Pitanje za muskarce i devojke

ne svidjaju mi se ovakve kao alba okate zene, s decijom facom, spadaju u siru kategoriju tzv glupo-lepih zena koje su pored tela obicne dosadne narcisoidne glupace. dovoljno mi je da vidim sliku neke ribe i vec znam mnogo o njenoj psihi, jer izmedju licnosti i izgleda postoji paralelizam i alba jeste lepa ali lepa na glup nacin.
ali recimo ova moja je vec nesto drugo, stavio sam njenu fotku u svoj profil posto ovde ubrzo nestane.
 
random_cloud_form:
ne svidjaju mi se ovakve kao alba okate zene, s decijom facom, spadaju u siru kategoriju tzv glupo-lepih zena koje su pored tela obicne dosadne narcisoidne glupace.

E sada sam u shoku... ne zato sto ti se ne svidjaju devojke sa decijom facom, vec kako generalizujes stvari! Ako se ne varam Odri Hepbern, baby-face - krupnooka glumica je bila daleeeeeko od glupe zene... ma ne, necu navoditi primere, samo da kazem da mi je tesko poverovati da mislis da necija fizionomija ima veze sa inteligencijom!!! :?

(ako je suditi po faci, Ajnstajn bi mogao raditi samo u cirkusu)
 
Skroz si u pravu Patak, zato ja i nisam htela da napisem ko mi se trenutno dopada, i ukusi se menjaju, danas moze biti jedna, sutra neka sasvim druga.
Ali zaboga... povuci paralelu izmedju izgleda i inteligencije!!! ... ma hajde da to nije bio random, ne bih ni trepnula, ovako... :(
 
random_cloud_form:
ne svidjaju mi se ovakve kao alba okate zene, s decijom facom, spadaju u siru kategoriju tzv glupo-lepih zena koje su pored tela obicne dosadne narcisoidne glupace. dovoljno mi je da vidim sliku neke ribe i vec znam mnogo o njenoj psihi, jer izmedju licnosti i izgleda postoji paralelizam i alba jeste lepa ali lepa na glup nacin.
Jeli, Random, da li ti to malo cesce gledas, to jest proucavas psiholoski profil riba gledajuci njihove slike, nego sto ih sreces uzivo? Najveci bludniche grada Chicaga.
 
Mina87:
Koja vam je najlepsa devojka na svetu mislim od ovih malo poznatijih?
Moja mladjana komsinica. I svi je brate znaju, i to odlicno 8)
Eh kolko ima takvih sto zive pored nas, a mogu da zasene svojom lepotom cak i Moniku Beluchi, a ona je .....uhhhh, moja slabost...No.1, pa jedno dvadeset mesta prazno, pa sve ostale lepotice. Da izvine komsinica, za sada gutam knedle samo kad gledam Moniku
:D
Ma yebes sve to :lol: , necu bre da budem napaljenko, ocu da budem kul, kad Monika prodje pored mene.
 
mishica:
random_cloud_form:
ne svidjaju mi se ovakve kao alba okate zene, s decijom facom, spadaju u siru kategoriju tzv glupo-lepih zena koje su pored tela obicne dosadne narcisoidne glupace.

E sada sam u shoku... ne zato sto ti se ne svidjaju devojke sa decijom facom, vec kako generalizujes stvari! Ako se ne varam Odri Hepbern, baby-face - krupnooka glumica je bila daleeeeeko od glupe zene... ma ne, necu navoditi primere, samo da kazem da mi je tesko poverovati da mislis da necija fizionomija ima veze sa inteligencijom!!! :?

(ako je suditi po faci, Ajnstajn bi mogao raditi samo u cirkusu)
I agree...
Inace mislim da je pitanje koja je naljepsa a ne najpametnija
:D :D :D :D :D
 
Ma Angelina breeeeeeeeeeeeee :P

angelina_jolie_16.jpg
 
Mina87:
Koja vam je najlepsa devojka na svetu mislim od ovih malo poznatijih?
BEZ PREMCA-MONICA BELUCCI I GIZELE BUNCHEN. I jos jedno, ako jos neko spomene CECU na ovom forumu, bacicu ga lavovima. Pa ljudi, bivsa muslimanska fukara koja je postala idol svakoj srpkinji bez mozga. Bez mozga,skrivala Djindjiceve ubice i celu tu zemunsku bagru, odvratnog glasa i pateticne zivotne price koju nam bez pardona prepricava u svojim nazovi pesmama. A sto najtragicnije, jedina je baraba koja napuni Marakanu a mislim da ni Pink Floyd to ne bi mogli. SRBIJO MAJKO, pa zar moras sve sistematski da unistavas?
 
Kazanova:
Betty:
apropo Cece, meni je N. Bekvalac simpaticna
a ceca nije
zato sto je ruzna
i zato sto je zena ratnog zlocinca
i pevaljka

A Natasa je nepobediva u malom fudbalu :lol:

Beta, molim te ne sviraj! To kazes jer si zensko a kada bi gledala to muskim ocima, pa kad ti Ceca nabije sise u oci... i ti bi postala ratni zlocinac. :lol: :lol: :lol:

ahahaha, ubi - zakolji :D
a šta misliš dođe Nataša i kaže: aj da igramo fucu
 
aparthejdovac:
I jos jedno, ako jos neko spomene CECU na ovom forumu, bacicu ga lavovima. Pa ljudi, bivsa muslimanska fukara koja je postala idol svakoj srpkinji bez mozga. Bez mozga,skrivala Djindjiceve ubice i celu tu zemunsku bagru, odvratnog glasa i pateticne zivotne price koju nam bez pardona prepricava u svojim nazovi pesmama. A sto najtragicnije, jedina je baraba koja napuni Marakanu a mislim da ni Pink Floyd to ne bi mogli. SRBIJO MAJKO, pa zar moras sve sistematski da unistavas?

svaka cast na postu....
potpuno se slazem, plus sto i bez svega toga mislim da je objektivno ruzna, neprijatnog je glasa i mimike i sve te plasitnce operacije nosa, sisa i ostalog nisu pomogle...
a to sto puni marakanu a glupace je kopiraju itd, objasnjava dosta toga o poziciji srbije u evropi danas...
ovde ce pocetak 21. veka jos dugo biti buducnost i pojam. mada, mislim da trenutno putujemo unazad, jer vlada zemljom sprega antihaskog lobija od db, vojske, crkve, sanu, turbofolka, dss, srs, sps, i ostale gamadi...
 
Kazanova:
Ja bih joj rekao: "ja sam vise za tutzu..." ako pita: "pa kako se to igra", rekao bih joj: "ima jedna palica, dve loptice i jedna rupa... treba ubaciti palicu u rupicu a da ne das da upadnu loptice i tako naizmenicno! Mnogo dobra igra"! :D :D :D

pfffffffhahahahahaha....
ja da sam musko koje voli fudbal, sigurno bih bila odusevljena devojkom koja je dobra u tome!
 

Back
Top