Братство и јединство криминалаца!

Komunistkinja

Buduća legenda
Poruka
48.824
Ивица Дачић је недавно изјавио:


Што је потпуна истина ,на жалост!

Оно што је још горе од овог јесте чињеница ,да ће приликом уласка Србије у ЕУ ,ово "Братство и Јединство" да буде снажније и боље организовано!

Од Косова,преко Србије,Босне,Републике Српске,Хрватске до Словеније створен је ланац мафије и криминала.И то по угледу на прослављену Црвену Мафију ,која је храла Русијом.

У бити важан је профит ,не мржња међу народима,не неправда ,нити хиљаде умрлих

И оно што је још важније, велики број оваквих криминалаца ,или пацова, радило је на уништењу Југославије ,као и СССР!

Сви криве Стаљина за убиство милиона ,што наравно није истина, али после његове смрти.Један нови свет лопова и криминалаца је ступио на сцену и срушио СССР.
Уз помоћ западних ментора!Као што су криминалци и убице срушили Југославију,мислим ову последњу!

Уласком Србије у ЕУ постоји велика могућност да српски народ живи у паклу организованог криминала као што се то тренутно дешава у земљама источне Европе!
Трговина људима ,децом,дрогом ,новцем..сада је на неком пристојном минимуну
али уласком у ЕУ ,она ће да процвета!

Није за чудо да баш криминалци заговарају улазак у ЕУ!
 
Ивица Дачић је недавно изјавио:


Што је потпуна истина ,на жалост!

Оно што је још горе од овог јесте чињеница ,да ће приликом уласка Србије у ЕУ ,ово "Братство и Јединство" да буде снажније и боље организовано!

Од Косова,преко Србије,Босне,Републике Српске,Хрватске до Словеније створен је ланац мафије и криминала.И то по угледу на прослављену Црвену Мафију ,која је храла Русијом.

У бити важан је профит ,не мржња међу народима,не неправда ,нити хиљаде умрлих

И оно што је још важније, велики број оваквих криминалаца ,или пацова, радило је на уништењу Југославије ,као и СССР!

Сви криве Стаљина за убиство милиона ,што наравно није истина, али после његове смрти.Један нови свет лопова и криминалаца је ступио на сцену и срушио СССР.
Уз помоћ западних ментора!Као што су криминалци и убице срушили Југославију,мислим ову последњу!

Уласком Србије у ЕУ постоји велика могућност да српски народ живи у паклу организованог криминала као што се то тренутно дешава у земљама источне Европе!
Трговина људима ,децом,дрогом ,новцем..сада је на неком пристојном минимуну
али уласком у ЕУ ,она ће да процвета!

Није за чудо да баш криминалци заговарају улазак у ЕУ!

Mafija i kriminalci ne znaju za granice....nista cudno.
 
Што се тиче трговине људима на Балкану ,Србија је на топ листи!

U 2008. godini od 48 slučajeva žrtve u 41 slučaju bile iz Srbije, a među njima je bilo 39 žena.

За сада су то жене али уласком у ЕУ то ће постати и деца!

Али Европа нема алтернативу,зар не?
 
Што се тиче трговине људима на Балкану ,Србија је на топ листи!

U 2008. godini od 48 slučajeva žrtve u 41 slučaju bile iz Srbije, a među njima je bilo 39 žena.

За сада су то жене али уласком у ЕУ то ће постати и деца!

Али Европа нема алтернативу,зар не?

Ulaskom u EU biće zabranjeno ispoljavanje i veličanje totalitarizma, kao što ti radiš.

A ukidanjem granica policije će bolje sarađivati i biti efikasnije, a to je ono čega se ti plašiš!
 
Ulaskom u EU biće zabranjeno ispoljavanje i veličanje totalitarizma, kao što ti radiš.

A ukidanjem granica policije će bolje sarađivati i biti efikasnije, a to je ono čega se ti plašiš!

Ма како да не друже ,па погледајмо земље које су приступиле ЕУ.Земље у којима цвета трговина људима и децом ,дечијом проституцијом!

Ево неких примера!

Omiljene pedofilske destinacije nisu više u Aziji, već su to postale zemlje istočne Evrope, gde turisti seks sa decom plaćaju između pet i 25 evra

Centri sve popularnije „grane" seks-turizma, takozvanog pedofilskog turizma, premestili su se iz Azije u istočnu Evropu, a naročito je na udaru Češka, upozoravaju organizacije za zaštitu prava dece. Prema njihovim podacima, najčešći korisnici seksualnih usluga maloletnika su građani Amerike i zapadne Evrope, koji za seks sa detetom plaćaju od pet do 25 evra.

Питам се колико ће коштати деца Србије ,након уласка у ЕУ?
 
Ма како да не друже ,па погледајмо земље које су приступиле ЕУ.Земље у којима цвета трговина људима и децом ,дечијом проституцијом!

Ево неких примера!

Omiljene pedofilske destinacije nisu više u Aziji, već su to postale zemlje istočne Evrope, gde turisti seks sa decom plaćaju između pet i 25 evra

Centri sve popularnije „grane" seks-turizma, takozvanog pedofilskog turizma, premestili su se iz Azije u istočnu Evropu, a naročito je na udaru Češka, upozoravaju organizacije za zaštitu prava dece. Prema njihovim podacima, najčešći korisnici seksualnih usluga maloletnika su građani Amerike i zapadne Evrope, koji za seks sa detetom plaćaju od pet do 25 evra.

Питам се колико ће коштати деца Србије ,након уласка у ЕУ?

Ma sve ti verujem na reč... Ja inače nikad nisam ni video, ni čuo da je neko otišao u Češku ili Poljsku, pa moram da se informišem od tebe...:roll:

Češka je dvadeset godina ispred nas po svim kriterijumima pravne države...
 
Ја само говорим да је Србија на топ листи број један,поводом трговине људима!

И још увек нема великих шанси да трговина процвета јер Србија није чланица ЕУ!

Али као што рекох ,остале Источно Европске земље имају веома интересантне догодовштине да кажу о паклу ЕУ!
 
Ma sve ti verujem na reč... Ja inače nikad nisam ni video, ni čuo da je neko otišao u Češku ili Poljsku, pa moram da se informišem od tebe...:roll:

Češka je dvadeset godina ispred nas po svim kriterijumima pravne države...

То је статистика друже,статистика!

Земља која пре уласка у ЕУ ,за време комунизма, није знала за криминала,данас је његово легло!И то најгоре врсте криминала ,трговине децом и дечијом проституцијом!
 
Да не спомињемо Бугарску,Румунију,Словачку и све остале земље које се уласком у ЕУ ,ушле у сопствени пакао!


Најбољи пример је пример мале Светлане из Бугарске!

Kakvim se ti komunističkim lažima služiš pa to je žalosno....


Jeste ono ih Bugari na sva usta kliču Todoru Živkovu... :hahaha:

Ovo je spot koji je tek ulaskom u EU dobio na snazi, jer se sad sa interpolom i EU plicijom, mnogo brže i lakše rešavaju takvi slučajevi. A trgovina decom je vezana za siromaštvo, pa je samim tim bila mnogo prisutnija za vreme komunizma i Bugarskoj i u Ruminiji, samo što o tome nijeimalo gde da se priča... Ja sam tamo bio i to znam pouzdano...

Ovo što ti radiš je klasično spamovanje foruma!

Koristiš izjavu ministra policije, koja nema nikakve veze sa temom, a pri tome brutalno lažeš na temi!
 
То је статистика друже,статистика!

Земља која пре уласка у ЕУ ,за време комунизма, није знала за криминала,данас је његово легло!И то најгоре врсте криминала ,трговине децом и дечијом проституцијом!

To su nebuloze... Nisi bila u Češkoj ni za vreme komunizma, a nisi bila ni od kad je u EU...

Lažeš i spamuješ forum...
 
Kakvim se ti komunističkim lažima služiš pa to je žalosno....


Jeste ono ih Bugari na sva usta kliču Todoru Živkovu... :hahaha:

Ovo je spot koji je tek ulaskom u EU dobio na snazi, jer se sad sa interpolom i EU plicijom, mnogo brže i lakše rešavaju takvi slučajevi. A trgovina decom je vezana za siromaštvo, pa je samim tim bila mnogo prisutnija za vreme komunizma i Bugarskoj i u Ruminiji, samo što o tome nijeimalo gde da se priča... Ja sam tamo bio i to znam pouzdano...

Ovo što ti radiš je klasično spamovanje foruma!

Koristiš izjavu ministra policije, koja nema nikakve veze sa temom, a pri tome brutalno lažeš na temi!

Ово није спот него филм заснован на истинитом догађају мале Светлане која је постале жртва трговине људима.Након уласка Бугарске у ЕУ!
И није једина ,него на жалост једна од хиљаду!
 
To su nebuloze... Nisi bila u Češkoj ni za vreme komunizma, a nisi bila ni od kad je u EU...

Lažeš i spamuješ forum...

Не можеш мени да говиш да лажем ,имам много другова из Чешке!
Осим тога ради се о СТАТИСТИЦИ друже ,ја то нисам измислила!
То су радиле Чешке организације за заштиту деце!
 
pri tome brutalno lažeš na temi!
__________________

..:lol:

Laže majke mi, nema pojima o čemu priča ...

Dok su Česi, a pogotovo Klaus, bili sigurni da će im bolje biti bez Slovačke koja je bila ekonomski slabije razvijena od Češke, među Slovacima je u prvim godinama nakon proglašenja nezavisnosti bilo nedoumica u ispravnost tog čina. Klaus je na principima liberalne ekonomije izgradio „češko čudo“ tokom devedesetih godina prošlog veka, koje je grabilo ka EU i NATO, dok je Slovačka pod vođstvom Mečijara stagnirala i bila „crna rupa“, kako ju je nazivala Medlin Olbrajt, bivša državna sekretarka SAD. Međutim, nakon smene vlasti 1998. Slovačka je brzo uhvatila korak sa zapadnim susedom, pa je zajedno sa Češkom ušla u EU 1. maja 2004. godine. Slovačka je početkom ove decenije proglašena za „tigra sa planina Tatri“ zbog svog naglog ekonomskog razvoja, pre svega u sektoru automobilske industrije.
Sada, 20 godina nakon plišane revolucije, rezultati ankete slovačkog Instituta za javne poslove pokazali su da 57 odsto građana Slovačke nema sumnje da su promene iz 1989. godine bile uspešne.
 

Back
Top