Ubijen sarplaninac!

Maja195

Zainteresovan član
Poruka
155
"Desetog januara ove godine, pas šarplaninac vlasnika Milana Milenkovića iz sela Busur, u opštini Petrovac na Mlavi (Braničevski okrug), slučajno je uveče izašao iz dvorišta. Iako je služio kao čuvar dvorišta i tora ovaca, pas je bio blage naravi i nije napadao ljude. Tog dana oko 20 časova uveče, vlasnik je čuo dva pucnja iz lovačke puške blizu njegove kuće. Ujutru sledećeg dana, vlasnik nije našao svog psa i zatekao je njegovo beživotno telo manje od 100 metara od njegove kuće, sa prostrelnim ranama iz lovačkog naoružanja u predelu grudnog koša."


Dokle vise :sad2:
 

Prilozi

  • safe_image.php.jpeg
    safe_image.php.jpeg
    3,6 KB · Pregleda: 100
"Desetog januara ove godine, pas šarplaninac vlasnika Milana Milenkovića iz sela Busur, u opštini Petrovac na Mlavi (Braničevski okrug), slučajno je uveče izašao iz dvorišta. Iako je služio kao čuvar dvorišta i tora ovaca, pas je bio blage naravi i nije napadao ljude. Tog dana oko 20 časova uveče, vlasnik je čuo dva pucnja iz lovačke puške blizu njegove kuće. Ujutru sledećeg dana, vlasnik nije našao svog psa i zatekao je njegovo beživotno telo manje od 100 metara od njegove kuće, sa prostrelnim ranama iz lovačkog naoružanja u predelu grudnog koša."


Dokle vise :sad2:

Izvini sta sad mi da radimo? z:hm:
 
Lovci su više zla naneli psima od šintera (a da ne spominjem mučene životinje koje love), ubojanje pasa ih je čisto hobi, opale, tamo-vamo koji metak, iz obesti.... Kada bi bar jedan odležao zbog bahatosti....i drugi bi se malo doveli u red.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ajde da ima pušku a ne ide u lov ali šta će mu i municija?! Ili je lovac ili neki mafijaš. Ili oboje. Ja recimo od "vatrenog oružja" imam u radnji jednu petardu koju je mimi's dad dobio od nekoga. Pa i to mi ne pada na pamet da bacam.
 

Back
Top