Skola sminke Balkan media tima
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Skola sminke Balkan media tima

Nov član
    Učlanjen
    19.01.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Skola sminke Balkan media tima

Da li je neko cuo za skolu sminke Balkan media tim, koliko traje, da li imaju praksu, koju kozmetiku koriste, da li imaju obezbedjene modele...?

Početnik
    Učlanjen
    15.12.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    30

Podrazumevano Re: Skola sminke Balkan media tima

Zamolila bih te da mi se javiš ako si nešto više saznala.

Početnik
    Učlanjen
    21.06.2012.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Skola sminke Balkan media tima

Ovo je ono što sam uspela da nađem na netu, sada imaju letnji kurs, mislim da je ovo super, moja drugarica je išla i veoma je zadovoljna.

Škola za medijske talente Balkan media tim organizuje letnju školu korektivne i scenske šminke. Obuka počinje 07. jula i traje do 05. avgusta 2012. godine.
    Nastavnim planom i programom predviđeno je upoznavanje sa materijalija i priborom za rad, kao i samim tehnikama, korišćenje istih, šminkanje kroz epohe.
    Polaznici škole za scensku šminku Balkan media tima pripremaju se za rad na televiziji, filmu, u profesionalnim foto-studijima, privatnim TV produkcijama, kao i na pripremi VIP ličnosti za javni nastup, modne revije, koncerte i sl. Sve polaznice škole već na samom početku dobijaju priliku da učestvuju u velikim projektima i pokažu svoje znanje u praksi.
    Predavač na odseku scenske šminke je Marina Milošević, šef šminkera TV Studio B.
    Za sve polaznike obezbeđena je i praksa u najgledanijim srpskim televizijama i u štampanim medijima.
    Nastava se odvija u centru grada u Balkanskoj 34 gde se nalazi savremeno opremljena šminkernica Balkan media tima. Kompletan pribor i materijale obezbeđuje škola, uključujući i modele za rad.

Balkan media tim je oficijelni šminker Kompanije Miss Yu Co koja organizuje sva takmičenja iz oblasti lepote na području Srbije i Crne Gore. Naši šminkeri šminkaju devojke za Izbor za miss Srbije, kao i pripreme, revije i ostale događaje Kompanije. Pored toga usko sarađujemo sa brojnim časopisima iz oblasti lepote i nege tela tako da naši šminkeri šminkaju i poznate javne ličnosti za naslovnice časopisa, modne editorijale i sl.

Više informacija možete dobiti na telefone 011 36 22 407, 063 363 978 ili putem e-mail adrese lidija@balkanmt.com

Slične teme

1. BALKAN MEDIA
    Autor -HUGH HEFNER u forumu Televizija, radio i novine
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 04.06.2007., 09:40
  2. BALKAN-media
    Autor HaSh u forumu Muzika
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 08.02.2007., 13:59

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor