"nеbo" za Pasata

zelja555

Obećava
Poruka
54
Vozim Pasata 3 (1988 god., el. shiber)i vec godinu dana ne mogu da nadjem "nebo" (tapacir sa unutrashnje strane krova). Platno sa njega se odlijepilo (od toplote ili ko zna cega) a posto je prilicno tanko ne mogu ga lijepiti ljepilima tipa Sintelan i sl. jer protope i izgleda kao prljavo. Trazio sam na ne znam ni ja vise koliko auto-otpada ali nigdje nisam nasao kompletno nebo da zamijenim. Ako neko ima rjesenje molim da mi odgovori!!!
:?
 
Majstore isti takav problem sam i ja imao ceo taj tanki deo se odlepio, cak sam uspeo da ubedim zenu da je ona kriva jer je jednom prilikom nebo oprala teptihom, isto sam se mucio da nadjem nebo ali nikako nisam uspeo pa sam lepo otisao u prvu prodavnicu metraze kupio materijal (keper) lepo skinuo nebo i sve lepo zalepio tigar lepkom i mogu ti reci da je ispalo sasvim OK, ako to budes radio samo oprezno zato sto ona smesa neba je vrlo krta i puca kao od sale
zelja555:
Vozim Pasata 3 (1988 god., el. shiber)i vec godinu dana ne mogu da nadjem "nebo" (tapacir sa unutrashnje strane krova). Platno sa njega se odlijepilo (od toplote ili ko zna cega) a posto je prilicno tanko ne mogu ga lijepiti ljepilima tipa Sintelan i sl. jer protope i izgleda kao prljavo. Trazio sam na ne znam ni ja vise koliko auto-otpada ali nigdje nisam nasao kompletno nebo da zamijenim. Ako neko ima rjesenje molim da mi odgovori!!!
:?
 

Back
Top