Džoni Dep: Srpkinje su lepe kao dobre slike

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poruka
5.643
Da li mislite da postoji drugačija lepota kod srpskih devojaka?
– Definitivno postoji, nekakva starovremenska lepota. Taj oblik i dubina u očima, to odmah primetite. Da, uvek sam mislio da krijete nekakvu hiljadugodišnju tajnu u svojim očima. Lepe žene ovde izgledaju kao dobre slike.

Da li biste ikada sebe mogli da vidite na mestu kao što je Mokra Gora, da živite ovde, pomalo izolovani?
– Apsolutno. Znate, dolazak na filmski festival, čak i ako je Emirov, uh, imam sasvim drugačija iskustva od ovog s festivalima... i onda, kada sam ugledao ovo mesto… Definitivno nisam bio spreman za ovako nešto. Bio sam oduševljen. Da, lako bih mogao da živim na ovom mestu. Bez dvoumljenja, samo bum i tu sam.

http://zena.blic.rs/PULS_poznatih/2134/Dzoni_Dep_Srpkinje_su_lepe_kao_dobre_slike


kakve ovo ima veze sa politikom? skoro nikakve, sem sto ja to dozivljavam kao neverovatno dobar marketing za srbiju u politickom smislu. dzoni dep, zvanicno najlepsi muskarac sveta, malo, malo, pa eto ga u srbiji. to sigurno ostavlja bar neki trag u plitkoumnoj zapadnoj civilizaciji koja se drogira holivudom i pomno prati svaki korak svojih omiljenih glumaca. sta vi mislite o tome?
 
http://zena.blic.rs/PULS_poznatih/2134/Dzoni_Dep_Srpkinje_su_lepe_kao_dobre_slike


kakve ovo ima veze sa politikom? skoro nikakve, sem sto ja to dozivljavam kao neverovatno dobar marketing za srbiju u politickom smislu. dzoni dep, zvanicno najlepsi muskarac sveta, malo, malo, pa eto ga u srbiji. to sigurno ostavlja bar neki trag u plitkoumnoj zapadnoj civilizaciji koja se drogira holivudom i pomno prati svaki korak svojih omiljenih glumaca. sta vi mislite o tome?

Što nije došo za vreme Slobe... Nego sad kod lepog Bote...:zimag:
 
http://zena.blic.rs/PULS_poznatih/2134/Dzoni_Dep_Srpkinje_su_lepe_kao_dobre_slike


kakve ovo ima veze sa politikom? skoro nikakve, sem sto ja to dozivljavam kao neverovatno dobar marketing za srbiju u politickom smislu. dzoni dep, zvanicno najlepsi muskarac sveta, malo, malo, pa eto ga u srbiji. to sigurno ostavlja bar neki trag u plitkoumnoj zapadnoj civilizaciji koja se drogira holivudom i pomno prati svaki korak svojih omiljenih glumaca. sta vi mislite o tome?

Ja ne dozivljavam. Da li si primetio da kad god dodje neki stranac koji je bar malcice poznat i kada ga intervjuisu da jedno od glavnih pitanja je :"Kako vam se svidjaju nase devojke?"

To u javnim kucama pitaju.

A sto je najbolje uglavnom u vecini slucajeva to pitanje postavljaju neke guske novinarke.
 
Ja ne dozivljavam. Da li si primetio da kad god dodje neki stranac koji je bar malcice poznat i kada ga intervjuisu da jedno od glavnih pitanja je :"Kako vam se svidjaju nase devojke?"

To u javnim kucama pitaju.

A sto je najbolje uglavnom u vecini slucajeva to pitanje postavljaju neke guske novinarke.
pa da one hrvatske droljetine uvek prvo pitaju el ste bili kod nas na moru ? , a ove domace bas to kako vam se svidjaju nase devojke ?
i ne mos nijedna da omasi :udriglavu:
 
Na stranu sto je "najlepsi muskarac sveta" ( :mrgreen: ), ali stvarno je veliki glumac i siguran sam veliki covek, a Kusturica samo velike ljude dovodi u VELIKU Srbiju.... z:)



Ali i mene malo vise (previse) iritira to pitanje, svakog stranca, "kako vam se svidjaju nase devojke?", i sta, nase devojke su na prodaju, pa ako mu se neka svidi, ne pita, samo za ruku i u Ameriku?? Ne kontam, jee....
 
http://zena.blic.rs/PULS_poznatih/2134/Dzoni_Dep_Srpkinje_su_lepe_kao_dobre_slike


kakve ovo ima veze sa politikom? skoro nikakve, sem sto ja to dozivljavam kao neverovatno dobar marketing za srbiju u politickom smislu. dzoni dep, zvanicno najlepsi muskarac sveta, malo, malo, pa eto ga u srbiji. to sigurno ostavlja bar neki trag u plitkoumnoj zapadnoj civilizaciji koja se drogira holivudom i pomno prati svaki korak svojih omiljenih glumaca. sta vi mislite o tome?
Мислим да нема ничег доброг у томе што нам долазе идоли полупаног света.
 
Ja ne dozivljavam. Da li si primetio da kad god dodje neki stranac koji je bar malcice poznat i kada ga intervjuisu da jedno od glavnih pitanja je :"Kako vam se svidjaju nase devojke?"

To u javnim kucama pitaju.

A sto je najbolje uglavnom u vecini slucajeva to pitanje postavljaju neke guske novinarke.

pa da, pitanje je kretenski glupo, ali nije on covek kriv sto kod nas svakakav maloumni sljam radi po medijima
 
Ma OK je to u zavisnosti KO dolazi. Recimo Dep je sasvim OK lik za razliku od recimo one Pamele koju su crnogorci dovukli u CG. Bila bi bruka da dovode takve skotove kao sto je ta Pamela.

Овде се одржавају многе манифестације на којима светски олош промовише најгоре (њихове)"вредности".
Курветине,наркомани,алкохоличари,развратници... И они су хит кад дођу овде.Рекламирају се на свим медијима,јер они треба да служе као пример.

Тако се младе генерације уче да буду овце за шишање и клање.
 
Овде се одржавају многе манифестације на којима светски олош промовише најгоре (њихове)"вредности".
Курветине,наркомани,алкохоличари,развратници... И они су хит кад дођу овде.Рекламирају се на свим медијима,јер они треба да служе као пример.

Тако се младе генерације уче да буду овце за шишање и клање.

ako te ne mrzi imas gore link za intervju, covek promovise porodicu
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top