Strasno zar ne

Da li ste primetili da je sve cesca pojava da extra slatki i zgodni momci sede u kaficima sa drugovima, dok extra dobre zenske ili sede same sa curama, ili u drusstvu debelog matorca..zar to nije strasni :dash::sad2:

Da, primetila sam......... Nazalost...........
Sve pohvale za temu, jer mislim da je ovo stvarno veliki problem i da je ta slika sve cesca.........
Ljudi sve vise vole novcem......... To je vise tuzno, nego strasno.......

Ali!!!!!!!!!!!
Malopre sam primetila divan par adolescenata kako u menzi deli obrok i slusa zajedno muziku sa istog plejera............ Nije li sjajno da jos ima i takvih????? z:)
 
Moj jedan drug je isao na neku diplomsku ekskurziju sa jednim od fakulteta gde ima oko 100 devojaka i nije smuvao nista. Kao oni momci nabildovani a one kao cedne i nista ni na ekskurziji niti kasnije u Beogradu. Nesto tu nije ok ili su oni smotani ili je slucaj za X files.
Celu noc odbija tipove posle prve recenice tipa i na kraju se vraca kuci sama pesice. Ili jos gore vidja se sa nekim matorcem kao on je zreo, a njeni vrsnjaci nisu, a on ce uskoro ostaviti svoju zenu i dvoje dece zbog nje ali se ne zna kada. Ja mislim malo sutra z:)
 
Da, primetila sam......... Nazalost...........
Sve pohvale za temu, jer mislim da je ovo stvarno veliki problem i da je ta slika sve cesca.........
Ljudi sve vise vole novcem......... To je vise tuzno, nego strasno.......

Ali!!!!!!!!!!!
Malopre sam primetila divan par adolescenata kako u menzi deli obrok i slusa zajedno muziku sa istog plejera............ Nije li sjajno da jos ima i takvih????? z:)

hvala , da to je slatko ali je tesko naci takav par...z:cry:
 
Moj jedan drug je isao na neku diplomsku ekskurziju sa jednim od fakulteta gde ima oko 100 devojaka i nije smuvao nista. Kao oni momci nabildovani a one kao cedne i nista ni na ekskurziji niti kasnije u Beogradu. Nesto tu nije ok ili su oni smotani ili je slucaj za X files.
Celu noc odbija tipove posle prve recenice tipa i na kraju se vraca kuci sama pesice. Ili jos gore vidja se sa nekim matorcem kao on je zreo, a njeni vrsnjaci nisu, a on ce uskoro ostaviti svoju zenu i dvoje dece zbog nje ali se ne zna kada. Ja mislim malo sutra z:)

da to su one kao " ribe " odbijaju momke, a vidjaju se sa ljudima koji im mogu biti ocevi, uzas to nikad necu shvatiti
 
ne radi se o tome da li slatki momci sede odvojeno od slatkih devojaka
radi se o necemu mnogo gorem - devojke sede sa devojkama momci sa momcima...uglavnom svako drnda mobilni
niko nikog ne muva....valjda nije u modi sta li...a i ako se muvaju to je tolko jadno gledati da ti se smuci zivot....svodi se na neke idiotske razgovore onda se il poebu i cao zdravo il se ni ne povezu cak ni na taj najprimitivniji nacin
momci su izgubili sarm, intelekt, originalst, snalazljivost, sposobnost da se ustreme na lociranu "zrtvu"...da je zavedu ...
devojke su izgubile samopostovanje, sad ga samo glume, imitirajuci kuckice...joj kako to jadno izgleda, o intelektu da i ne govorim.... a i kako ce kad joj je enciklopedija skandal

svaka cast
 
Da, primetila sam......... Nazalost...........
Sve pohvale za temu, jer mislim da je ovo stvarno veliki problem i da je ta slika sve cesca.........
Ljudi sve vise vole novcem......... To je vise tuzno, nego strasno.......

Ali!!!!!!!!!!!
Malopre sam primetila divan par adolescenata kako u menzi deli obrok i slusa zajedno muziku sa istog plejera............ Nije li sjajno da jos ima i takvih????? z:)

slatko z:)
 
Da li ste primetili da je sve cesca pojava da extra slatki i zgodni momci sede u kaficima sa drugovima, dok extra dobre zenske ili sede same sa curama, ili u drusstvu debelog matorca..zar to nije strasni :dash::sad2:

"doci ce dan kada ce zene u srbiji grliti panjeve misleci od njih da su muskarci" :)

muski princip skoro da vise i ne postoji. nije sve sto ima penis- musko. muskarci su degradirani sto svojom gluposcu sto objektivnim okolnostima. nije vise u pitanju nedostatak samopouzdanja, sada je nedostatak identiteta kao takvog. muska uloga u drustvu, u celini, svela se na najzalosnije i najnize ljudske ostatke...
 
Vrlo inspirativna tema ...

Da, tacno je sve sto ste rekli i slazem se sa tim :zstidljivko:

Pricao mi neko, kad se ode u kafic da se popije pice, obavezno poneti maramicu da bi se obrisale suze kolko je tuzno, ili bolje, smesno! Na jednoj polovini sede sve neke ribe, minici, iskvarcovane ono naterane lepe kao ,,barbika,, jel?! A na drigom kraju kafica sede momci, nabildovani svaki sa po jednim autom ispred kafica, telefonom na stolu i rasirenim rukama preko naslona fotelja. I, celo druzenje je smeskanje i zajebavanje sa ,,svojima,, niko nikom da pridje, mozde koj pogled otpadne na suprotnu stranu, i neki smesak, kao masa debila z:hm:
 
Vrlo inspirativna tema ...

Da, tacno je sve sto ste rekli i slazem se sa tim :zstidljivko:

Pricao mi neko, kad se ode u kafic da se popije pice, obavezno poneti maramicu da bi se obrisale suze kolko je tuzno, ili bolje, smesno! Na jednoj polovini sede sve neke ribe, minici, iskvarcovane ono naterane lepe kao ,,barbika,, jel?! A na drigom kraju kafica sede momci, nabildovani svaki sa po jednim autom ispred kafica, telefonom na stolu i rasirenim rukama preko naslona fotelja. I, celo druzenje je smeskanje i zajebavanje sa ,,svojima,, niko nikom da pridje, mozde koj pogled otpadne na suprotnu stranu, i neki smesak, kao masa debila z:hm:

slazemo se ocigledno svi....ali mislite li da moze da dodje do neke promene...
 

Back
Top