Pomoc oko izbora
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: Pomoc oko izbora

Početnik
    Učlanjen
    24.08.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Pomoc oko izbora

Zamolio bih vas za komentare(sto vise to bolje ) u vezi auta. Prikupio sam nekih 4000 eur , i dvoumim se izmedju par njih: Corse, Fieste, Punta, Renault Clio -a, Citroen Saxo-a... Sta je po vasem misljenju bolje uzeti? Takodje me zanima za koji su od ovih modela najpovoljniji delovi i uopste odrzavanje (Za Ford i francuze (bar za Peugeot) vazi da su po pravilu skupi sto se toga tice..

Da, hvala vam na korisnim savetima sa drugih tema (komentari o gasu, uvozu iz Italije i sl)...

Zainteresovan član Zagor BG (avatar)
    Učlanjen
    15.01.2004.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano Re: Pomoc oko izbora

Citat Original postavio n_e_x
    Zamolio bih vas za komentare(sto vise to bolje ) u vezi auta. Prikupio sam nekih 4000 eur , i dvoumim se izmedju par njih: Corse, Fieste, Punta, Renault Clio -a, Citroen Saxo-a... Sta je po vasem misljenju bolje uzeti? Takodje me zanima za koji su od ovih modela najpovoljniji delovi i uopste odrzavanje (Za Ford i francuze (bar za Peugeot) vazi da su po pravilu skupi sto se toga tice..

Da, hvala vam na korisnim savetima sa drugih tema (komentari o gasu, uvozu iz Italije i sl)...
    Batice, mnogo ti širok izbor a svako će hvaliti ono što trenutno vozi. Nego, nije bitna marka automobila nego od koga kupuješ, tj. kako je do tada korišćen. Drugim rečima, ''najbolje je kravu poznatu kupiti!''. 8)

Slične teme

1. pomoc oko izbora
    Autor cowgirl u forumu Fakulteti
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 02.03.2009., 18:21
  2. Pomoc oko izbora
    Autor AleX u forumu Sigurnost i zaštita
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 22.07.2008., 21:14
  3. Pomoc oko izbora
    Autor the big one u forumu Hardver
    Odgovora: 3