Ljubav je .......

Poruka
20.421
Gledam P.S. I love you pa mi sinu ....
Secate se slicica iz zvaka ....
Decak i devojcica ....iznad njih ...ljubav je ...ispod njih ...uvek neka slatka recenica ...ponekad banalna , ponekad dubokoumna ...al uvek istinita....

E pa izvolte ....jedan post jedna recenica ...

A sve počinju sa :

LJUBAV JE ......




U skladu sa tim kako sam veceras smislila ovu temu evo mog odgovora...al u sledecem postu :)
 
svetljubav.jpg
 
Sto je ljubav?
(Sto kazu djeca stara 4 do 8 godina)

Ljubav je...
Kada te netko povrijedi, cak i kada te netko povrijedi jako, ne places zato sto znas da ce to povrijediti osobu koja je povrijedila tebe!
Mathew, 6 godina

Kada je moja baka imala artritis i nije si mogla lakirati nokte, moj djed joj ih je lakirao iako je i on imao artritis.
REBECCA, 8 godina

Kada djevojka stavi parfem, a decko stavi losion poslije brijanja i oni odu van zajedno i mirisu jedno drugo...
KARL, 5 godina

Kada znas da te starija sestra voli zato sto ti daje svu svoju odjecu i onda ode sebi kupiti novu!
LAUREN, 4 godine

Kada su starija gospoda i stariji gospodin jos uvijek dobri prijatelji iako se znaju dugo vremena.
TOMMY, 6 godina

Kada te netko voli, nacin na koji izgovara tvoje ime je drugaciji!
BILLY, 4 godine

Kada izadjes van i ponudis svoj cips nekome bez da cekas da on tebi ponudi svoj!
CHRISSY, 6 godina

Ako zelis nauciti bolje voljeti, pocni s prijateljem koji ti se ne svidja!
NIKKA - 6 godina

Kada nekom kazes nesto lose o sebi i bojis se da te ta osoba ne ce voljeti zbog toga sto si rekao, a onda te ta osoba iznenadi tako da te zavoli jos i vise!
SAMANTHA, 7 godina

Postoje 2 vrste ljubavi: nasa ljubav i Bozja ljubav. Bozja ljubav objedinjuje obje!
JENNY, 4 godine

Kada mama vidi tatu znojnog i prljavog, ali mu ipak kaze da je svejedno zgodniji od ROBERTA REDFORDA!
CHRIS, 8 godina

Kada decku kazes da ima lijepu majicu iako istu majicu nosi svaki dan!
NOELLE, 7 godina

Nemojte govoriti VOLIM TE osim kada to osjecate. A kada to osjecate, recite to cesce. Ljudi zaboravljaju reci VOLIM TE!
JESSICA, 8 godina

Grliti, ljubiti, reci NE!
PATTY, 8 godina

Kada ti tvoj pas lize lice iako si ga ostavio samoga cijeli dan!
MARY ANN, 4 godine

Kada volite nekoga, oci vam trepcu i u njima vam sjaje male zvjezdice!
KAREN, 7 godina

BOG je mogao reci carobne rijeci da se oslobodi cavala na krizu, ali nije. To je ljubav!
MAX, 5 godina
 

Back
Top