Batine ili ne?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Alex030

Početnik
Poruka
19
Da me ne shvatite pogrešno ne bijem svoju ženu nego znam da će ovakav naslov sigurno da privuče lepu pažnju na temu a baš me zanima šta drugi rade ako nije tajna u situacijama kada jedan partner "zajebe stvar" i ne ispoštuje dogovor u bilo kom smislu. Da li prećutite, posvađate se i ništa ne rešite ili šta?

Evo počećemo od mene. Ja sam se pre nekog vremena dogovorio sa ženom da nam treba jedan mali praktičan sistem koji će nas redovno oslobađati stresa u letu neposredno posle kritične situacije. Pošto svi znamo da su ponekad i najmanje gluposti povod za svađu pa i u ekstremnim slučajevima i razvod ja sam došao do zaključka da jelte što se duže problemi u životu odlože to se više nagomilaju, pa tako i u braku, prećutiš danas, prećutiš sutra, smiriš se, desi se neka glupost i pukne ti film pa popljuješ partnera ne samo za danas nego celu nedelju unazad. I onda zašto dozvoliti na prvom mestu da se bilo šta nakupi? Bolje sprečiti i zaboraviti.

I tako onda dođem na ideju da uvedemo par pravila kojih ćemo se oboje pridržavati pa ko koliko sebi može da priušti - samo napred. I tako recimo ona ima pravo mene da išamara, išutira, izvređa itd. kada zajebem stvar, ja imam pravo da joj tražim šta god hoću kada ona nije u pravu i ne uradi to što je trebala itd... Mogu i da je vređam dok ispunjava taj svoj zadatak, naravno uvek gledam da sve ima šaljivu konotaciju da se oboje oraspoložimo.

Da li vi imate neki svoj specifičan sistem rešavanja bračnih problema? Mislim jeste lepo i izaći na vazduh, prošetati, zapaliti neku itd, i sve ja to radim isto samo što od kada imam ovu malu suplementaciju primećujem da se neispoštovani dogovori smanjuju drastično (ručak je uvek na vreme, ja se zadržim tačno koliko kažem itd) jer stvarno nemam želju da budem šamaran svaki dan a ni ona neće svaki dan da mi sprema specijalitete i donosi na poslužavniku uz osmeh na licu pa dok klopam masira noge i priča viceve... z:mrgreen:

Još kad bi burazer znao da se ne zajebavam kada mu kažem da moram kući da me žena ne bi prebila... z:(( z:p
 
a barem imas dar za marketing :lol:

pa nije vam bas mudro to sto se tepate al aj ako vam se svidja samo napred....mislim sad bas da joj dozvoljavas da te izudara je previse...al treba imati neke sisteme izbacivanja negativne energije koji ce biti samo vasi i jos bolje ako uspevate da okrenete na salu...

nisam u barku ali imamo neke razradjene sisteme po kojima pokazujemo da se ljutimo i sl...a posto sam ja po prirodi budala tako jelte mogu samo da opstajem sa slicnom budalom tako da se sve to na kraju pretvara u neku igru zezanje provaljivanje fora i td.... barem ja ovako funkcionisem jer nisam od onih koji ce da se s nekim ispi.ckara na krv i na noz pa da se posle miri i maco kuco...to kod mene nema ni sa prjateljima ni partner....ako me toliko naljuti da se toliko posvadjamo da ispliva neka mrznja il sta vec onda je to cao zdravo....nema onoga posvadjam se pa odem kod drugarice pa serendam i pljujem ga da je najgori olos pa posle tri dana mu opet skacem po kiti :dash:....to je idiotski...kad imas problem lepo sa osobom sa kojoj imas problem ga i resavas....a to kako cete da ga resavate je vec neki vas sistem koji imate...zavisno od parova ...
 
Ma guli ti 50 skleka malo li sam ih gulio u zadnjih 5 godina... :)

A za batine sam se setio zato što mi par puta rekla "uh kako bih te sad izbila da mogu" i ja rekoh ok ako će ti biti lakše samo piči neću prstom da mrdnem...
 
Ma guli ti 50 skleka malo li sam ih gulio u zadnjih 5 godina... :)

A za batine sam se setio zato što mi par puta rekla "uh kako bih te sad izbila da mogu" i ja rekoh ok ako će ti biti lakše samo piči neću prstom da mrdnem...

ijao svaka ti cast kad mozes da iskuliras...:lol: ...kako ne dobijes zelju da je zavalis sunce ti zvezde da prebroji :lol:

al nije vam to bas mudro...sta znam...nek ide na taebo il u teretanu da se bije sa vrecom...kad joj se vec tako izbacuje negativna energija...nemoj ti da glumis vrecu
 
Volim da probleme resim odmah jer najvise mrzim one momente cutanja kad se oseca tenzija a niko nista ne govori.Zato lepo pitam ili kazem u cemu je problem i to je to.Nekad uspemo tako da resimo stvar a nekad on cuti par dana a to mi je najgore.
 
Nabavite vi jedan bokserski džak i dva para rukavica... i kad dođete u tu fazu da biste da se bijete, vi svako na svoju stranu džaka i udri, sa sve sočnim rečnikom... kad dođete do premora, vi na zajedničko tuširanje, pa gde vas to odvede. :lol:
 
Nabavite vi jedan bokserski džak i dva para rukavica... i kad dođete u tu fazu da biste da se bijete, vi svako na svoju stranu džaka i udri, sa sve sočnim rečnikom... kad dođete do premora, vi na zajedničko tuširanje, pa gde vas to odvede. :lol:

ja bi da preskocimo uvertiru pa da se odma plakinjemo :zper:

nego ovo i ja mislim...gomilu puta su me neke osobe ili situacije dovodile do ludila da se bas pitam posto je ta vreca ...al de da je okacim...to je najzdravije ...lepo se iskalis na nju i miran si...a ne da akumuliras u sebi il da nastrada okolina
 
@DeeLite

Nisi skontao/la zato što je moje pitanje bilo da li imate neku svoju metodu kojom rešavate probleme u braku ili samo ćutite i trpite. Eto jaka stvar...
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ništa bernard, ja odo na kratko da završim neke stvari i nadam se dok se vratim da ćeš da skupiš jajca i kažeš mi ko si i gde živiš jer nema smisla ovako da mi se kurčiš na internetu a posle nećeš da se vidiš sa mnom. Bolje da si držao jezik za zubima baš nešto nisam raspoložen danas.

Da bijes zenu jer si ovde nagomolao negativnu energiju? Jadna z:(
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top