Gde bi na izlet?

Hmmm...zanimljiva tema!!! :wink:
Kad bih mogao da biram mislim da bih verovatno izabrao Novi Sad!!! :D
Kao opcije jos dolaze i...hmmm :? ...Mozda Kop ili Zlatibor, ali ne verujem... :roll:
Pa verovatno NS!!!!!!!! :D :wink:
I u Bg bih isao, ali i ovako mogu u Bg kad ocu,treba mi sat vremena vozom ili 45 minuta biciklom!!!!!!!!!!! 8)
 
LEPO U PD POBEDA KAZES DOBNAR DAN, DOBARDAN

shta imate ovaj vikend

oni kazu imamo npr SUVAPLANINA
ti kazes vazhi!

poneses pelerinu gace vodu jabuke i obuces cipele

i 40km gore dole

nocu svirate gitaru sa ekipom

i onda kuchi a osvojio si jedan vrh

eto jedan predlog...bolje nego neki KOPOVI i ZLATIBORI...mislim na onaj klasichan ficka-nacin
 
znachi nisam odgovorial..hm
pa kop, zlatibor ili novi sad naravno
ne znam, otvorila bih magazin i pogledala shta nude
lepo je videti slap reke Grze, to je ka istochnoj srbiji pade mi na pamet mozda paracin je blizu
ma...hotel avala
 
jagodica:
znachi nisam odgovorial..hm
pa kop, zlatibor ili novi sad naravno
ne znam, otvorila bih magazin i pogledala shta nude
lepo je videti slap reke Grze, to je ka istochnoj srbiji pade mi na pamet mozda paracin je blizu
ma...hotel avala
Bio sam tamo, prelepo je, bar sto se tice slapova!!!!!! :D
Ali mislim da samo nas dvoje jedini ljudi na celom Forumu koji uopste i culi za tu reku (da ne kazem potok) :wink:
 
Shinoda:
jagodica:
znachi nisam odgovorial..hm
pa kop, zlatibor ili novi sad naravno
ne znam, otvorila bih magazin i pogledala shta nude
lepo je videti slap reke Grze, to je ka istochnoj srbiji pade mi na pamet mozda paracin je blizu
ma...hotel avala
Bio sam tamo, prelepo je, bar sto se tice slapova!!!!!! :D
Ali mislim da samo nas dvoje jedini ljudi na celom Forumu koji uopste i culi za tu reku (da ne kazem potok) :wink:

moguce :(
a gde je to tacno ja zaboravila, mene vodili sa skolom i planinarima
 
jagodica:
Shinoda:
jagodica:
znachi nisam odgovorial..hm
pa kop, zlatibor ili novi sad naravno
ne znam, otvorila bih magazin i pogledala shta nude
lepo je videti slap reke Grze, to je ka istochnoj srbiji pade mi na pamet mozda paracin je blizu
ma...hotel avala
Bio sam tamo, prelepo je, bar sto se tice slapova!!!!!! :D
Ali mislim da samo nas dvoje jedini ljudi na celom Forumu koji uopste i culi za tu reku (da ne kazem potok) :wink:

moguce :(
a gde je to tacno ja zaboravila, mene vodili sa skolom i planinarima
Jao cuti, neka zabit u istocnoj Srbiji!!!!!!!!!!
I ja se slabo secam bio sam tamo pre 6-7 godina!!! :P
 
zajecar nije, mislim da smo isli na staru planinu
hm
eto kulirazho predloga samo da josh nadjemo gde je :)
ali ne secam se za smestj..secam se da su bile vikendice..moguce da postoji neki hotelcic onako sa izbeglicama he he
 
Ne mogu odrediti tacno mesto... vise gotivim planinu nego more... tako da bi to bilo to...
Moze i Fruska Gora, mesto blizu nekog jezera... cista, netaknuta priroda... koja jos nije zagadjena od ljudi i tako...
ili...
Neko mesto u brdima ili planinama, blizu neke recice... voda me leci...
 
Alexandra9:
Ne mogu odrediti tacno mesto... vise gotivim planinu nego more... tako da bi to bilo to...
Moze i Fruska Gora, mesto blizu nekog jezera... cista, netaknuta priroda... koja jos nije zagadjena od ljudi i tako...
ili...
Neko mesto u brdima ili planinama, blizu neke recice... voda me leci...
Da ti nisi u proslom zivotu bila neki planinar? :lol: :lol: :lol:
Ako ti se bas svidja netaknuta priroda onda poseti moj kraj, pa pravac na Durmitor i ona silna jezerca u 300 boja, a nista lepse od qliranja na livadi u prolece (mrzim nostalgiju. :evil: :evil: ).

@Shinoda

Aman covece sta si zapeo za taj NS :wink: :lol:
1h vozom ili 45min. biciklom...koji to voz prolazi kod tebe? Da nije onaj stari Cira na paru?
 
Alexandra9:
Ne mogu odrediti tacno mesto... vise gotivim planinu nego more... tako da bi to bilo to...
Moze i Fruska Gora, mesto blizu nekog jezera... cista, netaknuta priroda... koja jos nije zagadjena od ljudi i tako...
ili...
Neko mesto u brdima ili planinama, blizu neke recice... voda me leci...
za pravi izlet da (;
 
Кулиража:
Alexandra9:
Ne mogu odrediti tacno mesto... vise gotivim planinu nego more... tako da bi to bilo to...
Moze i Fruska Gora, mesto blizu nekog jezera... cista, netaknuta priroda... koja jos nije zagadjena od ljudi i tako...
ili...
Neko mesto u brdima ili planinama, blizu neke recice... voda me leci...
Da ti nisi u proslom zivotu bila neki planinar? :lol: :lol: :lol:
Ako ti se bas svidja netaknuta priroda onda poseti moj kraj, pa pravac na Durmitor i ona silna jezerca u 300 boja, a nista lepse od qliranja na livadi u prolece (mrzim nostalgiju. :evil: :evil: ).
Pa sta fali? (: Volim ja svoju ravnicu, ali za izlet... ovo je savrseno...
 
Alexandra9:
Ne mogu odrediti tacno mesto... vise gotivim planinu nego more... tako da bi to bilo to...
Moze i Fruska Gora, mesto blizu nekog jezera... cista, netaknuta priroda... koja jos nije zagadjena od ljudi i tako...
ili...
Neko mesto u brdima ili planinama, blizu neke recice... voda me leci...

Moj predlog ti je da odes na Goliju.
Ja sam bila u julu,u kuci nasih rodjaka i potpuno sam se odmorila.
Inace i mene voda leci,a Golija je puna reka,potoka,raznih prirodnih izvora gde je voda tako bistra.
 
carska bara, prirodni rezervat ptica na 12km od zrenjanina. dovoljno blizu bg da se ne gubi mnogo vremena na put. ima gde da se prespava (hotel "sibila") ali je meni prava mera otici na jedan dan (a nije tesko ni busom, ko ne moze kolima).
za vikend, npr. palic, ili zamak "dundjerski" kod beceja, vrdink (na fruskoj gori), golubac, srebrno jezero i slicno.. sve ostalo juznije od bgd cini mi se da zahteva vise para, organizacije, auto a ponajvise vise vremena.

srecan put, uzivajte u prirodi!
 
Кулиража:
Aman covece sta si zapeo za taj NS
Pa nikad nisam bio tamo coveche, ako ne racunamo proklete izlete na Petrovaradin, a cuo sam da je mnogo lepsi grad od Bg-a, a podjednako velik!!!!!!! :wink:
Кулиража:
1h vozom ili 45min. biciklom...koji to voz prolazi kod tebe? Da nije onaj stari Cira na paru?
Xexexe, pa nesto slicno!!!!! :wink:
Mrzim taj prokleti voz, spor je i smrdi ko poljski wc!!!!!!! :roll: :x :cry:
A nemam drugi prevoz do Bg-a (tamo gde ja idem)

CISTO DA NAPOMENEM, KADA SAM MISLIO NA ZLATIBOR I KOP, NISAM MISLIO NA CENTAR!!!!!!!!!!!!!!! :wink:
 

Back
Top