REVANSIZAM

NovaIsta

Legenda
Poruka
51.033
jedan forumas me na precac inspirisao svojim komentarom,necu da kazem koji jer ne bi bilo forumski korektno:P

koliko ima revansizma u vasim vezama?
sta je revansizam, jel to "milo za drago" ili inat ili sta......
i ako ste takvi zasto ste takvi i kakve to rezultate daje?
 
u ja volim ponekad da vratim ljudima...al retko da neke pozitivne rezultate jer malo je samosvesnih ljudi koji ce ukapirati kad im vratis istom merom kojom su oni tebe povredili da su ti oni to jednom uradili....tako da u sustini ne preporucujem...al ponekad ne mogu da odolim z:mrgreen:
 
Milo za drago..oko za oko..zub za zub..tante za tante..mora se zna ko kosi ko vodu nosi..ko vozi traktor ko otvara kapiju..a taki smo da ne pomisli da moze ponovo da prodje bez posledica
 
Ima onaj sistem, kako neko prema tebi, tako i ti prema njemu... E, sad, u vezama to ne bi tako trebalo da funkcionise.. Inat nikada, to je sigurno. Ali umem "da pokazem ogledalo" kad neko radi ono sto nije prikladno. Inat i sva ta sra.nja oko uzvracanja su zacarani krug..
 
pa nekako ja uvek partnera dozivljavam kao suprotstavljenu stranu s druge strane ringa, jer moze da me povredi, jer zna moje tajne, jer mu dopustam upliv u moj zivot.....imam blagi gard i ne mislim da smo slizani do kraja....ja sam ipak sama i svoja iako se trudim da ga razmazim i ususkam u vezi.....znaci, postoji i taj revansizam, ne dam na sebe, pa to ti je.....:D
 
pa nekako ja uvek partnera dozivljavam kao suprotstavljenu stranu s druge strane ringa, jer moze da me povredi, jer zna moje tajne, jer mu dopustam upliv u moj zivot.....imam blagi gard i ne mislim da smo slizani do kraja....ja sam ipak sama i svoja iako se trudim da ga razmazim i ususkam u vezi.....znaci, postoji i taj revansizam, ne dam na sebe, pa to ti je.....:D

da,znam...
ono sto je meni najgore je kad zna moje slabe tacke. ili jednu ustvari. a ako primetim da namerno cilja na tu najslabiju tacku uffffffff
 
da,znam...
ono sto je meni najgore je kad zna moje slabe tacke. ili jednu ustvari. a ako primetim da namerno cilja na tu najslabiju tacku uffffffff

Kod mene ide to ovako...on cilja u jednu tacku...a ja u tri...josh sam oshtra na jeziku...

jednom me tako neshto iz shale spustio...shebo mi ego...a ja ga fino onda u mushku tacku direkt [ne koljenom,vec verbalno]...on me samo blijedo pogledao,okrenuo se i otishao z:mrgreen:
 
da,znam...
ono sto je meni najgore je kad zna moje slabe tacke. ili jednu ustvari. a ako primetim da namerno cilja na tu najslabiju tacku uffffffff

Ovo me strašno nervira. z:((

Sad tu postoje 2 scenarija - ili te namerno čačka tamo gde te boli da bi se naljutila na njega i ostavila ga, jer je on kukavica ili je jednostavno kretenčina koja voli da povređuje druge ljude.
 
jedan forumas me na precac inspirisao svojim komentarom,necu da kazem koji jer ne bi bilo forumski korektno:P

koliko ima revansizma u vasim vezama?
sta je revansizam, jel to "milo za drago" ili inat ili sta......
i ako ste takvi zasto ste takvi i kakve to rezultate daje?

Ima, kada pristupim korektno i prilično otvoreno, mislim ako takva ne mogu
biti sa bliskom osobom, onda i nije to, ako krene da koristi to bahato,
odmah dam do znanja, napravim rez, distancu u odnosu, idem nekim svojim
putem ili uradim njemu nešto slično što je on meni, čisto da oseti to na svojoj
koži i onda fino prepozna da je greška neka u redovima, zapita se, shvati i sve bude ok.
 
Ima, kada pristupim korektno i prilično otvoreno, mislim ako takva ne mogu
biti sa bliskom osobom, onda i nije to, ako krene da koristi to bahato,
odmah dam do znanja, napravim rez, distancu u odnosu, idem nekim svojim
putem ili uradim njemu nešto slično što je on meni, čisto da oseti to na svojoj
koži i onda fino prepozna da je greška neka u redovima, zapita se, shvati i sve bude ok.


Tako je, ti to odmah otpilis. Ti si zenska koja se ne da zayebavati.
 

Back
Top