Kako da ga osvojim?????

Yolanda:
Molim vas pomozite mi!!!Zadnji put kada sam izasla sa deckom koji mi se svidja pojavila se neka kevojka i on je odmah odjurio za njom :oops: .Molim vas da mi pomognete da mi se to vise ne ponovi.Treba mi :idea: .
8)
8) 8) 8) Ne brini, dobro se skockaj, malo mu dosadjuj, daj mu dobar nagovestaj tvog interesovanja, a onda kad se on primi, kad isplazi jezik za tobom, ti mu uvali taban, neka pati i ceka, a kada ga malo tako zamoris, opet navali da ga vabis i sve tako dok ne bude puzio za tobom, a o jurnjavi za drugima (koje mu isto rade) nek zaboravi, postojaces samo ti, Yolanda... Eto moje dobre volje i saveta, hoces li da se dopisujemo, rodjen sam 1977. 29. III ovan - strelac, a ti ?
:wink: :wink: :wink:
 
Yolanda:
Molim vas pomozite mi!!!Zadnji put kada sam izasla sa deckom koji mi se svidja pojavila se neka kevojka i on je odmah odjurio za njom :oops: .Molim vas da mi pomognete da mi se to vise ne ponovi.Treba mi :idea: .

Treba ti :?: :shock: :shock:
Ma ne zezaj :? Koji ce ti takav,taj ce starno jurcati.Znas onu:Nauci li pas na mesaru,tesko se odvikava......Ako hoces ceo zivot da ga juris i da imas stresove,juri ga.Moj savet,nek se istrci on malo aposto se Lesi uvek vraca kuci,kad se vrati a ti mu kazi onda sto mislis.

P.S.Jos li je oganj skup pansion u RUBIN-a :?
 
Yolanda:
Molim vas pomozite mi!!!Zadnji put kada sam izasla sa deckom koji mi se svidja pojavila se neka kevojka i on je odmah odjurio za njom :oops: .Molim vas da mi pomognete da mi se to vise ne ponovi.Treba mi :idea: .

Pocni da izlazis na mesta gde on izlazi, pojavljuj se tamo ultra skockana i ponasaj se kao da ga nisi primetila dok on ne pridje tebi nemoj ni slucajno prva da mu se javljas, i tako nakon par puta zaletece se momak pa ce poceti da te muva a onda je tvoj :)
 

Back
Top