***** takvo pravosudje

strawbbery_city

Iskusan
Poruka
6.580
Oslobođnen kosovski Albanac koji je nožem napao srpskog mladića



Sudija Euleksa Hajnelka Veronika Karpati, oslobodila je danas krivične odgovornosti kosovskog Albanca Ljendrita Rizvanolija iz Đakovice koji je bio osumnjičen da je pre nešto više od godinu dana u severnom delu Kosovske Mitrovice nožem naneo telesne povrede tada 16-ogodišnjem srpskom mladiću Nikolu Božovića. U obrazloženju presude Karpati je rekla da optuženog Rizvanolija oslobađa odgovornosti zbog stanja nužne odbrane, iako je u postuku dokazano da Božović ni na koji način nije učestvovao u napadu na Rizvanolija, izjavio je Tanjugu advokat srpskog mladića Dejan Vasić. On je najavio žalbu na tu presudu Okružnom sudu u severnom delu Mitrovice. Božović je izboden nožem 30. decembra 2008, a u incidentu je zadobio ubodnu ranu dubine oko 10 cm u predelu leđa.
 
Oslobođnen kosovski Albanac koji je nožem napao srpskog mladića



Sudija Euleksa Hajnelka Veronika Karpati, oslobodila je danas krivične odgovornosti kosovskog Albanca Ljendrita Rizvanolija iz Đakovice koji je bio osumnjičen da je pre nešto više od godinu dana u severnom delu Kosovske Mitrovice nožem naneo telesne povrede tada 16-ogodišnjem srpskom mladiću Nikolu Božovića. U obrazloženju presude Karpati je rekla da optuženog Rizvanolija oslobađa odgovornosti zbog stanja nužne odbrane, iako je u postuku dokazano da Božović ni na koji način nije učestvovao u napadu na Rizvanolija, izjavio je Tanjugu advokat srpskog mladića Dejan Vasić. On je najavio žalbu na tu presudu Okružnom sudu u severnom delu Mitrovice. Božović je izboden nožem 30. decembra 2008, a u incidentu je zadobio ubodnu ranu dubine oko 10 cm u predelu leđa.


Lepo rekoh da su oni nezavisni, ali od prava, zakona, pravde...
 
pa smesno je , sto takvih presuda imas u svakom opstinskom sudu u srbiiji......nisi morao da se potezes do kosovske mitrovice.......z:lol:

Da, ali srpsko pravosudje je ekstremno neefikasno, a ovo je neki ne-znam-ti-ni-ja-kakav sud... a inache, ima li sluchaja da je od strane tog suda ili "kosovskih vlasti" ikada pushten Srbin koji je za neshto optuzen?
 
Da, ali srpsko pravosudje je ekstremno neefikasno, a ovo je neki ne-znam-ti-ni-ja-kakav sud... a inache, ima li sluchaja da je od strane tog suda ili "kosovskih vlasti" ikada pushten Srbin koji je za neshto optuzen?


pojma nemam.......a nemas ni ti........z:p

nema nikakve razlike izmedju ove krave iz tog suda, i krave iz drugog opstinskog sto pustaju iste budale, za isto delo na slobodu.......sem sto kravu sa kosova za to placa unmik, a kravu iz beograda ortaci od optuzenog.......:zimag:
 
smesno,normalno da ti je smesno jer se radi o srbinu
vidis slucajno se malo razumem u to pa veruj nije bas tako lako srediti teske telesne povrede




vidim da se slucajno razumes ko marica u krivi toranj u pizzi........z:Dz:Dz:D

u srbiji , za cifru mozes da ne lezis za ubistvo, a teske telesne su , sa pravim advokatom i ovakvim sudijama , ko da si presao na crveno.........z:Dz:D
 
[/B]
pojma nemam.......a nemas ni ti........z:p

nema nikakve razlike izmedju ove krave iz tog suda, i krave iz drugog opstinskog sto pustaju iste budale, za isto delo na slobodu.......sem sto kravu sa kosova za to placa unmik, a kravu iz beograda ortaci od optuzenog.......:zimag:

U stvari imam... oslobodili su par Srba, ali zato shto su ih uhapsili bez dokaza chisto radi maltreta.... a u ovom sluchaju ima dokaza...

Tachno, ali o5 da kazem... u siromashnim zemljama je korupcija ochekivana pojava, ali EULEX!? z:cry:
 
U stvari imam... oslobodili su par Srba, ali zato shto su ih uhapsili bez dokaza chisto radi maltreta.... a u ovom sluchaju ima dokaza...

Tachno, ali o5 da kazem... u siromashnim zemljama je korupcija ochekivana pojava, ali EULEX!? z:cry:

pa ona je pustila siptara valjda iz politickih razloga, otkud znam......mozda je stvarno nevin.......

pa sta se zgrazavate, kada je sasvim normalno u srbiji da sudije pustaju ubice i huligane..........
 
Poslednja izmena od moderatora:
[/B]


vidim da se slucajno razumes ko marica u krivi toranj u pizzi........z:Dz:Dz:D

u srbiji , za cifru mozes da ne lezis za ubistvo, a teske telesne su , sa pravim advokatom i ovakvim sudijama , ko da si presao na crveno.........z:Dz:D

rekoh ti da ti treba debela veza sto u ovom slucaju nije(mislim na siptara)nego je na delu zastrasivanje srba,etnicki cisto Kosovo i metohija tako da ...............z:poz:a i glupo ti je poredjenje sa nekim sudom u bg,jer je ovde etnicki motivisano
 
rekoh ti da ti treba debela veza sto u ovom slucaju nije(mislim na siptara)nego je na delu zastrasivanje srba,etnicki cisto Kosovo i metohija tako da ...............z:poz:a i glupo ti je poredjenje sa nekim sudom u bg,jer je ovde etnicki motivisano

ne treba ti debela veza , nego tanka koverta.......za par soma ce da te oslobode , i ako si ubio malu bebu u kolevci........tako ti je to u srbiji.........

da li je motivisano etnicki ili za pare.......
 
Poslednja izmena od moderatora:
strawbbery_city sto se kacis sa nama,lepo je to sto si postavio temu.
Da li se neko iz Minis.Srbije oglasio povodom ovoga,nije.
Zasto,zato sto nece imati vise nadleznosti tamo.
Kad Minist.Bogdanovic nije mogao nista,i podvijenog repa otisao sa Kosova o cedmu vise pricati.
 
strawbbery_city sto se kacis sa nama,lepo je to sto si postavio temu.
Da li se neko iz Minis.Srbije oglasio povodom ovoga,nije.
Zasto,zato sto nece imati vise nadleznosti tamo.
Kad Minist.Bogdanovic nije mogao nista,i podvijenog repa otisao sa Kosova o cedmu vise pricati.

zalosno je smejati se tome jer znam kako je tesko ljudima dole,ovde se stekla neka slika da svi tamo imaju po 2,3 hiljade evra plate pa ih boli k... za sve...imaju politicari tekve plate ali obican narod je uplasen i sa teskom mukom zivi dole tako da ovo vase smejanje nije bas prikladno
 

Back
Top