Zasto se danasnje klinke pale na ozenjene???

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa znash shta... Cernobil i ostala sranja ;)

Ja prosto nemogu da poverujem da se devojcice od 14-15 godina pale na Dzordza Klunija...

Mislim, meni su smesne bile i klinke koje su se svojevremeno palile na one boy (gay) bendove, feminizirane glumce i sl., ali da se pale na tamo neke dede, mi jednostavno nije jasno...

Sad, to moze da bude posledica zelje za novcem, jer prirodno je da starije osobe imaju vise novca od mladih (doduse, ne i kod nas, ali sam i o tome vec piao), a danas se svet vise vrti oko novca nego ikad... prosto me strah da isti ne izleti iz svoje orbite...

Neke misle da su takvi ljudi iskusniji, sto moze, ali ne mora da bude istina...

A postoji i treca grupa... Zna se da je ljubavnica najbolji prijatelj... Muz lepo ispunjava svoje bracne duznosti, vec je dovoljno odgovoran da ume da drzi konce u svojim rukama, a takva veza je totalno neobavezna (sto odgovara mladim osobama)... a usput, ljubavnica dobija neki pokloncic skoro svaki dan (a to ima veze sa gore navedenom stavkom o novcu)...

Razloga ima mnogo, a da bi dobio pravi, upitaj osobe koje se loze na muzeve... Uostalom, znam i ja mnogo muskaraca koji se loze na (pogotovu mlade) mamice :D

Poz.
 
Čist zakon tržišta : Ponude i Potražnje ...
bez uračunavanja-
konstanti kao što su :moral,karakter,javno mjenje,... i bez vizije mogućih posledica,
a sa jedinim veoma jasnim ciljem: Jednom se živi,grabi sev što možeš (novac,duh,...već šta kome treba).
Na žalos sve se vrte oko istog: Zadovoljavanje materijalnih i telesnih potreba.
Suro,zar ne!
 
Hmmmmmmmmm:
posmatrac:
i meni je to smetalo...

... do pre godinu dana :twisted: :twisted: :twisted:

a vi se momci ozenite... :roll:
ma ni meni nesmeta nego mi nije jasno da to rade bas tako otvoreno kao da je to najnormalnija stvar na svetu.

ne bi ni trebalo ikome da smeta je to je stvar necijeg izbora.
a zasto je otvoreno??? pa mozda je to neki vid dokazivanja. za svaku generaciju su odredjene stvari predstavljale nacin da se dokaze "ko je ko".
eto trenutno devojke jure ozenjene momke, a neki momci da bi se dokazali upustaju se u gej veze iako nisu istinski gej opredeljenja.
izgleda da su ozenjeni i gej dobri u ubedjivanju pa se nezrele i priglupe ribice brzo pecaju.
u svakomu slucaju to ti samo pokazuje koje ribe ne treba muvati. drzi se ti ipak onih "primitivnih" !!!
 
Anonymous:
Čist zakon tržišta : Ponude i Potražnje ...
bez uračunavanja-
konstanti kao što su :moral,karakter,javno mjenje,... i bez vizije mogućih posledica,
a sa jedinim veoma jasnim ciljem: Jednom se živi,grabi sev što možeš (novac,duh,...već šta kome treba).
Na žalos sve se vrte oko istog: Zadovoljavanje materijalnih i telesnih potreba.
Suro,zar ne!

Slazem se, ali opet to ne treba shvatati kao zalosno, tako je od kako je sveta i veka...Svako se trudi da zadovolji svoje apetite, i dok to ne ugrozava nekog drugog, to je savrseno njegova stvar :)
 
Lol... Pa lepo vam rece blesavi Frojd da to tako mora da bude... Nisam 'Frojdovac' ali cinjenica je da svako gleda da zadovolji svoje potrebe, ma kakve one bile... E sad, sto su tu medju prvima seksualni nagoni, to ne mora da znaci da oni moraju da prevladaju ostale...

Danas se mnogo vise misli neo-cortex-om a sve manje onim animalnim ganglijama koje su nam ostale od predaka, pa ljudi umeju cesto da potisnu sve svoje 'animalne' potrebe zarad novca, karijere, etc. etc.

Poz.
 
Pre bi se reklo da je cilj unistavanje istocnjacke, kako kazes, civilizacije.Ipak svi savremeni trendovi dolaze sa zapada, i manje napredne tekovine istoka propadaju.I ne bih se bas slozio da je bolestan, pre bi se reklo da je slobodan, nesputan, pokvaren, ljudski trend (zar nije i brak samo ljudski trend? Mozda bude prevazidjen za koju stotinu, hiljadu godina) :)
 
Braco moja. Kitaj je kita. I moja od 23 godine i onda od onog biznismena od 45 godina. S tim sto od mene moze da dobije kitu i seks a ond njega i kitu i seks i skupa ****, i skupe poklone i voznju dobrim kolima.

Pa za 1000 evra pokloncica malo gutanuja sperme i nije neki problem.

Da li sada kapirate.

Ali da vas utesim jednog dana ako se budete trudili i vi cete imati 50 godina i bicete uslesni i klinke od 15 ce da vam puse.
 
Hmmmmmmmmm:
Neznam u cemu je stvar ali ovog leta kada sam bio na odmoru pa ljudi to je katastrofa klinke samo jure ozenjene sta se to desava to nije bilo tako pre par godina dali je to neka nova fora ili sta,ja koliko znam to je do skoro bilo sramota a sada sve otvoreno bez ikakvog blama kuda ide ovaj svet????


Pa vecinom su ozenjeni najbolji frajeri,ne znam sto je tako ali je tako :lol:
 
AcaBg82:
Braco moja. Kitaj je kita. I moja od 23 godine i onda od onog biznismena od 45 godina. S tim sto od mene moze da dobije kitu i seks a ond njega i kitu i seks i skupa ****, i skupe poklone i voznju dobrim kolima.

Pa za 1000 evra pokloncica malo gutanuja sperme i nije neki problem.

Da li sada kapirate.

Ali da vas utesim jednog dana ako se budete trudili i vi cete imati 50 godina i bicete uslesni i klinke od 15 ce da vam puse.

sa ovakvim stavom cisto sumnjam, da ce ti neka 15 godisnjakinja pusiti pa da si i milioner........ :lol:
 
AcaBg82:
Braco moja. Kitaj je kita. I moja od 23 godine i onda od onog biznismena od 45 godina. S tim sto od mene moze da dobije kitu i seks a ond njega i kitu i seks i skupa ****, i skupe poklone i voznju dobrim kolima.

Pa za 1000 evra pokloncica malo gutanuja sperme i nije neki problem.

Da li sada kapirate.

Ali da vas utesim jednog dana ako se budete trudili i vi cete imati 50 godina i bicete uslesni i klinke od 15 ce da vam puse.


Aco, nekako stichem utisak da imash heavy probleme. Ajd' ti lagano i ne ozivljavaj teme od pre x godina.

t.c. naravno.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top