prvi sastanak

ja hodam na ruke, žongliram jabukama, obaram žardinjere...

...šalim se...piće, običan razgovor...ništa nekakvo glumatanje, smišljanje scenarija, neki planovi...pokušavanje prikazivanja sebe boljim no što jesi...znači skroz opušteno...
 
Poslednja izmena:
Upoznali ste devojku i pozvali je na sastanak, "dejt" kako god....
Kako taj prvi sastanak izgleda? Kuda, gde, sta ,kako? :zgrudvanje:

Paaaa,zadnji dejt na kojem sam bila...kad smo se nas dvoje smuvali...prije dve godine...culi smo se tacno na danashnji datum...nashli malo poslije ponoci...
kupili cugu na dragstoru,sjeli na zidic...ja mortus pijana...mu govorim [a on tek raskinuo s djevojkom s kojom je bio god dana]...slushaj,ti mozesh bit' sa mnom,mozesh bit' s njom...shto se mene tice mozesh i s obe...ja puno volim muzijake...i ja ne znam hocu li sutra biti s tobom...
da mi je neko rekao da cu docekati 2 godine...rekla bih da je luuuuuud z:mrgreen:
 
Upoznali ste devojku i pozvali je na sastanak, "dejt" kako god....
Kako taj prvi sastanak izgleda? Kuda, gde, sta ,kako? :zgrudvanje:

z:cry: z:cry: z:cry:

joooooj...

vrtim film,i pokushavam skontati kad sam imala taj dejt...upoznavanje,muvanje...

znate kad? nikad z:cry: ja se prvo smuvam,pa onda pitam za ime...pa onda kazem daj licnu kartu [osnovno shto me zanima je tu]...i onda ako se dog da se vidimo sledeci put dodjem malo ranije cisto da on meni pridje...da vidim shta,kako,gdje...
 

Back
Top