VREME JE DA SRBIJA OGLASI BANKROT
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 42

Tema: VREME JE DA SRBIJA OGLASI BANKROT

Primećen član
    Učlanjen
    08.12.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano VREME JE DA SRBIJA OGLASI BANKROT

U Srbiji su govna isplivala na povrsinu......smrad vise ne moze da se prikrije osvezivacima vazduha, kada fekalije isplivavaju na sve strane ......

Vreme je da se pogledamo ,i da priznamo sebi da je ova drzava pukla po svim savovima, propala ekonomski, moralno, i na sve druge nacine.......

Zvanicno, u srbiji je nezaposleno oko 750 000 ljudi.....stvarno stanje je , da je brojka bar duplo veca, a i to sto radi, radi za tako mizerne pare da je bolje i kuci da sede nego da uzaludno sipaju iz supljeg u prazno , cuvajuci stolice ,i nadajuci se da ce firma da "proradi"......dakle, svaki drugi radno sposoban srbin , prakticno ne radi i ne privredjuje......a to sto radi, na grbaci nosi i penzionere, i nezaposlene, i socijalce i izbeglice, i raseljene i drzavu sa celom armijom cuvara pecata, salterskih prdara, kancelarijskih bubasvaba ...te napokon celu vladu , sa sve pomocnicima, dopomocnicima, savetnicima , koja broji vise ministara od kine i indije zajedno, a pomocnika i savetnika koliko cela evropska unija......

Na sve to , stegla i svetska kriza, investitora ni od korova......novih radnih mesta na puskomet.......srbija , van evropske unije, koja je nekako uspela da spase bankrota madjarsku i balticke zemlje, a bori se oko grcke koliko god moze, nema ni interesa ni ingerencija da spasava srbiju ,koja nije ni kandidat , a kamoli clanica koja moze da se nada nekoj pomoci..........

Rusija i Kina , nasi veciti "prijatelji i druzi" , su sa par "investicija" do sada pokazali i dokazali ono sto svako realan i zna.......vode racuna kako da uzmu sta se uzeti moze, za jeftine pare ,a za srbiju i srpski narod ih , naravno bole patkica , i one u kremlju ona crvena i one u pekingu , zuta........

Dakle, da ne bi uskoro doslo do nekog bratoubilackog krvoprolica , kada gladan i ocajan narod podje u pohode na supermarkete i bogatije komsije.......vreme je da se oglasi bankrot.......da se trazi novi gazda.......a radnici da se uzmu u pamet , da im je to poslednja sansa.......

Gazda mora da ispuni samo jedan uslov , kao svaki pravi gazda.......ne sme da bude iz redova domace gologuzije, koja hoce "pamecu " a ne parama da spase srbiju, jer takvih smo izmenili vise nego dovoljno.......gologuzani koji ne valjaju ni sebi , nece valjati vala ni srbiji..........

Dakle, prijatelji.......situacija je vrlo dobra......spasa nam nema......

vreme doslo da se izbaci ovo malo akcija drzave ne dobosh......pa ako se neko zaebe da kupi ,dobro je......ako ne......pa, zaraticemo sa nekim.....to smo bar elaborilari......

Ističe se Sentimentalna budala (avatar)
    Učlanjen
    26.06.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    69

Podrazumevano Re: VREME JE DA SRBIJA OGLASI BANKROT

Hoce li najzad neko da mi objasni, sta se desava sa drzavom kad proglasi bankrot?

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    5973

Nista idemo po miskovim prodavnicama i uzimamo sta nam treba posto smo zbog njega propali
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Legenda
    Učlanjen
    03.04.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio duchex Pogledaj poruku
    vreme doslo da se izbaci ovo malo akcija drzave ne dobosh......pa ako se neko zaebe da kupi ,dobro je......ako ne......pa, zaraticemo sa nekim.....to smo bar elaborilari......

Pa jeste...spasa nam nema osim krvoprolica (gradjanskog ili pravog rata).

Alini ja ne znam koji je postupak kad drzava ode na dobos.

Elita Prisoner (avatar)
    Učlanjen
    21.01.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    15
    Reputaciona moć
    260

Citat Original postavio picololeone Pogledaj poruku

E, jedino još tako nismo zaprepastili svet

Veoma poznat
    Učlanjen
    14.08.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Ahahahahahahaha shta vam je bre danas, svi ste komedijashki raspolozni vidim? Nema bankrota, a ni nemira i ratova vishe. Je l' vam nedostaju?

gost 167296 nije na forumu
    Svako vreme ima svoju boju... Malo farbi a vremena razna...
    Iskusan
    Učlanjen
    25.01.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

Da li iko vidi neki izlazi iz ove bezizlazne situacije?
    Odkad znam za sebe u Srbiji je sve gore i gore,a kad vreme prodje onda se prica kako je nekad bilo dobro.Pa ja od tog dobra nisam videla ni D...

Elita Prisoner (avatar)
    Učlanjen
    21.01.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    15
    Reputaciona moć
    260

Citat Original postavio duchex Pogledaj poruku
    U Srbiji su govna isplivala na povrsinu......smrad vise ne moze da se prikrije osvezivacima vazduha, kada fekalije isplivavaju na sve strane ......

Vreme je da se pogledamo ,i da priznamo sebi da je ova drzava pukla po svim savovima, propala ekonomski, moralno, i na sve druge nacine.......

Zvanicno, u srbiji je nezaposleno oko 750 000 ljudi.....stvarno stanje je , da je brojka bar duplo veca, a i to sto radi, radi za tako mizerne pare da je bolje i kuci da sede nego da uzaludno sipaju iz supljeg u prazno , cuvajuci stolice ,i nadajuci se da ce firma da "proradi"......dakle, svaki drugi radno sposoban srbin , prakticno ne radi i ne privredjuje......a to sto radi, na grbaci nosi i penzionere, i nezaposlene, i socijalce i izbeglice, i raseljene i drzavu sa celom armijom cuvara pecata, salterskih prdara, kancelarijskih bubasvaba ...te napokon celu vladu , sa sve pomocnicima, dopomocnicima, savetnicima , koja broji vise ministara od kine i indije zajedno, a pomocnika i savetnika koliko cela evropska unija......

Na sve to , stegla i svetska kriza, investitora ni od korova......novih radnih mesta na puskomet.......srbija , van evropske unije, koja je nekako uspela da spase bankrota madjarsku i balticke zemlje, a bori se oko grcke koliko god moze, nema ni interesa ni ingerencija da spasava srbiju ,koja nije ni kandidat , a kamoli clanica koja moze da se nada nekoj pomoci..........

Rusija i Kina , nasi veciti "prijatelji i druzi" , su sa par "investicija" do sada pokazali i dokazali ono sto svako realan i zna.......vode racuna kako da uzmu sta se uzeti moze, za jeftine pare ,a za srbiju i srpski narod ih , naravno bole patkica , i one u kremlju ona crvena i one u pekingu , zuta........

Dakle, da ne bi uskoro doslo do nekog bratoubilackog krvoprolica , kada gladan i ocajan narod podje u pohode na supermarkete i bogatije komsije.......vreme je da se oglasi bankrot.......da se trazi novi gazda.......a radnici da se uzmu u pamet , da im je to poslednja sansa.......

Gazda mora da ispuni samo jedan uslov , kao svaki pravi gazda.......ne sme da bude iz redova domace gologuzije, koja hoce "pamecu " a ne parama da spase srbiju, jer takvih smo izmenili vise nego dovoljno.......gologuzani koji ne valjaju ni sebi , nece valjati vala ni srbiji..........

Dakle, prijatelji.......situacija je vrlo dobra......spasa nam nema......

Al 'el sad shvatate zašto stranih investitora i ozbiljnog biznisa nema? Zašto smo opet u qu.....? Zato što niko nije lud da da pare za nešto što se ne zna čije je

Pok. Djindjić je preskočio najvažniji zakon i kuću počeo da pravi od krova i sam uleteo u tudju kuću na Dedinju. Eto zato smo ovde gde smo
    I dalje smo bili i ostali - divljaci

Elita Prisoner (avatar)
    Učlanjen
    21.01.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    15
    Reputaciona moć
    260

Citat Original postavio Ne_Vazim_Se Pogledaj poruku
    Ahahahahahahaha shta vam je bre danas, svi ste komedijashki raspolozni vidim? Nema bankrota, a ni nemira i ratova vishe. Je l' vam nedostaju?
    Nema ni voždovačkih mangupa da se biju k'o nekad

Elita Prisoner (avatar)
    Učlanjen
    21.01.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    15
    Reputaciona moć
    260

Citat Original postavio amonijak Pogledaj poruku
    Odkad znam za sebe u Srbiji je sve gore i gore,a kad vreme prodje onda se prica kako je nekad bilo dobro.Pa ja od tog dobra nisam videla ni D...
    Moja deco, žao mi vas je. Ja barem kod Tite živela lepo

Veoma poznat
    Učlanjen
    14.08.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Prisoner Pogledaj poruku
    Nema ni voždovačkih mangupa da se biju k'o nekad
    Nema, sada odmah pucaju.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    14.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Sentimentalna budala Pogledaj poruku
    Hoce li najzad neko da mi objasni, sta se desava sa drzavom kad proglasi bankrot?
    Ukratko.
    Bankrotiranjem drzava objavljuje da prestaje da servisira vanjski dug prema svojim doveriteljima.
    Dve su opcije...
    Prva je, stampanje novca i podsticanje hiperinflacije, ali dobija se privremeno socijalni mir
    Druga, bezuslovno prihvacanje rigoroznih finasiskih i upravnih paketa na trzistu novca koje nude mocne finansiske institucije: MMF, Svetska Banka, Pariski klub, pri sto se obezbedjuje novac za minimalno funkcionisanje drzave i vracanje samo dospelih kamata na kredite, a glavnica ostaje za neka bolja vremena.
    Svetske finansiske institucije postaju "stecajni upravnik" u toj drzavi.

Veoma poznat
    Učlanjen
    16.06.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

Nema, sada odmah pucaju.
    Na keca,a?

@tema
    Nek ode na i na dobos i na cinelu...iovako nije ni za ****...

Iskusan gost 47473 (avatar)
    Učlanjen
    19.01.2006.
    Pol
    muški
    "The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist"
    Reputaciona moć
    0

Mislio sam da su ovo sve patriote, a oni bi sopstvenu drzavu na dobos... da je grobar na vlasti ne bi tako pricali...

Veoma poznat
    Učlanjen
    14.08.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio taurunum444 Pogledaj poruku
    Na keca,a?

@tema
    Nek ode na i na dobos i na cinelu...iovako nije ni za ****...
    Na jedan burazeru.

@tema: Kad' nismo propali sto puta do sada, necemo nikada.

gost 167296 nije na forumu
    Svako vreme ima svoju boju... Malo farbi a vremena razna...
    Iskusan
    Učlanjen
    25.01.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

Moja deco, žao mi vas je. Ja barem kod Tite živela lepo
    Eh da sam ja Tita bar videla...Al dobro,ovako bar nemam da kukam za nekim davno proslim boljim vremenom,ne znam ni kako izgleda to "bolje vreme"

Elita Prisoner (avatar)
    Učlanjen
    21.01.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    15
    Reputaciona moć
    260

Nema, sada odmah pucaju.
    A nisu ni mangupi

Elita Prisoner (avatar)
    Učlanjen
    21.01.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    15
    Reputaciona moć
    260

Eh da sam ja Tita bar videla...Al dobro,ovako bar nemam da kukam za nekim davno proslim boljim vremenom,ne znam ni kako izgleda to "bolje vreme"
    Jaoj, srećo, verujem ti

Sa' ću ti kažem, e, 'vako: ideš u grad bez cimanja da l će te neko siluje, da l će neko nekog da rokne, pod čijim kolima će pukne bomba. Ni kradje kola onda nije bilo,majke mi. Mog'o si 'ladno da spavaš na klupi u parku, i to bilo gde, u Zagrebu, Ljubljani. Ako ti dune u glavu sedneš u voz, avion, tu-tu, i preko grane. Bilo gde, bez problema. Ako radiš, e, onda u martu svi zaposleni dobiju regres ( to ti je deo plate predvidjen za godišnji odmor) i moraš da kažeš šefu kad ćeš na odmor. I čim primiš regres krećeš u poteru za kupaćim kostimom, juriš agencije, i tako. A, tek Trst - Ponte Roso Znali smo da sednemo u voz i odemo za vikend na kupanje u Trst, ima božanstvenu plažu. Tamo kupiš i kupaći, što da ga nosim od kuće.
    .Naravno, cipele, čizme, farmerice smo kupovali tamo.. Dinar bio cenjena valuta u Trstu

Veoma poznat
    Učlanjen
    16.06.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

Jaoj, srećo, verujem ti

Sa' ću ti kažem, e, 'vako: ideš u grad bez cimanja da l će te neko siluje, da l će neko nekog da rokne, pod čijim kolima će pukne bomba. Ni kradje kola onda nije bilo,majke mi. Mog'o si 'ladno da spavaš na klupi u parku, i to bilo gde, u Zagrebu, Ljubljani. Ako ti dune u glavu sedneš u voz, avion, tu-tu, i preko grane. Bilo gde, bez problema. Ako radiš, e, onda u martu svi zaposleni dobiju regres ( to ti je deo plate predvidjen za godišnji odmor) i moraš da kažeš šefu kad ćeš na odmor. I čim primiš regres krećeš u poteru za kupaćim kostimom, juriš agencije, i tako. A, tek Trst - Ponte Roso Znali smo da sednemo u voz i odemo za vikend na kupanje u Trst, ima božanstvenu plažu. Tamo kupiš i kupaći, što da ga nosim od kuće.
    .Naravno, cipele, čizme, farmerice smo kupovali tamo.. Dinar bio cenjena valuta u Trstu

A sve to finansirali Britanski i Americki poreski obveznici.....lepo je trositi tudj novac,jel da?Kako je to lepa bajka bila......nema sta mnogo da mislis.

Elita Prisoner (avatar)
    Učlanjen
    21.01.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    15
    Reputaciona moć
    260

A sve to finansirali Britanski i Americki poreski obveznici.....lepo je trositi tudj novac,jel da?Kako je to lepa bajka bila......nema sta mnogo da mislis.
    Šta, hoćeš da kažeš da sam bila sponzoruša?

Nije baš bila bajka al smo imali jako lep život.
    A šta misliš kako bi tek lepo bilo da su komunisti znali da upravljaju s tim novcem i državom!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    14.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Bas tako...

I onda nam ispostave racun...20 i nesto milijardi dolara dug...nema ko da plati,pa sledi BANKROT

Stara legenda Тихи (avatar)
    Učlanjen
    13.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2091

e moj idi dada kad sam ja pricao da su nas ovi doveli do bankrota ti si drugu pesmu pevao

al opet drago mi je da si progledao
    Једина животна вредност је породица. Кад пропадне породица, пропашће све, и свештенство и монаштво. Кад пропадне породица, пропашће и цео свет.

Poznat
    Učlanjen
    23.02.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    156

Citat Original postavio picololeone Pogledaj poruku

gradjanski rat je neizbeza. verovatno revolucija sto znaci oduzimanje pokradenog bogatstva kapitalistima, njihovo streljanje ili proterivanje i stavljanje vjihovog bogatstva pod narodnu to jest drzavnu kontrolu. onda dodju oni sto vide dalje i bolje nametnu se narodu spasilacki kao jedina alternativa , zajasu pa onda opet poslem 20-30 godina narod mora da ih ubija i da im otima ono sto su ti oteli ovim sada kapitalistima.
    primetno je da ja narod daleko od onog sto mu je oteto i da se vlasnici nad njegovim profitom samo menjaju ..........i da narod tim vlasnicima svesrdno pomaze.
    treba nesto drugo uciniti. treba zarezati po narodu. prorediti ga, odstraniti maligni deo nacije pa tek onda potegnuti za otetim narodnim profitom.
    inace , vrtimo se u krug i uvek treca-cetvrta generacija tih lopova dodje ponovo do onog sto su njihovi dedovi oteli od nas.
    naprimer dinastija karadjordjevic: narodni profit revolucijom presao iz ruku te dinastije u ruke komunjara , pa onda opet parlamentarnom revolucijom u ruke ovih zlotvora da bi sada kralj aleksandar III verovatno kroz opet neku revoluciju (plisanu ili onu sa motku ili referendumom) opet dosao do onog sto je njegov tata oteo od naroda.
    zamisli samo zakon o povracaju imovine da se onima koji su oteli od naroda ponovo vrati to oteto..................
    e pa narode , ovo nema ni u cirkusu. koji je ovo narod i koja je ovo planeta..............

Poznat
    Učlanjen
    23.02.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    156

pa ceo svet tone u propast.
    iako nam je danas uzasno lose, sutra cemo reci di nam je onaj danasnji lepi dan, preksutra cemo reci da je sutrasnji dan bio bolji................i tako do konacne propasti........predhodni dan je uvek bolji od sledeceg.
    pa zar niko ne vidi zasto. zasto se svi mire sa time i samo gundjaju okrivljujuci skakavce i kisu i kamenje i trotoar za sve gora i gora vremena. jeli moguce da se nemoze organizovati nekakav front spasa civilizacije gde bi se moglo suprostaviti ovom unistenju ljudskog roda i plave planete?
    jel toliko tesko definisati razlog propasti.................a kad pomislim i jeste. ovce svuda oko nas kao i oni koji rade za pare, operisani od ljubavi, humanosti, pozitivne energije, ............
    vidi samo koliko je takvih na forumu a zamisli koliko ih je u bangladeshu i nigeriji o americi i engleskoj da ne govorim.

Primećen član
    Učlanjen
    08.12.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Šta, hoćeš da kažeš da sam bila sponzoruša?

Nije baš bila bajka al smo imali jako lep život.
    A šta misliš kako bi tek lepo bilo da su komunisti znali da upravljaju s tim novcem i državom!
    znali su, znali........jos se vozite prugama i putevima koje su komunisti napravili......

a onda su dosli domachini.......srbende.........

Slične teme

1. Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 09.10.2009., 15:57
  2. Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 05.07.2009., 16:40
  3. Odgovora: 110
    Poslednja poruka: 17.03.2009., 15:10
  4. Srbija Nemanjica bila za svoje vreme jako bogata
    Autor Konstantin Veliki u forumu Istorija
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 07.01.2009., 01:33

Pravila za slanje poruka