YouTube registracija
Prikazujem rezultate 1 do 13 od 13

Tema: YouTube registracija

Aktivan član
    Učlanjen
    18.12.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    53

Question YouTube registracija

Imam problem sa Jutjub registracijom Channela, ne znam stvarno sta da radim, a treba mi pomoc, pre nekoliko meseci mi se jednostavno iz cista mira izgubio Channel, a lozinku sam zaboravio, jer sam uvek bio prijavljen, a i Account mi je pravio brat, a sad stvarno ne znam sta da radim, evo vec dva meseca povremeno pokusavam preko DRUGE imejl adrese da napravi novi Channel, ali ono nikako nece, ne znam zasto, stalno me upozorava kao da je mejl adresa vec koriscena, a kako moze kad je moja i kad sam je skoro napravio!!!!

Evo sta pise:

Your current email address:
    There's already a Google Account associated with this email address. Please sign in; or, if you forgot your password, reset it now. [?]
    e.g. myname@example.com. This will be used to sign-in to your account.

Ne znam stvarno sta ovo znaci, znam engleski, ali pomalo, tako da mi ne pomaze, uvek zastanem na nekoj reci!!

Molim za pomoc!!!

Domaćin
    Učlanjen
    09.05.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    81

Podrazumevano Re: YouTube registracija

moras da das sifru e-mail adrese inace ti napisu to..

Elita
    Učlanjen
    13.09.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    392

Ako neće ni tako, onda probaj da napraviš account sa mailom koji nije googleov ( @gmail.com ).

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    5973

Pa to napravi neki bzvz ne daj sifru ni za zivu glavu sve se to posle spijunira
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Aktivan član
    Učlanjen
    18.12.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    53

Post Re: YouTube registracija

Citat Original postavio ^Marša^ Pogledaj poruku
    Evo, dao sam sifru, pa mi napise nesto kao da nemam @ u tekstu!

Citat Original postavio Lav_zr Pogledaj poruku
    Ako neće ni tako, onda probaj da napraviš account sa mailom koji nije googleov ( @gmail.com ).
    Pa imam Gmail-ove, svi moji mejlovi su Gmail!

Citat Original postavio georgejune Pogledaj poruku
    Pa to napravi neki bzvz ne daj sifru ni za zivu glavu sve se to posle spijunira
    Ja sam probao bio i da napravim novi mejl, mozda je u tome problem rekoh, ali nnece ni to, skoro isto mi pise, neverovatno!

Ma, neka spijuniraju, nisu to otmicari

Zainteresovan član
    Učlanjen
    07.12.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    31

Taj mail sa kojim pokusavas da naravis acc i channel je vec iskoristen i povezan sa postojecim nalogom na yt.
    Uloguj se na mail, klikne levo gore na web pa desno gore na settings pa google acc settings i dobices listu svih usluga koje koristis. Ako u my product postoji yt klikni na to i ako ne mozes da pristupis zatrazi resetovanje sifre (ako znas koje je username) koristeci mail nalog na koji si se upravo logovao.

Ima jos jedna caka, otezano ide iz firefox-a... Mozda greska, mozda namerna zavrzlama zbog marketigna chrome.. mislim da je marketing u pitanju. Najbolje da za to koristis njihov google chorome.

Aktivan član
    Učlanjen
    18.12.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    53

Citat Original postavio Milan B. Pogledaj poruku
    Taj mail sa kojim pokusavas da naravis acc i channel je vec iskoristen i povezan sa postojecim nalogom na yt.
    Uloguj se na mail, klikne levo gore na web pa desno gore na settings pa google acc settings i dobices listu svih usluga koje koristis. Ako u my product postoji yt klikni na to i ako ne mozes da pristupis zatrazi resetovanje sifre (ako znas koje je username) koristeci mail nalog na koji si se upravo logovao.

Ima jos jedna caka, otezano ide iz firefox-a... Mozda greska, mozda namerna zavrzlama zbog marketigna chrome.. mislim da je marketing u pitanju. Najbolje da za to koristis njihov google chorome.
    Koristim Internet Explorer 7, ne Firevox, ne znam, brate, opet sam pokusao, usao sam u Google Accounts i nije imalo jutjub-a u stavkama, ne znam sta ovo znaci, da li to mozda ima veze sa IP adresom, posto sigurno i dalje postoji registrovan Account koji sam izgubio, ali ne znam lozinku, pa ne mogu uci???

Ima li mi pomoci??

Poznat GhettoBeograd (avatar)
    Učlanjen
    17.11.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    109

Citat Original postavio ^Marša^ Pogledaj poruku
    od kad to? ja kada sam pravio prof. tamo pre vise od god dana nije mi trazio sifru...

btw. chanal(profil) ti gase ako recimo postavis neki klip ili pesmu kojoj su zasticena autorska prava(to su strane pesme uglavnom i klipovi od velikih kompanija...sony itd za ove domace im se j.ebe) i onda ti posalju prvo upozorenje i ako ponovis o5 ugase ti chanal tamo ili ako se skupe recimo shiptari ili hrvati pa ti flaguju chanal al' to se retko desava,mom burazeru za malo da ugase prof i
    Ne znam ko te je slagao da kidas

Aktivan član
    Učlanjen
    18.12.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    53

Unhappy Re: YouTube registracija

Citat Original postavio GhettoBeograd Pogledaj poruku
    od kad to? ja kada sam pravio prof. tamo pre vise od god dana nije mi trazio sifru...

btw. chanal(profil) ti gase ako recimo postavis neki klip ili pesmu kojoj su zasticena autorska prava(to su strane pesme uglavnom i klipovi od velikih kompanija...sony itd za ove domace im se j.ebe) i onda ti posalju prvo upozorenje i ako ponovis o5 ugase ti chanal tamo ili ako se skupe recimo shiptari ili hrvati pa ti flaguju chanal al' to se retko desava,mom burazeru za malo da ugase prof i

Ja uopste ne postavljam klipove, jos uvek, ne znam sta da radim, bas mi treba, ali i dalje "tapkam" u mestu....

Legenda gica (avatar)
    Učlanjen
    07.01.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    647

Citat Original postavio Milan B. Pogledaj poruku

читај
    emancipate yourselves from mental slavery
    none but ourselves can free our minds

Poznat GhettoBeograd (avatar)
    Učlanjen
    17.11.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    109

Citat Original postavio Mikica_KS Pogledaj poruku
    Ja uopste ne postavljam klipove, jos uvek, ne znam sta da radim, bas mi treba, ali i dalje "tapkam" u mestu....
    sad sam otvotio drugu prof. na tubu posto o ne zna i ne trazi mu nikakvu sifru od njegovog maila o.O koji mail koristis?

gde ti pise ovo myname@example.com tu uneses svoj mail ceo recimo PeraPeric@gmail.com
    Poslednji put ažurirao/la GhettoBeograd : 22.01.2010. u 07:11
    Ne znam ko te je slagao da kidas

Aktivan član
    Učlanjen
    18.12.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    53

Post Re: YouTube registracija

Citat Original postavio GhettoBeograd Pogledaj poruku
    sad sam otvotio drugu prof. na tubu posto o ne zna i ne trazi mu nikakvu sifru od njegovog maila o.O koji mail koristis?

gde ti pise ovo myname@example.com tu uneses svoj mail ceo recimo PeraPeric@gmail.com
    Kako mislis, koji mail, ako mislis na tip, koristim Gmail, pa to i unesem, kazem ti, ali mi opet isto izbaci i ponovi, kao da je "koriscena"!

Aktivan član
    Učlanjen
    18.12.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    53

Thumbs up Re: YouTube registracija

RESIO SAM PROBLEM, HVALA BOGU!!!!!!!

Moram jos jedno pitanje za jutjub vezano postaviti, pa neka se posle slobodno zatvori tema: kako mogu postaviti i sa kojim opcijama pozadinu profila koju zelim, a ne standardnu????

Slične teme

1. REGISTRACIJA
    Autor NatasaNatasa u forumu Automobilizam
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 14.09.2009., 11:03
  2. Registracija
    Autor Bojan_BRT u forumu Automobilizam
    Odgovora: 59
    Poslednja poruka: 21.11.2008., 08:10
  3. registracija o.s
    Autor salbo_pismena u forumu Operativni sistemi
    Odgovora: 1