraju ovih dana.

selidba?
 
Selidba je vrlo izvesna,SA ce u dva navrata praviti kvadrat na vl.4.polja i istovremeno sekstil sa MO,sad je krenuo retro i posle kad ponovo bude krenuo direktno.
Trebalo bi naravno proveriti i progresije,direkcije i solar da vidimo da li potvrdjuju pricu,ja sad za to nemam vremena,kad budem imala provericu.
 

Back
Top