Pokvareno meso u METRO-u
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 39

Tema: Pokvareno meso u METRO-u

Buduća legenda Kovač (avatar)
    Učlanjen
    18.06.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    9
    Reputaciona moć
    2532

Podrazumevano Pokvareno meso u METRO-u

Danas kupim 3 kilograma mlevenog mesa u METRO-u u tacnama lepo zapakovano,dosao kuci otvorim ono
    Smrdi cela kuca meso zeleno trag mu se oseti.E lepo iznerviran sad cu da zovem inspekciju nadjem u novinama broj dezurna 24 sata.Okrenem,dobar dan,jer ste vi inspekcija,da mi smo inspekcija,hocu da prijavim kvarno meso u Metrou.Kaze covek ma nismo mi nadlezni mi smo trzisna inspekcija zovite sanitarnu na br............Halo dobar dan,dobar dan,jer ste vi sanitarna?Mi smo sanitarna hteo bih da prijavim budjavo meso u Metrou.Dobro gospodine,ali mi nismo zaduzeni,morate zvati veterinarsku inspekciju,to je po novom zakonu njihova nadleznost,zovite na broj......Na ovom broju niko se nija javljao tri sata.
    Ljudi moji kad sam ja prodavao neku robu na pijaci jurila me je i sanitarna i trzisna i veterinarska i jos par sluzbi inspekcije i svi su bili nadlezni da mi pisu kazne uzimaju mito i uvek su bili dostupni 24 sata dnevno kad me neko prijavi.
    Pa se ja pitam,ko koga ove h e b e?Jer smo mi bedni crvi na margini drustva dezurni za punjenje kase drzave koja ima 10000 puta vise i razloga a i para da uzme od ovih velikih ali nece jer tu smo mi ovce da nas capaju.Kakav je ovo sistem ljudi?

Veoma poznat slavka69 (avatar)
    Učlanjen
    07.02.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    154

Podrazumevano Re: Pokvareno meso u METRO-u

E,pa lepo si trebao da vratis to meso njima u Metro i onome mesaru da bacis u nos.
    Ja bih to uradila!
    Žene ne znaju da poštuju, nego da vole.

Elita
    Učlanjen
    04.12.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

A mene koliko malopre keva smarala da je sutra vozim u metro,jujuju hvala bogu

Aktivan član
    Učlanjen
    18.12.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    53

Post Re: Pokvareno meso u METRO-u

Citat Original postavio ruski rulet Pogledaj poruku
    Danas kupim 3 kilograma mlevenog mesa u METRO-u u tacnama lepo zapakovano,dosao kuci otvorim ono
    Smrdi cela kuca meso zeleno trag mu se oseti.E lepo iznerviran sad cu da zovem inspekciju nadjem u novinama broj dezurna 24 sata.Okrenem,dobar dan,jer ste vi inspekcija,da mi smo inspekcija,hocu da prijavim kvarno meso u Metrou.Kaze covek ma nismo mi nadlezni mi smo trzisna inspekcija zovite sanitarnu na br............Halo dobar dan,dobar dan,jer ste vi sanitarna?Mi smo sanitarna hteo bih da prijavim budjavo meso u Metrou.Dobro gospodine,ali mi nismo zaduzeni,morate zvati veterinarsku inspekciju,to je po novom zakonu njihova nadleznost,zovite na broj......Na ovom broju niko se nija javljao tri sata.
    Ljudi moji kad sam ja prodavao neku robu na pijaci jurila me je i sanitarna i trzisna i veterinarska i jos par sluzbi inspekcije i svi su bili nadlezni da mi pisu kazne uzimaju mito i uvek su bili dostupni 24 sata dnevno kad me neko prijavi.
    Pa se ja pitam,ko koga ove h e b e?Jer smo mi bedni crvi na margini drustva dezurni za punjenje kase drzave koja ima 10000 puta vise i razloga a i para da uzme od ovih velikih ali nece jer tu smo mi ovce da nas capaju.Kakav je ovo sistem ljudi?
    Repka za ovaj prvi deo posta, stvarno si me nasmejao!

Mada drugi deo nije nimalo smesan, prosto jadno i bedno.... Ja bi svakako uradio to sto je sad Slavka69 spomenula, i to direktno u lice i trazio povracaj para, to uradi i ti, obavezno!

Buduća legenda parka (avatar)
    Učlanjen
    01.11.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    307

metro je super što se raznoraznih stvari tiče
    ali meso..
    uopšte nisi usamljen slučaj, masa ljudi je pokupovala i pobacala smrdljivo meso
    a kad nije smrdljivo ono je žilavo i odvratno
    fuj =I

p.s. požurila sam, nisam pročitala post do kraja.
    super si i ti što si zvao da se žališ
    mislim, ne kupuje u metrou kome preliva nego ko mora, i onda ti još uvaljuju za tvoje pare bofl =I
    ŠAMPON!!!

Aktivan član
    Učlanjen
    18.12.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    53

Red face Re: Pokvareno meso u METRO-u

Citat Original postavio ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Pogledaj poruku
    A mene koliko malopre keva smarala da je sutra vozim u metro,jujuju hvala bogu
    Pozovi je da procita ovo

Legenda Мишкони (avatar)
    Učlanjen
    25.12.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    386
    Reputaciona moć
    3660

Ja slično prošao u MAXI-u! Isto kupio pileće belo, datum ispravan, ako nije prepkovan, a kad smo trebali da gas iskoristimo takav smrad u životu nisam osetio, Naravno bacio sam ga odmah a za inspekciju nisam ni hte da čujem. Pa i oni su povezani, zato sad MaXI IZBEGAVAM U ŠIROKOM LUKU!
    Мораш се привићи на мало туге у животу...Нећеш знати шта је права срећа - ако је не будеш имао са чиме упоредити.

Veoma poznat
    Učlanjen
    14.08.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Pa se ja pitam,ko koga ove h e b e?J
    Pa... oni je*u nas, ochigledno... po sistemu... trpaj obichnog choveka, samo trpaj, sve ce stati. Stvarno treba im inspekciju dovesti a poshto nece kao shto si naveo da reaguju smradovi, zovesh lepo neke dnevne novine... nema bre smisla vishe... ja bih pripretio novinarima, trenutno mi samo to pada na pamet...

Citat Original postavio miškoni Pogledaj poruku
    Ja slično prošao u MAXI-u! Isto kupio pileće belo, datum ispravan, ako nije prepkovan, a kad smo trebali da gas iskoristimo takav smrad u životu nisam osetio, Naravno bacio sam ga odmah a za inspekciju nisam ni hte da čujem. Pa i oni su povezani, zato sad MaXI IZBEGAVAM U ŠIROKOM LUKU!
    Da, mojoj kevi se neshto tako desilo u Maksiju... i dovela im je zena inspekciju najopushtenije.

Ističe se louiskrstic (avatar)
    Učlanjen
    13.07.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    81

Hm, neznam šta bih da na ovo kažem.Ovakve stvari nikoga neće usrećiti pa ni one u Metrou.
    Ali, ako mi dozvoliš da se našalim odna ću reći; odi do teme filozofija, tamo jedan M.Milosavljević postavio temu o gradjenju boljeg društva pa možda on ima neku ideju ili rešenje.

Primećen član kreativac (avatar)
    Učlanjen
    08.08.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    48

А што лепо не купујете месо код месара из комшилука?

DellBoy-011 nije na forumu
    Сестро заклињем се биће нас макар 300
    Elita DellBoy-011 (avatar)
    Učlanjen
    20.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    277

Jedom sam prijavio inspekciji maxi, otišli u kontrolu, povukli meso i kaznili ih.
    Ljubazna inspektorka mi je čak dostavila i kopiju zapisnika i kopiju kazne.
    Ko zna na koji si telefon zvao, imaš brojeve telefona na netu, proveriš i dobiješ inspekciju.
    danas nam je divan dan

Buduća legenda Kovač (avatar)
    Učlanjen
    18.06.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    9
    Reputaciona moć
    2532

Citat Original postavio Mikica_KS Pogledaj poruku
    Repka za ovaj prvi deo posta, stvarno si me nasmejao!

Mada drugi deo nije nimalo smesan, prosto jadno i bedno.... Ja bi svakako uradio to sto je sad Slavka69 spomenula, i to direktno u lice i trazio povracaj para, to uradi i ti, obavezno!
    U nastavku price.Kad jadan videh da im nista necu nauditi zvanjem inspekcije jer ocigledno da kod nas od inspekcije leba nema vratim se ja u doticni(METRO) i na ulazu kazem kakva je situacija i jos mislim sad ce oni biti nesto iznenadjeni,dama na ulazu samo nonsarlatno kaze "Sluzba korisnika vam je prva vrata desno".Hajde dobro,mislim mozda ce ovi tamo biti uljudniji,kad tamo tip i riba sede,piju kafu,a iza njih gomila kutija od tehnickih stvari verovatno ostavljenih od proizvoda na koje su musterije imale zamerku.
    I onda standardno kao na svakom salteru."Na sta se zalite?"
    "Na pokvareno meso"
    "Hocete li da vam robu zamenimo za istu?"
    "Ne ne bih istu,ja bih voleo sveze meso"
    "Dobro,dajte mi karticu pa idite kod onog mesara tamo i uzmite meso"
    "A jer mozete vi da mi vratite pare?"
    "Dobro,vraticemo,potpisite ovde..."

Veoma poznat slavka69 (avatar)
    Učlanjen
    07.02.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    154

.....i sta je bilo posle?
    Žene ne znaju da poštuju, nego da vole.

Aktivan član
    Učlanjen
    18.12.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    53

Citat Original postavio kreativac Pogledaj poruku
    А што лепо не купујете месо код месара из комшилука?
    To i radimo Tj. moja keva kupuje u zadnje vreme od jednog komsije, ne moze se reci tako, posto ne zivi blizu, ali ga ona tako zove I uvek je meso preuukuusnoo, govorim o piletini, dosta puta zalim sto ne zivimo u BG i ne kupujemo u Maxi-ju, Metrou, i tako nekim radnjama, al' kad vidim ovo.... Dobro je i ovako

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    5973

Pa i kod mesara evo slanina budjava zelenkaste tacke a stoji normalno u frizideru..rok trajanja je bitan a retko ko obrati paznju da potrosi pre isteka..tako da nema potrebe pljuvati pojedince svuda se to desava..u metrou bez problema vracaju pare za bilo sta sto nije u redu dok kod drugih nije slucaj narocito u maxiju kad zaebu cene ispod proizvoda ne vracaju novac
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Elita
    Učlanjen
    17.06.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Svežina je naša snaga!

Poštovani kupci,

Svakog utorka, srede i četvrtka na specijalnoj akciji su proizvodi iz asortimana odeljenja mesa, voća, povrća i sveže ribe.
    Na ovoj strani možete pronaći nedeljne ponude sa opisom proizvoda.

Dostavom 6 dana u nedelji, visokim kvalitetom proizvoda tokom čitave godine, biranim asortimanom za profesionalne kupce, po veoma povoljnim cenama, svakodnevnom kontrolom proizvoda, uz veliku uštedu profesionalnim kupcima omogućavamo najbolju ponudu svežih proizvoda
    Лепо пише,уторком,средом, четвртком.Ди ћеш данас куме.

Veoma poznat Ériu (avatar)
    Učlanjen
    18.02.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1361

a koji rok trajanja je bio na pakovanju?
    ...sweet little angel you should have run...

Aktivan član
    Učlanjen
    18.12.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    53

U nastavku price.Kad jadan videh da im nista necu nauditi zvanjem inspekcije jer ocigledno da kod nas od inspekcije leba nema vratim se ja u doticni(METRO) i na ulazu kazem kakva je situacija i jos mislim sad ce oni biti nesto iznenadjeni,dama na ulazu samo nonsarlatno kaze "Sluzba korisnika vam je prva vrata desno".Hajde dobro,mislim mozda ce ovi tamo biti uljudniji,kad tamo tip i riba sede,piju kafu,a iza njih gomila kutija od tehnickih stvari verovatno ostavljenih od proizvoda na koje su musterije imale zamerku.
    "Na pokvareno meso"
    Cek, bre, sto ne rece da si se vratio, da se ne brinemo toliko!

I?? Uzeo si meso opet??? Nisi zviznuo prodavacicu??

Aktivan član
    Učlanjen
    18.12.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    53

Citat Original postavio VW1302S Pogledaj poruku
    Лепо пише,уторком,средом, четвртком.Ди ћеш данас куме.
    Daa... To sam i ja primetio... Kud je navro danas....

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    5973

"Na pokvareno meso"
    Pa ok sta nije u redu..jel kapiras da oni vracaju sve bez pitanja a nisu oni klali tu stoku..mozda je nisu ni pakovali..znaci samo posrednik..nema po meni potrebe da oni garantuju kvalitet vec proizvodjac
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Primećen član kreativac (avatar)
    Učlanjen
    08.08.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    48

Ама људи,купите лепо месо код неког месара из комшилука.Он купује свиње од српског сељака док Метрои,Максији и остали Мишковићи увозе из Бразила смрзнуте полутке.Узгред,наше месо је много квалитетније.

Elita jedite_kod_Joa (avatar)
    Učlanjen
    29.07.2006.
    Pol
    muški
    Novi Sad, Vojvodstvo Srpsko - Okupirana Srbija
    Reputaciona moć
    268

Видиш,то је корумпирани европски систем који проживаљава своје последње дане у Србији и то на свим нивоима,а пре свега економском.Последице по многе који зависе од тог система биће стварно тешке.Али,људи то траже и то добијају.

Iskusan
    Učlanjen
    07.09.2008.
    Pol
    muški
    Nisam u Škotskoj, al' znam jednog matorog koji živi tamo
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    0

Al' Krstina "Politika" napreduje iz dana u dan, sunce ti...

Nisam znao da mogu i ovakve teme da se otvaraju na politici

Da znam da otvorim i ja jednu o pokvarenom siru u "Merkatoru" od pre neki dan

Elita
    Učlanjen
    17.06.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio kreativac Pogledaj poruku
    Ама људи,купите лепо месо код неког месара из комшилука.Он купује свиње од српског сељака док Метрои,Максији и остали Мишковићи увозе из Бразила смрзнуте полутке.Узгред,наше месо је много квалитетније.
    Ех,да је неки српски сељак завалијо покварено месо,па још некој националној мањини...
    е,то би била вест....и за Б92 и за РТС и за инспекције и кабинет бар тројице министара....

Primećen član
    Učlanjen
    29.04.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Kakav Metro ,ja kupujem samo iz gepeka prase , od Sire Cigana na buvljaku , u decu i majku mi se svaki put zakune da je sveze

Slične teme

1. au pa mi jedemo pokvareno povrce!
    Autor Lilippop u forumu Politika
    Odgovora: 106
    Poslednja poruka: 19.06.2008., 20:16
  2. pokvareno mleko
    Autor hana_vp u forumu Arhiva
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 07.02.2006., 07:56
  3. Pokvareno
    Autor u forumu Arhiva
    Odgovora: 37