Sva deca su rodjena iz ljubavi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: Sva deca su rodjena iz ljubavi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Početnik
    Učlanjen
    09.11.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Sva deca su rodjena iz ljubavi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ako ste zena i niste silovani i imate dete, to dete je rodjeno iz ljubavi! Ako ste muskarac i niste silovali, a imate dete, to dete je rodjeno iz ljubavi! Vi volite tu decu rodjenu iz ljubavi, prestanite da ih maltretirate!!! Da li je moguce da su svi ljudi na ovom svetu poludeli!? Posmatram sebe, svoje dete i par drugih mama i parova na plazi. Prestanite da im SVE zabranjujete. Secate li se vi kada ste hteli da bacate kamenje u vodu, a rekli su vam NEEEEEEEEEE!? Udarices nekog, NEMOJ u vodu, NEMOJ da skaces, NEMOJ da bacas kamenje, NE u vodu, stavi sesir, skini majicu, NE pod tus, NE ovo ne ono, pojedi sendvic, stavi sesir, ostavi koficu, lezi, sedi, ustani, .... ljudi jeste li normalni!!! Ako svoju decu ne smatrate ludom, onda ih pustite da uzivaju u detinjstvu! Moja Jovana sve sme i sve moze! Samo zato sto je normalna. Jeste li svesni da sva deca koja nisu, ne daj Boze bolesna, normalna. Nemojte od svoje dece da pravite debile. Ta ista deca ce sutra nekad da odu od vas, kako mi se cini nece znati da li su gladna, umrece od zedji i istopice se od sunca. Prestanite da mucite svoju decu. Docice vreme kada ce shvatiti da mogu bez vas, da im ne trebate, a vi cete ocekivati! Zrtvovala sam se, dao sam sve, pruzila sam vam i vise nego sto sam imala i mogla, radio sam tako puno zbog vas... MA MARSH!!! To ce vam i deca sutra reci. Pogledajte svoju decu, kao velike ljude i shvaticete da ste isti takvi, samo ste izgubili hrabrost, izgubili ste snove, postali ste vazni...u istinu, postali ste glupi kad ste postali veliki i kad ste prestali da budete dete.
    Ima cetiri godine i ja sam imala dovoljno vremena da je naucim, kada je gladna, kada je zedna, kada joj je toplo, kada joj je hladno... to je nisam ja naucila, sva nasa deca to znaju jos iz stomaka! Naucila sam je da nikome ne ucini ono sto ne zeli da njoj neko ucini. Tako da sam sigurna da nikoga nece gadjati kamenom. PRESTANITE DA IH MALTRETIRATE!!! Ona ima 15 kg, ali zna da cu je slusati onoliko koliko ona mene slusa.

Početnik
    Učlanjen
    15.04.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

"nismo svi iz ljubavi stigli na ovaj svet
    proplaka u casu kad nema niko da te zavoli...'
    bolero-jelena

u pravu si da ne treba decu maltretirati nema nista gore od toga, ali nije tacno da smo mi svi stigli iz ljubavi na ovaj svet-nazalost nismo svi ali i pored toga ima nas mnogo koji smo ipak rodjeni pod srecnom zvezdom

p.s.-izvini ako sam ti malo skrenula temu

Slične teme

1. UBIĆE GA RODJENA ŽENA!
    Autor Iron Lord u forumu Politika
    Odgovora: 38
    Poslednja poruka: 23.07.2008., 20:45
  2. Tek rodjena beba
    Autor mekili u forumu Zdravlje
    Odgovora: 24
    Poslednja poruka: 25.02.2007., 17:13
  3. Snahina rodjena sestra
    Autor coaaa u forumu Ljubav i seks