Film Vrisak 4 u 2010

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Haiter

Zainteresovan član
Poruka
121
"Vrisak 4" može da počne

Cela glumačka postava koja je u horor serijalu tumačila glavne uloge vraća se u četvrtom nastavku. Posle Nev Kembel, reprizu uloge najavili su i Kortni Koks (45) i Dejvid Arket (38), koji su tumačili uloge novinarke i nespretnog policajca. Njih dvoje su se inače upoznali na snimanju prvog "Vriska" 1996, i venčali tri godine kasnije. Scenario za četvrti "Vrisak" napisao je Kevin Vilijams, koji je najavio da studio "Vajnstin" planira novu trilogiju. Ves Krejven je ranije izjavio da će režirati četvrti "Vrisak", ukoliko scenario bude bio dovoljno zanimljiv.

Zajeban film.Kombinacija horora sa malo komedije.Po meni je najbolji Vrisak 1(1996) dok su sa 2 i 3 delom po meni malo sjebali radnju.Izgleda da je ovo nova trilogija Vrisak 4,5,6

zwn7g2.jpg
2z3vz2d.jpg


HELLO SIDNEY.WHAT'S YOUR FAVORITE SCARY MOVIE?
 
Poslednja izmena:
Prvi i drugi deo su mi OK zanrovski filmovi, koji se igraju sa tinejdz horor standardima i formulama istovremeno uspostavljajuci sopstvene standarde koji ce postati referentni za kasnije tinejdzerske horore (iako nijedan nece dostici Vrisak). Treci deo ambiciozan, ali prenategnur.

U prvom i drugom delu ima nekoliko zaista kultnih horor-scena. U prvom delu npr. scena sa Dru Barimur, a u drugom pocetna scena u bioskopu. Vodeca glumacka trojka je sasvim ok, a Lori Metkalf u drugom delu Vriska je maestralna.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top