Ko je najbolji ministar u aktuelnoj Vladi?

Ko je najbolji ministar u aktuelnoj Vladi Srbije?

  • Ivica Dacic, policija

  • Bozidar Djelic, nauka

  • Mladjan Dinkic, ekonomija

  • Vuk Jeremic, diplomatija

  • Dragan Sutanovac, odbrana

  • Diana Dragutinovic, finansije

  • Snezana Malovic, pravda

  • Milutin Mrkonjic, infrastruktura

  • Zarko Obradovic, prosveta

  • Snezana Samardzic - Markovic, sport

  • Tomica Milosavljevic, zdravlje

  • Rasim Ljajic, rad

  • Goran Bogdanovic, Kosovo

  • Svetozar Ciplic, manjine

  • neko drugi


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Boris SC

Ističe se
Poruka
2.557
Dosta smo u zadnje vreme slusali o tome da pojedini mnistri ne obavljaju svoj posao kako valja...Takodje smo svesni toga da je to ocigledno i tacno jer je situacija u zemlji prilicno nepovoljna, ali ako pogledate u svetle tacke ove Vlade (ako ih ima), koji ministar po vasem misljenju dobro obavlja svoj posao i na najbolji nacin zastupa interese naroda?
Ako takvih nema, ko se makar dovoljno priblizio takvoj tituli?z:)
 
Sundjer Bob i Rasim...
Vuk_Jeremic--(1)-75734-1-2.jpg
 
1.Vuk Jeremic- bez njega pitanje Kosova se vise ne bi postavljalo
2. Rasim Ljajic- bez njega bi radnici iz cele Srbije vec posekli svoje prste i napravili haos
3. Zarko Obradovic- bez njega skole ne bi radile po redovnom planu i bilo bi otkazivano sto vise nastava zbog "svinjskog gripa".


Ova vlada ima dobre ministre, vec sam objasnio i zasto, ova trojica imaju takav plasman bar kod mene, i trebalo je takodje da se otvori anketa sa nekoliko, tj. 3 opcije, kao i da otvori nova za NAJGOREG MINISTRA/MINISTRE, imam puno kandidata!!!!! :dash: :dash:
 
Pa to me ne cudi. Srpski narod je odvno pokazao i dokazao da je politicki plitak.

Jeremic je jedino dobro sto je izaslo iz DS-a i sto ce ikad izaci (iako na pocetku nije "obecavao"), ne razumem cemu takvo misljenje kada Jeremic i bez Tadiceve dozvole ili odobrenja (da je samo njega slusao, sigurno ne bi bilo ovako) pokusava na sve nacine, diplomatske (iako nisam pristalica "diplomatskih sredstava" sto se tice Kosova) i pravne da obespravi Kosovsku nezavisnost, a on je JEDINI zasluzan sto ce pitanje Kosova uopste biti postavljano i polemisano u Medjunarodnom sudu!!!!
 
Od svih ministara jedino Rasim Ljajic deluje kao normalan covek. Ali on odradjuje svoj prljavi posao i trudi se da ne iritira narod. Mada to i nije Vlada nego skup agenata inostranih sluzbi i interesna grupa, kojoj je jedini cilj pljacka ovog nesrecnog naroda. Podsecaju me na onaj roj skakavaca koji se spusti na letinu i iza njih nista ne ostane.
 

Back
Top