Evo zasto mladji tipovi tesko nadju curu

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Jeste vi primetili da se zene zaljube samo u prvog decka? I tako se sa njim torbaju godinu dve, mozda i duze. On torba, a one razmisljaju Sto bi se torbala dalje sa kojekakvim mulcima kad mogu imati koristi od toga, isto mi je, i ovako i onako ne mogu svrsiti, a od onog koji ima mogu nesto izvuci i mic po mic, i sve se udaju za bogatog.

Onda u sred braka nekako dozive oragazam, pa vec primaknu cetrdesetima i tada pocnu razmisljati, da li bi ipak trebalo prevariti muza i istorbati se zestoko, ona se sredila i sad je red na pici da uziva.
 
Jeste vi primetili da se zene zaljube samo u prvog decka? I tako se sa njim torbaju godinu dve, mozda i duze. On torba, a one razmisljaju Sto bi se torbala dalje sa kojekakvim mulcima kad mogu imati koristi od toga, isto mi je, i ovako i onako ne mogu svrsiti, a od onog koji ima mogu nesto izvuci i mic po mic, i sve se udaju za bogatog.

Onda u sred braka nekako dozive oragazam, pa vec primaknu cetrdesetima i tada pocnu razmisljati, da li bi ipak trebalo prevariti muza i istorbati se zestoko, ona se sredila i sad je red na pici da uziva.

crni sinnke, ti imas neki klobuk na mozgu z:mrgreen: z:p
 
Jeste vi primetili da se zene zaljube samo u prvog decka? I tako se sa njim torbaju godinu dve, mozda i duze. On torba, a one razmisljaju Sto bi se torbala dalje sa kojekakvim mulcima kad mogu imati koristi od toga, isto mi je, i ovako i onako ne mogu svrsiti, a od onog koji ima mogu nesto izvuci i mic po mic, i sve se udaju za bogatog.

Onda u sred braka nekako dozive oragazam, pa vec primaknu cetrdesetima i tada pocnu razmisljati, da li bi ipak trebalo prevariti muza i istorbati se zestoko, ona se sredila i sad je red na pici da uziva.
Takve obicno mene posle nadjuz:)
 
pa bre, ti bogati na mercedesovoj liniji nekoj da se proizvode, ne znam da li bi mogli oni nemci da postignu da podmire sva potrazivanja... ili oni nasi ljudi, sto su otisli tamo davnih godina, u potrazi za boljim 'lebom... tezak je to hleb, kazu svi... mucenicki... kao na selu kad si, pa moras da gledas u nebo, da bi znao sta ce zemlja da ti da... eeeee....
 

Back
Top