Sad jedna jako ozbiljna tema

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Da li je normalno da zena muskarcu s vremena na vreme da neku kintu cisto da ima za trosak kad ode sa drustvom van na pivu?
Cak i ako ima, ona ako ga voli ce mu dati ili ga bar pitati jel mu treba, jesam u pravu?

Pogotovo ako ona im tri puta vecu platu.
 
Da li je normalno da zena muskarcu s vremena na vreme da neku kintu cisto da ima za trosak kad ode sa drustvom van na pivu?
Cak i ako ima, ona ako ga voli ce mu dati ili ga bar pitati jel mu treba, jesam u pravu?

Pogotovo ako ona im tri puta vecu platu.

Pitala sam par puta [kad sam imala vishe kesha od njega]...ali poshto je to jako rijetko...ja se potrudim pa mu kupim neshto ovako...malo skuplje na poklon...za jedan rodjendan je dobio mobilni,za drugi sat...za pola godine mp4...i josh bruku nekih fazona...
 
Pitala sam par puta [kad sam imala vishe kesha od njega]...ali poshto je to jako rijetko...ja se potrudim pa mu kupim neshto ovako...malo skuplje na poklon...za jedan rodjendan je dobio mobilni,za drugi sat...za pola godine mp4...i josh bruku nekih fazona...

Ali ja trazim zenu koja ce biti pazljiva prema meni jer zasluzujem. To je jako lepo od nje, kad pita jel mi nesto treba. A ne samo kad kaze idi i napij se, a pri tom je ne zanima da li sam ja novce potrosio taj dan na nesto drugo.
 
E ko mi kaze. Mislila si uhvatiti onog sofera samo zato sto ima dobru platu da te financira nekoliko meseci.

Nemoj meni prodavati te price zaljubljenosti, previse sam ja toga prosao u zivotu.

Pa posto si prosao onda si sad odlucio da se okrenes materijalnim vrednostima..
Meni da su bile bitne samo pare ja bih ostala sa njim bez obzira na sve tako da... suti.. :P

Znaci, ti si Cupkice vise zalila para, no sto si kamiondziju izgubila? :eek: :rtfm:

ne zallim ja pare.. :D
 
Da li je normalno da zena muskarcu s vremena na vreme da neku kintu cisto da ima za trosak kad ode sa drustvom van na pivu?
Cak i ako ima, ona ako ga voli ce mu dati ili ga bar pitati jel mu treba, jesam u pravu?

Pogotovo ako ona im tri puta vecu platu.

Meni devojka da ponekad.. Msm ono ne za trosak, ali za dopunu ako nemam, ili mi kupi nesto d ajedem :D.
Mada uplatim i ja njoj ponekad...Ono kako kad:D
 

Back
Top