ROTARY CLUB
Prikazujem rezultate 1 do 14 od 14

Tema: ROTARY CLUB

ROTARIJANAC
    Guest

Podrazumevano ROTARY CLUB

DA LI JE NEKO ISAO NA SKOLOVANJE PREKO ROTARY KLUBA

Човек
    Guest

Podrazumevano

Препоручио бих ти да избегаваш Ротари клуб и сличне "езотеричне" организцаије.

ROTARIJANAC
    Guest

Podrazumevano

STO DA LI JE NEKO IMAO LOSE ISKUSTVO

Zainteresovan član
    Učlanjen
    05.03.2004.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Citat Original postavio ROTARIJANAC
    Nista specijalno, samo je par zemalja uvuceno u ratove, inace fini neki ljudi....
    Ma, glavom bez obzira

Veoma poznat
    Učlanjen
    07.12.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio Iluvatar
    Citat Original postavio ROTARIJANAC
    Nista specijalno, samo je par zemalja uvuceno u ratove, inace fini neki ljudi....
    Ma, glavom bez obzira
    podeli s nama???

gostic
    Guest

Podrazumevano

Mislim da je previse skeptika i neupucenih danas.
    Ja imam drugaricu koja je isla u Nemacku preko rotari klub, a preko nje jos neke ljude i svi imaju super iskustva. Lep nacin da radis nesto sto mnogi ne mogu!

ROTARIJANAC
    Guest

Podrazumevano

JA SAM POKUSAVALA NA SVE NACINE DA STUPIM U KONTAKT SA ROTARY KLUBOVIMA U ZEMLJI SRBIJI ALI NECETE VEROVATI ONI I NE ZNAJU DA SE BAVE RAZMENOM SREDNJOSKOLACA I STUDENATA MADA IM TO PISE U PROGRAMU I KADA IM POSALJEM IZVOD IZ NJIHOVOG PROGRAMA ONI MI SE VISE NE JAVLJAJU .JA BIH VOLELA DA MI SE JAVI NEKO KO MOZE DA MI POMOGNE DA STUPIM U KONTAKT SA PRAVIM LJUDIMA

Obećava AURA (avatar)
    Učlanjen
    09.12.2004.
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano

A sto ne ides direktno pa pitas, mislim da su oni negde u Uzun Mirkovoj ili vasinoj

anakin
    Guest

Podrazumevano

Aero klub ( pored Etnoloskog muzeja), idi tamo pa vidi kad se skupljaju....
    a ne mozes da tek tako banes, moras da poznajes nekog ko je u Rotariju, pa da te taj preporuci pa da ides da sastancis jedno 3 meseca, pa oni vecaju oce li te primiti ili nece...pa te prime a ti pocnes da se pitas koji ti je k... sve to trebalo....
    ma sta ce ti to....
    batali....

yo,yo
    Guest

Podrazumevano

Cekaj,cekaj! Ja sam malo ne upucena!
    O kakvom je to klubu rec?

Guest

Podrazumevano kAMENORESCI

Ma kakvi rotarijanci.najbolje da se učlaniš ko Homer u Kamenoresce!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    24.06.2005.
    Reputaciona moć
    47

Question Re: ROTARY CLUB

Imaju ;li oni neki sajt koji bi mogli eventualno da posetimo, mislim ti Rotarijanci, a ne da im idemo direktno na noge

Zainteresovan član
    Učlanjen
    14.02.2005.
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano Re: ROTARY CLUB

rotary club, masonerija i slicna *ranja su elitne organizacije u koje se ne ulazi tek tako obicno se ljudi uclanjuju da bi napredovali u politici, napravili kintu i sl. a onda shvate da su se *ajebali pa hoce da se isclane pa ih onda pregazi auto, umesani su u vecinu teroristickih napada i celo to ezotericno trabunjanje se svodi na beskrupuloznu manipulaciju ljudima i raznorazne, blago receno nemoralne akcije. Ne sumnjam da navedeni prijatelji nisu imali probleme, ali isto tako ne sumnjam da ista putovanja nece ostati neplacena na ovaj ili onaj nacin, bottom all NE IDI U ROTARY!!!

Nov član
    Učlanjen
    25.08.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: ROTARY CLUB

Postovanje svima,

Clan sam jednog rotarakt kluba iz Beograda, na googlu mozete pretraziti rotari i rotarakt klubove. Postoje mnoge predrasude o radu i funkcionisanju rotari klubova. Ali par stvari moraju svima da budu jasne:
    1. Rad rotari klubova je JAVAN
    2. Clanovi rotari klubova su JAVNI

Drugim recima uvek mozete proveriti spisak clanova i aktivnosti rotari i rotarakt klubova. Mi tezimo da pomognemo nasoj zajednici i pojedincima, a cilj rotarija je SLUZENJE. Rotari i rotarakt klubovi su grupe ljudi koji se bave iskljucivo humanitarnim radom, a to je vidljivo na sajtovima klubova. Rad klubova je javan i svako moze da se najavi i poseti jedan od redovnih sastanaka klubova. Predlazem da pogledate na netu neki od sledecih rotarakt klubova: Beograd Metropoliten, Beograd Dedinje, Beograd Cukarica, Beograd Sava...

Koliko znam jedan od sadanjih clanova RTC Beograd CUkarica se skolovao na racun RC Cukarica, tako da mozes sa njima da stupis u kontakt i postavis im to pitanje.

Problema u drzavi je mnogo, skolovanje je isto toliko veoma vazno koliko i davanje krvi, momoc ugrozenom stanovnistvu, itd.

Rotari i Rotarakt nisu sektaske organizacije i organizacije koje pozivaju na nemire i druge stvari, nije lepo da neupuceni pisu stvari koje nisu na mestu i ocrnjuju ljudi koji se vode parolom: NASE MALO NEKOME ZNACI MNOGO !!!

Zapitajte se koje ste vi dobro delo sproveli i organizovali, a dobra dela ne iziskuju uvek velika novcana sredstva: THE FUTURE DEPENDS, ON WHAT WE DO TODAY !!!

Slične teme

1. Saw fun club!
    Autor Protektor u forumu Film i video
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 24.12.2008., 13:49
  2. Yu-gi-oh fan club
    Autor Nikola 95 u forumu Video igre
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 21.08.2007., 10:13
  3. Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 08.09.2005., 19:23
  4. MG Club