Poštenim kriminalcima oduzeta još poštenijim radom, krvlju i znojem zarađena kola

KOLEGA IVAN

Poznat
Poruka
8.216
Al tuđom krvlju i znojem.

ISPRED SPECIJALNOG SUDA POKAZANI ZAPLENJENI AUTOMOBILA KRIMINALACA
Najskuplji džip Suvada Musića

V. Z. Cvijić | 18. 01. 2010. - 00:02h | Foto: Z. Šafar | Komentara: 22
Ispred zgrade Specijalnog suda i tužilaštva juče je pokazano 20 privremeno zaplenjenih skupocenih automobila čija je vrednost prema rečima ministarke pravde Snežane Malović, kao 5.000 dečjih dodataka ili 4.000 penzija.



Zaplenjeni automobili: U prvom planu džip Suvada Musića

Najskuplji automobil je džip „porše“ sa dodatnom opremom zaplenjen od Suvada Musića, okrivljenog za organizovanu prodaju droge, vredan oko 100.000 evra. Prema rečima ministarke Malović, zaplenjena vozila su samo manji deo imovine narko-grupa, a veće zaplene tek predstoje.
- Mi nemamo nameru da ubiramo jeftine političke poene na ovaj način već da obezbedimo sigurnost građana i svojoj deci. Nas ne zanimaju hapšenja da bi smo slikali sudije i fudbalere koje se hapse. Dok je jedan radnik u rudniku radi ceo svoj život, jedan narko-diler je celu njegovu životnu platu zaradio za jedno veče. Mislim da postoji društveni, ali i politički konsenzus da im kažemo dosta je bilo - rekla je ministarka Malović.
Specijalni tužilac Miljko Radisavljević saopštio je da je za deset meseci efektivne primene Zakona o oduzimanju imovine tužilaštvo pokrenulo 21 finansijsku istragu sa kojom je obuhvaćeno 210 osoba, čija je imovina vredna više desetina miliona evra. On je podsetio da je za sada trajno oduzet plac u Šilerovoj u od udovica vođa zemunskog klana.
- Pored toga podneli smo zahteve za privremeno oduzimanje jednog poslovno-stambenog objekta, sedam porodičnih kuća, tri pomoćne zgrade, sedamnaest stanova ukupne površine od oko 1.100 metara kvadratnih, 20 motornih vozila i gotovog novac u iznosu od 544.430 evra - rekao je tužilac Radisavljević.

www.blic.rs/Vesti/Hronika/172715/Najskuplji-dzip-Suvada--Musica-

E ovo sam čekao ! Dok poštenim i siromašnim radnicima trebaju ne 2 nego 5 života da zarade ovakva kola, ovi "frajeri" ih steknu preko noći i luksuziraju se u besnim kolima i džipovima prodajući drogu i trujući nečiju decu ! BAGRA !!!

TOOOOOOOOOOOOOOOO, NARODNA MILICIJO I NARODNI SUDE ! UDRI, 'APSI, SATRI BAGRU U KORENU ! ODUZIMAJ IM BESNA KOLA, DŽIPOVE I VILE !!! TOOOOOOOOOOO MILICIJO MOJA !
 
Zaboravio sam sliku:

5312_1025-oduzeta-vozila-porse-foto-z-safar_f.jpg
 
E ovo sam čekao ! Dok poštenim i siromašnim radnicima trebaju ne 2 nego 5 života da zarade ovakva kola, ovi "frajeri" ih steknu preko noći i luksuziraju se u besnim kolima i džipovima prodajući drogu i trujući nečiju decu ! BAGRA !!!

TOOOOOOOOOOOOOOOO, NARODNA MILICIJO I NARODNI SUDE ! UDRI, 'APSI, SATRI BAGRU U KORENU ! ODUZIMAJ IM BESNA KOLA, DŽIPOVE I VILE !!! TOOOOOOOOOOO MILICIJO MOJA !

KOPLEGA IVANE, A STA JE SA DOBRIMA KOJA SU GRADJANIMA SRBIJE OTETA 1945?

KO BRINE O TOME?

STO TU MILICIJA NE INTERVENISE?
 
sve je to farsa za narod

glavni kriminalci u zemlji su ovi sto su na vlasti.

a kola i stanove oduzimaju samo od ovih sto su im konkurencija u biznisu

Upravo tako.

Najupecatljiviji detalj tu mi je bila izjava one smesne ministarke kad je rekla da su eto oni konfiskovali imovinu koju su ti kriminalci uzeli od naroda.
Pa diler droge nista nije uzeo od naroda vec je valjao nesto sto je zabranjeno.Pa ko hoce neka kupi. Nije otimao.

Od naroda zna se ko je uzimao.Ministirkini drugari politicari i njihovi prijatelji tajkuni tj "biznismeni"
 
Pa fala Bogu da bi tako rekao, 'el ti vidiš koja je zimoća napolju, pao sneg, pingvini piju antifriz po gradu i opet padaju u neOsveS' a tebi je do sunčanja. Nisi mi ti baš pod libelu noćas. :zskace:

Izgleda da ne vidi. Taj Hungan bi ocigledno istrcao u kupacim gacama napolje sa slaufom pod ruku i pravac Ada da pliva i da se sunca.
 
Upravo tako.

Najupecatljiviji detalj tu mi je bila izjava one smesne ministarke kad je rekla da su eto oni konfiskovali imovinu koju su ti kriminalci uzeli od naroda.
Pa diler droge nista nije uzeo od naroda vec je valjao nesto sto je zabranjeno.Pa ko hoce neka kupi. Nije otimao.

Od naroda zna se ko je uzimao.Ministirkini drugari politicari i njihovi prijatelji tajkuni tj "biznismeni"

Ministarki smeta sto na drogu nije placen PDV. Drogu prasta, ali da budzet iz koga se izdrzava ostane uskracen - to je neoprostivo.
 
Upravo tako.

Najupecatljiviji detalj tu mi je bila izjava one smesne ministarke kad je rekla da su eto oni konfiskovali imovinu koju su ti kriminalci uzeli od naroda.
Pa diler droge nista nije uzeo od naroda vec je valjao nesto sto je zabranjeno.Pa ko hoce neka kupi. Nije otimao.

Od naroda zna se ko je uzimao.Ministirkini drugari politicari i njihovi prijatelji tajkuni tj "biznismeni"

hehe ponasaju se kao komunisti, dakle neverica totalnaz:mrgreen:
 

Back
Top