Kada ste poceli sa vezbanjem (treniranjem)?

Zanima me sta vas je to nateralo da pocnete da vezbate,Da idete u teretanu ili da se bavite nekim sportom??..Ja licno volim da vidim lepo definisano telo,zgodno telo,misice,ali me mrzi da vezbam..Jako sam postao lenj.. z:lol:
U pocetku sam krenuo zbog izgleda. Kasnije me je motivisao napredak i uspeh.
Jer, covek uvek tezi da vise uradi/postigne/ima. Danas me motivisu vise cinjenica; zdravlje, performansa, izgled, buducnost, napredak... Po mom iskustvu, mnogo bolje je imati vise stvari koje te motivisu, jer ako imas samo jednu stvar, brzo ces odustati od tog.

Nije da si lenj vec jednostavno nisi sebe ubedio da to zaista zelis. Kada budes formirao jaku zelju (jacu nego igranje igrica naprimer) i radio treninge, posle mesec dana to ce ti biti kao druga priroda.
 
U pocetku sam krenuo zbog izgleda. Kasnije me je motivisao napredak i uspeh.
Jer, covek uvek tezi da vise uradi/postigne/ima. Danas me motivisu vise cinjenica; zdravlje, performansa, izgled, buducnost, napredak... Po mom iskustvu, mnogo bolje je imati vise stvari koje te motivisu, jer ako imas samo jednu stvar, brzo ces odustati od tog.

Nije da si lenj vec jednostavno nisi sebe ubedio da to zaista zelis. Kada budes formirao jaku zelju (jacu nego igranje igrica naprimer) i radio treninge, posle mesec dana to ce ti biti kao druga priroda.

Krenuo sam...Evo dosao danas..Bio sam 5 sati u teretani,od ta dva sam pio kafu sa drugom z:lol: ,2 sam vezbao, a 1 pricao sa jednom zgodnom plavusom pod izgovorom da ne znam kako se ova vezba radi,jel,prvi put sam u teretani..Igrice ne igram..Krstarica mi je jedini porok u zivotu... z:lol: z:lol: z:lol:
 
Uh, davno, od sedme godine, karateom.. (shotokan).. pa sam posle eksperimentisala sa drugim "ograncima".. probala da vežbam kyokushinkai karate.. i na kraju se stacionirala na Uechi Ryu karateu.. (sada, kada se tadašnji klub raspao i jedna i druga grupacija se drugačije zovu). No ja već godinama ne postižem da "idem negde" na treninge, nego vežbam kući :) .. a uz to i jogu i Tibetance.. dakle, zanimljiv istočnjački miks :) :) ..
 
Ja nikada nisam imala nikakav rezim vezbi.. Nikada mi nisu bile potrebne.. Trenirala sve i sva$ta, nije bil0 nikakve potrebe.. Sve d0 skora.. Kada sam odluchila da hocu ne$t0 vi$e.. U potpunosti sam zadovoljna sa svojom gradjom i izgledom.. Jednostavn0 sada zelim jo$ mal0 da napredujem.. =)
Kada vezbam uglavnom radim vezbe istezanja jer volim da sam elastichna i da sva$ta mogu.. I naravn0, t0 da odrzavam i unapredjujem..
Onda dolaze na red vezbe za definiciju, trchanje.. Posebn0 vezbam noge i stomak.. Ruke ne$t0 minimaln0 jer t0 devojkama i ne treba..
 
....uhhhhhhhh...krenula sa u petoj godini na balet a godinu dana kasnije sam pocela da treniram tenis...balet sam napustila sa 13 godina jer sam bila previsoka pa sam presla na odbojku sasvim slucajno jer je moj profesor fizickog bio i trener pa je pozvao nas par da probamo, zadrzala se do polovine gimnazije, najlepsi sport za devojke. Godinu dana kasnije sam krenula sa drugaricama na kosarku, nije mi se kosraka nikada svidela nesto posebno ali smo se tako lepo druzile da sam ostala dobrih pet godina u klubu...jedini sport koji nikada nisam napustila je tenis, igram ga cesto i danas...nakon kosarke sam pocela da trcim jer organizam nije mogao da se navikne da ne radi nista pa tako danas kombinujem fitnes, aerobik, trcanje par meseci jedno pa par meseci drugo...cisto promenim kada mi dosadi pa ne uplatim fitnes vec tae bo pa kroz mesec dana total body workout pa se vratim na fitnes...vrtim se u krug...bas sam sinoc skinula sa neta yogu pa planiram i nju da ubacim...jako mi se svidela...
 

Back
Top