Ko se mrzi taj se voli !

Matko1

Početnik
Banovan
Poruka
35
Gledam naslove tema na politici, i vidim poštivane kolege forumaši, da gro vas potajno više volite Hrvatsko pučanstvo, ko ni ijedno drugo.Toliko pažnje, toliko brige o Hrvatima ja nisam vidijo ni u našoj ljepoj.Ne znam šta vas fascinira kod Hrvata, ali očito nešto postoji, šta je to, ljubomora ili nešto drugo, sami mi se možete povjeriti.Fakat.
 
Poslednja izmena:
Gledam naslove tema na politici, i vidim poštivane kolege forumaši, da gro vas potajno više volite Hrvatsko pučanstvo, ko ni ijedno drugo.Toliko pažnje, toliko brige o Hrvatima ja nisam vidijo ni u našoj ljepoj.Ne znam šta vas fascinira kod Hrvata, ali očito nešto postoji, šta je to, ljubomora ili nešto drugo, sami mi se možete povjeriti. Fakat.


Tako je filodox....:zimag::zimag:
 
Gledam naslove tema na politici, i vidim poštivane kolege forumaši, da gro vas potajno više volite Hrvatsko pučanstvo, ko ni ijedno drugo.Toliko pažnje, toliko brige o Hrvatima ja nisam vidijo ni u našoj ljepoj.Ne znam šta vas fascinira kod Hrvata, ali očito nešto postoji, šta je to, ljubomora ili nešto drugo, sami mi se možete povjeriti,

Mene fasciniraju Hrvatice,prosto su vatrene a i vole nas Srbe
 
Gledam naslove tema na politici, i vidim poštivane kolege forumaši, da gro vas potajno više volite Hrvatsko pučanstvo, ko ni ijedno drugo.Toliko pažnje, toliko brige o Hrvatima ja nisam vidijo ni u našoj ljepoj.Ne znam šta vas fascinira kod Hrvata, ali očito nešto postoji, šta je to, ljubomora ili nešto drugo, sami mi se možete povjeriti,

Volimo sto ste najhrabriji narod na svetu, ne zato sto se nicega ne bojite, nego sto se nicega ne stidite.
 
Gledam naslove tema na politici, i vidim poštivane kolege forumaši, da gro vas potajno više volite Hrvatsko pučanstvo, ko ni ijedno drugo.Toliko pažnje, toliko brige o Hrvatima ja nisam vidijo ni u našoj ljepoj.Ne znam šta vas fascinira kod Hrvata, ali očito nešto postoji, šta je to, ljubomora ili nešto drugo, sami mi se možete povjeriti.Fakat.

У поверењу....
Ми се свима дајемо ебати, да би доказали да смо невини!
:zskace: :zskace: :zskace:
 
Shto se teme tiche, daleko je od toga da su Srbi opsednuti Hrvatima. Kod nas na TV-u i nema mnogo emisija posvecenih vama. To shto se na ovom forumu dogadja, nekad zna da se otme kontroli,ali to nije pravo stanje stvari. U sushtini Srbima se hebe za Hrvate kao shto je i obrnuto.
 
Gledam naslove tema na politici, i vidim poštivane kolege forumaši, da gro vas potajno više volite Hrvatsko pučanstvo, ko ni ijedno drugo.Toliko pažnje, toliko brige o Hrvatima ja nisam vidijo ni u našoj ljepoj.Ne znam šta vas fascinira kod Hrvata, ali očito nešto postoji, šta je to, ljubomora ili nešto drugo, sami mi se možete povjeriti.Fakat.

Bila je nekada ona pesmica:

"Ko se bije taj se voli,
takva ljubav ne postoji".

Prilicno je istinita.
 
Pa ja sam to chuo od drugih,ali na zalost do sad nisam bio ni sa jednom....Mada ih je pun Beograd. Moracu malo da poradim na tome!:zskace:

Kolega nije da se hvalim al ja sam bio sa dve,ukratko,vole Srbe jer su jedni od retkih koji još liče na muškarce za razliku od gej-roze-bodi majčica-duga kosica frajera koji su itekako rasprostranjeni po lijepoj njihovoj,sve su nekako pčkasti ako me razumeš...

Parade pedera su redovna pojava kod njih,zato smo mi Srbi uz braću Ruse poslednja brana normalnih.
 
Gledam naslove tema na politici, i vidim poštivane kolege forumaši, da gro vas potajno više volite Hrvatsko pučanstvo, ko ni ijedno drugo.Toliko pažnje, toliko brige o Hrvatima ja nisam vidijo ni u našoj ljepoj.Ne znam šta vas fascinira kod Hrvata, ali očito nešto postoji, šta je to, ljubomora ili nešto drugo, sami mi se možete povjeriti.Fakat.

Ti i tvoje pucanstvo bi mogli da....

To.. z:mrgreen:
 
Kolega nije da se hvalim al ja sam bio sa dve,ukratko,vole Srbe jer su jedni od retkih koji još liče na muškarce za razliku od gej-roze-bodi majčica-duga kosica frajera koji su itekako rasprostranjeni po lijepoj njihovoj,sve su nekako pčkasti ako me razumeš...

Parade pedera su redovna pojava kod njih,zato smo mi Srbi uz braću Ruse poslednja brana normalnih.

pa mi domoljubci volimo vas normalne srbe, šta će nam ovi bedaci, ništaci i primitivci...
 

Back
Top