Најсексипилнија комбинација да оборим дечка с ногу

Ovako...
Ako hoces veceras da izadjes obuci kratku bubdu, obuci majicu sa nesto providne cipke, kozne uske pantalone kao helanke i naravno cizme preko koljena.
Mozes umjesto tih "koznih" pantalona koje lice na helanke obuci neki minic a ispod najlon carape pa preko njih mrezaste pa opet cizme preko koljena ;)
Охохо! Јако занимљиво!
Нећу вечерас излазити него питам за иначе... ;)
 
Охохо! Јако занимљиво!
Нећу вечерас излазити него питам за иначе... ;)

Kada budes imala namjeru da izlazis samo se obrati i ja cu ti nepogresivo reci sto da obuces. Naravno trebala bi reci sto imas od garderobe.
Ovo sam samo onako...napamet ti predlozio sto je trenutno aktuelno. :kpozdrav:
 
Pa, to me je i zanimalo ;)
A jel ti onako amaterski deliš savete ili se baš baviš modom?

Znas kako...
nisam profesionalac i nisam nicim vezan za modu i trendove ali imam takvu vrstu priliva informacija iz svijeta mode da bi pozavidjeli i vrhunski profesionalci na prostorima ex YU.
Ne da pricam bajke o sebi vec je to tako.
Mnoge djevojke i zene sa foruma, naravno forumasice sa malo vise staza na forumu od tebe, znaju da im bar nekoliko mjeseci unapred kazem sto ce da bude aktuelno.
 
Znas kako...
nisam profesionalac i nisam nicim vezan za modu i trendove ali imam takvu vrstu priliva informacija iz svijeta mode da bi pozavidjeli i vrhunski profesionalci na prostorima ex YU.
Ne da pricam bajke o sebi vec je to tako.
Mnoge djevojke i zene sa foruma, naravno forumasice sa malo vise staza na forumu od tebe, znaju da im bar nekoliko mjeseci unapred kazem sto ce da bude aktuelno.
Приметила сам, па зато и питам z:poz:
 
Приметила сам, па зато и питам z:poz:
Dobro si uocila z:kiss:
Ovaj cizmice je pravi sado-mazo lik :lol:
Hm.. pa nije bas adekvatan izraz.

Ako si gledala Velikog Brata onaj Karlo je lijepo objasnio svojoj djevojci, onoj maloj makedonki upotrebivsi pravilan izraz. :zimag:
 
Nisam gledala ali Karla znam... ako si kao Karlo... :heart:
Imamo slican nacin razmisljanja pa i zivotnu filozofiju.
CizmicO ne budi takav :lol: znam sta znaci, ali kad kazes koza, jednostavno me asocira :lol:

Ma jasno je... leather ili koza i tebe i mene asocira na sve to.
A na sto te asocira ova Jelena Karleusa u spotu sa ballet boots? :lol: :)
 
Ne znam koji je spot u pitanju :rumenko:
Meni jednostavno ti izgledas kao takav lik, nevezano za ovaj post :lol:
Izvini ako grijesim ;)

Ma nebitno. Ne znam ni ja o kom je spotu rijec a znam da postoje i fotografije.
Dobro... kao kakav lik ti izgledam? Kao gospodar? Ili kao podcinjeni?
Mozda neko ko voli B&D ili pak D&S a mozda i ono sto si rekla SM? :lol:
 
do svega je pa i do toga...nisam staromodan,al treba imati negdje granica ipak...ova zapadna kultura po tom pitanju me gadi...uf

Samo da znas da su ruskinje i ukrainke mnogo, mnogo, mnogo... bar 100 godina ispred zapada po tom pitanju.
Na zapadu ima toga ali ne u tolikoj mjeri...samo radi tvoje informacije.
 

Back
Top