Ženska ravnopravnost u drušvu Da, jednakost Ne...

Neznanko

Iskusan
Poruka
5.497
Hm, ma ima raznih formi pisanja, generalizacija, opštizacija, konkretizacija, pojednostavljenizacija...ove dve poslenje kvalifikacije su mi najbliže i njih najviše rabim.

Rekao bih, da se ceo život bavim nečim što se definiše kao : konstatacija !

U našem društvu ženski pol je u velikoj ekspanziji, kako u političkoj, tako i u poslovno-ekonomskoj sferi, gde sve one traže da budu ravnopravno rasporedjene u raznim drušvenim delatnostima.

Zar nemamo u zdravstvu i prosveti 70% žena, u medijima takodje, u politici sve više, u upravljačkim timovima ih je nikada više, jok, njima ni to nije dovoljno.

Da se razumemo, pad kriterija, morala, skrupula u celom našem društvu je stravično, to znaju i deca od 5 godina, a malo manje su toga svezni oni koji imaju od 35-55 godina.

Ženski rod recimo po urbanim gradovima, a pogotovu u Beogradu, toliko preteruje u takmičenju u ravnopravnosti sa muškim polom, da je već postao Jači, a ne slabiji pol .

Evo kako i zašto i odakle to: U Beogradu bar, dva puta više devojaka puši, pije alkohol i čini razne bahanalije, no prosečan muškarac od 15-30 godina. Svi znate da je to tačno i da tako stoje stvari.

U takmičenju u pravima sa muškarcima, mnoge žene i devojke su toliko otišle daleko, da je pitanje dana kada će tražiti da imaju dvopolne organe. Štaviše, to će verovatno platiti i finansirati neki jednopolni muškarac
 
Sta kazes?

One nisu ubijene.

Индира сигурно је убијена а за Леди Ди нисам сигуран док ове друге мислим да убијају.За убиството на поранешниот индиски премиер Индира Ганди на двајца милитантни Сики им се платени 300 канадски долари (околу 190 евра), изјави финансиерот на атентатот чие име не е објавено, бидејќи е заштитен сведок на судењето на двајцата терористи во канадскиот град Ванкувер.
 
Poslednja izmena:

eeee, MATčina drugarice, to nema veze sa srpskim, no sa prstnim momentom...greškom pri štampanju...to se vidi iz aviona, dobro je da ljudi vide tvoj poraz i predaju pred mojim konstatacijama.

prslina je najbolji odgovor na tvoju repliku .

Koji ljudi? z:D
Dobro je što biješ bitke na forumu ... valjda ko ne ume u životu ima potrebu da ovde izigrava veličinu :D Uživaj, evo ja ću malo da ti pothranim ego kad nema ko drugi :zskace:
 
Koji ljudi? z:D
Dobro je što biješ bitke na forumu ... valjda ko ne ume u životu ima potrebu da ovde izigrava veličinu :D Uživaj, evo ja ću malo da ti pothranim ego kad nema ko drugi :zskace:

Ja ne izigravam, ja sam veličina sam po sebi, u životu ne umem ni jaje da snesem, ali ovde pravim JAJA od NOJA reklo bi se.
Ne sekiraj se za moj Ego, Sujetu, tu sam izlečen i najzdraviji čovek u Srbiji ubedljivo po tim dijagnozama.
 
Nema jačeg i slabijeg pola, samo jačih i slabijih ličnosti ;)

Слажем се драга колегинице,

колега се осетио угрожен (оправдано, обзиром да је коначно схватио "Ко коси, а ко воду носи" ....),
па се раскукако ....

Ако му је то толики проблем,
има специјализованих ординација
која ће га очас посла (и уз скромну надокнаду)
хируршким путем,
макар споља,
претворити у оне због којих се толико расплакао ...

На жалост, психа се не може тако лако и јефтино променити ...

z:girl:
 

Back
Top