Србија изашла из кризе

Да ли верујете да је Србија изашла из кризе

  • да

  • не

  • да

  • не


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Komunistkinja

Buduća legenda
Poruka
48.824
Према економским показатељима Србија је изашла из кризе, али грађани ће побољшање осетити у 2011. години, рекао за РТС гувернер НБС Радован Јелашић.

Гувернер Народне банке Србије Радован Јелашић оценио је да је, према економским показатељима, Србије изашла из кризе.Јелашић је Радио-телевизији Србије у Бечу рекао да пораст кредитне активности и то што ће после прошлогодишњег пада бруто домаћег производа (БДП) у 2010. години вероватно бити забележен раст од 1,5 одсто, показују да је Србија изашла из кризе.

"Конкретан бољитак за грађане највероватније ће доћи 2011. године", навео је гувернер на "Јуромани" економском форуму и нагласио да постоји раскорак између обећања и онога што се у стварности спроводи.

Јелашић је казао да у 2010. години не очекује значајно повећање запослености у Србији.Према његовим речима, то неће бити случај само у Србији, већ у целом региону и свету, пошто су сви уплашени и постављају питање колико је садашњи позитиван развој стабилан.

Послодавци који буду повећавали број радника, оценио је, вероватно неће повећавати број стално запослених већ ће запошљавати по привременим пословима, пошто знају да је много теже некога отпустити него примити нове.

Невероватна изјава са обзиром да је пола Србије у штрајку,да су радници изгубли
посао и да се нема хлеба да једе!

Да ли верујете и даље у бајке!
 
Predstavnik MMF-a, cini mi se neki dan rece da to nije tacno..

Tacka.
:rtfm:

Човек каже да је Србија изашла из кризе,питам се како ли је тек у кризи,ако је сада изашла из ње!z:cry:

Пола Србије у штрајку а они лажу да је Србија изашла из кризе,па како их није срамота!
 
Meni je urnebesno kad nam nasi politicari prodaju pricu o svetskoj ekonomskoj krizi kod nas. z:D

Ja od kad sam rodjen prvo Jugoslavija a onda Srbija je uvek bila u nekoj krizi - 80-tih,90 - tih,2000 - tih,Stabilizacija,devalvacija,hiperinflacija itd.

Kad bre pa kod nas nije bila kriza?z:D
 
Meni je urnebesno kad nam nasi politicari prodaju pricu o svetskoj ekonomskoj krizi kod nas. z:D

Ja od kad sam rodjen prvo Jugoslavija a onda Srbija je uvek bila u nekoj krizi - 80-tih,90 - tih,2000 - tih,Stabilizacija,devalvacija,hiperinflacija itd.

Kad bre pa kod nas nije bila kriza?z:D

Па ето доживео си тај дан ,Управо је изашла из кризе!
 
За наше политичаре кризе нема,они је нису ни осетили. Једина им је криза ове вакцине што нису успели да нам увале, па су ту мало калирали. Али ће брзо они опет стати на ноге са свим овим силним поскупљењима што нам спремају. Тако да они већ могу да славе како су кризу пребобали, а ми смо још у тунелу и не види са светло нити његов крај.
 

Back
Top