Bahatost Tadicevaca nema granica: Gaze kolima i mrtve Srbe!

Тихи

Starosedelac
Poruka
161.899
Kolima prešao preko tela poginulog
19. januar 2010. | 16:47 | Izvor: B92
Zaječar -- Podneta prijava protiv vozača službenog automobila Republike Srbije jer je, tokom uviđaja saobraćajne nesreće, vozilom prešao preko tela poginulog.

Zaječarska policija podnela je prijavu protiv G.J., vozača automobila “audi” beogradskih registarskih tablica, čiji je vlasnik Uprava za zajedničke poslove republičkih organa, zbog ometanja uviđaja saobraćajne nesreće u kojoj je juče nastradalo jedno lice.

On je, kako je rečeno B92, prešao automobilom preko delova tela poginulog.

Istražni sudija Osnovnog suda u Boru Jasminka Stefanović, koja je vršila uviđaj, rekla je za B92, da je taj vozač prošao velikom brzinom pored policijskih automobila i preko obeleženih tragova.

Ona je dodala da je vozilo koje nije bilo pod pratnjom skoro pregazilo prisutne i da je vozač, kada je bio prinuđen da zaustavi automobil, bio bahat i drzak.

Prvo se pozvao na imunitet, a potom na imunitet jedne osobe koja je bila sa njim u vozilu, a koja se sama nije pozivala na imunitet, rekla je Stefanovićeva i dodala da bi naložila momentalno hapšenje da nije imala težak uviđaj.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2010&mm=01&dd=19&nav_id=405175

------------------

Prvo nije hteo da se zaustavi, a onda je pregazio kolika telo nastradalog coveka, a kad ga je policija zaustavila pozvao se na vladu Borisa Tadica i imunitet?!?!!?!?!

A najstrasnije od svega jeste sto taj zlikovac nije uhapsen - vec pusten!

Bahatost Tadicevaca nema granica!!!!!!
 
Poslednja izmena:
Situacija je verovatno ovako izgledala: vrsi se uvidjaj, policijske trake na sve strane, policija, sudija, eventualni ocevici..i kroz sve njih prolece crni, zatamnjeni audi BEOGRADSKIH tablica (Verovatno najvazniji podatak)..svi skacu, beze da ih ne pogazi, i tu se verovatno nasao JEDAN pribrani policajac koji je manijaka vec nekako zaustavio...sudija besna trci ka kolima i kuca u 5cm debelo crno staklo..spusta se prozor par milimetara, da se gdinu G.J. vide samo naocare za sunce, jel...on kaze 'sta je?'..ona vristi, pisti, objasnjava mu da je pregazio uvidjaj na sta on kaze 'ma daj bre, bezi, jel znas ti koga ja vozim pozadi?'..ona i dalje nakostresena vristi kako je ne interesuje a on nastavlja 'sta god imas da mi kazes da znas da se pozivam na imunitet tako da mozes samo da mi...'..naravno, sa zadnjeg sedista se cuje 'gdjo, jel mozemo da nastavimo put ako ste zavrsili?...tada ona izgovara recenicu koja ce, verovatno uci u anale nase pravde 'eeeee..da mi nisu ruke pune posla sada bih naredila tvoje hapsenje!!!'..a iza nje stoji bar 5 policajaca minimum..valjda je jedan mogao da isuce lisice i okuje manijaka...a onda, ako iko ima hrabrosti da pogleda ko je gdin na zadnjem sedistu...
I sta sada mi, obicni smrtnici da ocekujemo posle ovoga?
 
Situacija je verovatno ovako izgledala: vrsi se uvidjaj, policijske trake na sve strane, policija, sudija, eventualni ocevici..i kroz sve njih prolece crni, zatamnjeni audi BEOGRADSKIH tablica (Verovatno najvazniji podatak)..svi skacu, beze da ih ne pogazi, i tu se verovatno nasao JEDAN pribrani policajac koji je manijaka vec nekako zaustavio...sudija besna trci ka kolima i kuca u 5cm debelo crno staklo..spusta se prozor par milimetara, da se gdinu G.J. vide samo naocare za sunce, jel...on kaze 'sta je?'..ona vristi, pisti, objasnjava mu da je pregazio uvidjaj na sta on kaze 'ma daj bre, bezi, jel znas ti koga ja vozim pozadi?'..ona i dalje nakostresena vristi kako je ne interesuje a on nastavlja 'sta god imas da mi kazes da znas da se pozivam na imunitet tako da mozes samo da mi...'..naravno, sa zadnjeg sedista se cuje 'gdjo, jel mozemo da nastavimo put ako ste zavrsili?...tada ona izgovara recenicu koja ce, verovatno uci u anale nase pravde 'eeeee..da mi nisu ruke pune posla sada bih naredila tvoje hapsenje!!!'..a iza nje stoji bar 5 policajaca minimum..valjda je jedan mogao da isuce lisice i okuje manijaka...a onda, ako iko ima hrabrosti da pogleda ko je gdin na zadnjem sedistu...
I sta sada mi, obicni smrtnici da ocekujemo posle ovoga?

Da se primjerno ponasas u saobracaju da slucajno nebi bio ovaj zgazeni... ;)
 
Bez obzira koliko će biti kažnjen on je pravi primer bahate hajdučke vlasti. Takva vlast NIKADA ne može suzbiti nasilje ,kriminal i korupciju jer je i sama generator takvih pojava, možda i najveći.Kako će se ponašati neki tinejdžer kada vidi ovakvog nasilnika koji GAZI PREKO LEŠA nesrećnog čoveka? Tome u kolima su puna usta demokratije i Evropske Unije, a ustvari takvima je prema njihovom mentalnom sklopu mestu u nekoj psihijatrijskoj ustanovi. Pored kazne i vozač i suvozač bi morali da dobiju otkaz i da se upute na psihijatrijsko lečenje.
(sudija u penziji, 19. januar 2010 20:45)

i ko sto vidimo za njih taj novi zakon o saobracaju ne vazi
 
Situacija je verovatno ovako izgledala: vrsi se uvidjaj, policijske trake na sve strane, policija, sudija, eventualni ocevici..i kroz sve njih prolece crni, zatamnjeni audi BEOGRADSKIH tablica (Verovatno najvazniji podatak)..svi skacu, beze da ih ne pogazi, i tu se verovatno nasao JEDAN pribrani policajac koji je manijaka vec nekako zaustavio...sudija besna trci ka kolima i kuca u 5cm debelo crno staklo..spusta se prozor par milimetara, da se gdinu G.J. vide samo naocare za sunce, jel...on kaze 'sta je?'..ona vristi, pisti, objasnjava mu da je pregazio uvidjaj na sta on kaze 'ma daj bre, bezi, jel znas ti koga ja vozim pozadi?'..ona i dalje nakostresena vristi kako je ne interesuje a on nastavlja 'sta god imas da mi kazes da znas da se pozivam na imunitet tako da mozes samo da mi...'..naravno, sa zadnjeg sedista se cuje 'gdjo, jel mozemo da nastavimo put ako ste zavrsili?...tada ona izgovara recenicu koja ce, verovatno uci u anale nase pravde 'eeeee..da mi nisu ruke pune posla sada bih naredila tvoje hapsenje!!!'..a iza nje stoji bar 5 policajaca minimum..valjda je jedan mogao da isuce lisice i okuje manijaka...a onda, ako iko ima hrabrosti da pogleda ko je gdin na zadnjem sedistu...
I sta sada mi, obicni smrtnici da ocekujemo posle ovoga?

Malo da te ispravim samo... nije niko bio na zadnjem sedishtu, nego na suvozachevom, i nije gospodin nego gospodja ili gospodjica :zstidljivko:
 
Pored kazne i vozač i suvozač bi morali da dobiju otkaz i da se upute na psihijatrijsko lečenje.
(sudija u penziji, 19. januar 2010 20:45)

i ko sto vidimo za njih taj novi zakon o saobracaju ne vazi


A jel ti palo na pamet da vozac nije stigao da reaguje na vreme, tj. da mozda nije namerno? Jer ko bi normalan namerno gazio preko lesa?
 
A jel ti palo na pamet da vozac nije stigao da reaguje na vreme, tj. da mozda nije namerno? Jer ko bi normalan namerno gazio preko lesa?

put je bio zatvoren policijskim trakama , koje sjaje na 200 metara da mozes da vidis , on nije hteo da ceka, jer on jelte radi u vladi, pa je prosao preko svega toga kao brzi voz

Toliko o novom zakonu o saobracaju i radu policije. Za obicne smrtnike jos veca otimacina para, a za ovu "elitu" sve po starom tj bez kazni...
 
put je bio zatvoren policijskim trakama , koje sjaje na 200 metara da mozes da vidis , on nije hteo da ceka, jer on jelte radi u vladi, pa je prosao preko svega toga kao brzi voz

Toliko o novom zakonu o saobracaju i radu policije. Za obicne smrtnike jos veca otimacina para, a za ovu "elitu" sve po starom tj bez kazni...

A ti si siguran da nece da bude kazne? Ajde molim te...
 
A jel ti palo na pamet da vozac nije stigao da reaguje na vreme, tj. da mozda nije namerno? Jer ko bi normalan namerno gazio preko lesa?

Kako nije stigao na vreme?
Ako kje kolona automobila ispred njega,i on obilazi tu kolonu i pravo na mesto uvidjaja.
Treba mamlaza u zatvor,ja da sam to uradila vec bi bila iza resetaka.
Sta mislis ,vozio neku opandrkacu.
 
pa bice suspendovan dok se sve ne zataska a onda ce ga vratiti na posao kao da nista nije bilo.

jer taj vozac ne vozi tako sto hoce, vec zato sto mu politicari koje vozi tako naredjuju - jer "oni nemaju vremena za gubljenje"

Dobro vazi. :roll:

Kako kazes.


Kako nije stigao na vreme?
Ako kje kolona automobila ispred njega,i on obilazi tu kolonu i pravo na mesto uvidjaja.
Treba mamlaza u zatvor,ja da sam to uradila vec bi bila iza resetaka.
Sta mislis ,vozio neku opandrkacu.


Slazem se da ga treba kazniti, otpustiti, kako god, ali da neko namerno gazi preko lesa, kao sto seovde predstavlja, mora da bude teze poremecen.
 
A jel ti palo na pamet da vozac nije stigao da reaguje na vreme, tj. da mozda nije namerno? Jer ko bi normalan namerno gazio preko lesa?

Mora da je bio u F1 kada nije uspeo da se zaustavi pored već zaustavljene kolone autoimobila.....

Zakon za njega ne važi !
A običan vozač !
Pa na koga se ugledao ?

Kakvi su tek oni koje vozi......
 

Prilozi

  • sekretarice01.jpg
    sekretarice01.jpg
    85,2 KB · Pregleda: 12

Back
Top