HAREM na zenski nacin

NovaIsta

Legenda
Poruka
51.033
ako bi zene kojim slucajem pravile svoje hareme, po kojim kriterijumima bi birale muskarce?
znaci, ako zamislimo situaciju da jedna mocna zena hoce da imavise muskaraca pod svojim krovom, onako,zakonito i sve, sta bi birala, kako i zasto?
posto znam da za muske hareme i ne postoje neki kriterijumi, u smislu, daj sta das:)
 
Zamišljam sledeću scenu : Novica na divanu, a Sinnke i ja je ladimo ( za kite nam vezane perjanice ). Novica zvoni na zvonce i u sobu ulaze 20 muškaraca. Okružuju je ( po 5 u grupi ) i nude joj svoje organe, ujedno popunjavajući joj sve rupe u telu. Kada se omrsi, Novicu nastavljaju da hlade kitama Sinnke i ja, pošto su nam perjanice vezane za iste.
 
Zamišljam sledeću scenu : Novica na divanu, a Sinnke i ja je ladimo ( za kite nam vezane perjanice ). Novica zvoni na zvonce i u sobu ulaze 20 muškaraca. Okružuju je ( po 5 u grupi ) i nude joj svoje organe, ujedno popunjavajući joj sve rupe u telu. Kada se omrsi, Novicu nastavljaju da hlade kitama Sinnke i ja, pošto su nam perjanice vezane za iste.

ne zamisljaj vise z:mrgreen:
 
Svidja mi se ovo - "Normalan harem" z:D
Zar je bitno hocu li koristiti jednog za noc, ili petoricu za noc.. kad su svi moji i to im je jedina svrha?!... z:lol:
U svakom slucaju, birala bih svakakve... nikad se ne zna sta ce mi u nekom trenutku odgovarati... mm... da.:zstidljivko:
 
ako bi zene kojim slucajem pravile svoje hareme, po kojim kriterijumima bi birale muskarce?
znaci, ako zamislimo situaciju da jedna mocna zena hoce da imavise muskaraca pod svojim krovom, onako,zakonito i sve, sta bi birala, kako i zasto?
posto znam da za muske hareme i ne postoje neki kriterijumi, u smislu, daj sta das:)
Ja bih u svom haremu imala samo jednog ali vrednog. Vise njih kojima treba objasnjavati ? Ne, hvala :lol: i tog jednog dok naucim, namucim se z:mrgreen:z:cry:
 
e to, ugao je kljucna rec!!!!
ja bih birala po nekog za svaki ugao, sto fizicki sto mentalni...

i priznacete da je prirodnije da zene imaju harem zbog kompleksnog mentalno-fizickog sklopa i zbog raznovrsnijih potreba. :)
 

Back
Top